Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 250 mct ile ilgili yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    mrb arkadaşlar uzun zamandır motosiklet kullanmaya ara vermiştim askerlik nedeni ile askerden geleli 3 sene oldu ama anca alabildim 2 gün önce kredi çekip mondial 250 mct aldım bursadan 2.100 tl ye aldım 21 bin km de ama motora biraz bakmak gerekiyor 1. 2. 4.5. viteste problem yok 3. viteste ses geliyor bi kaç motorcuya götürdüm açmadan bişey diyemeyiz dedi birisi ortalama 500 tl masraf digeri 350 tl masraf çıkar dedi gerçekten iki akşamdır uyuyamıyorum moralim bozuluyor şaunda sürüyorum motoru ama o 3.vites problemi kafamı bozuyor tamam ben motoru alıp bobber yapıcaktım uğraşıcaktım dızayn edicektim ama bu vites problemi beni çok üzdü sizce neden olabilir bunu en ucuz nasıl yaptırabılırım kazıklanmış gibi hissediyorum kendimi lastikleride degişmem gerekiyor motor yine 3 3 bucuga gelicek bana sizce zarar mı ettim ? bide yaşım küçük oldugu için sigorta 440 lira tuttu bu normalmi teşekkür ederim
    not: yalovalıyım yalovalı arkadaşlar varsa iyi bir usta tavsiye edip yardımcı olurlarsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    Bursa da bir sürü usta var ama yalova için birşey diyemem yılda 3 4 kere anca gidiyorum zaten hayırlısı olsun diyelim.
    Kaskını tak yoluna bak :D

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    arkadaşlar yok mu yardımcı olacak motorcuya sordum mondial 250 mct nin dişli seti ne kadar diye 200 250 dedi sizce bu rakamlar doğrumu yoksa ben internetten daha ucuza bulabilirmiyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)