Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Icon airframe ghost carbon kask ağırlık ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Merhaba arkadaşlar kaska 2000 lira bir ve ayirdim ve icon airframe almaya karar verdim değişik renkte vizorlerle kullanirim artık ama bu kaskın ağırlığını hic bir yerde bulamadım bilen var mi acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Kendi sitesinde var hocam bu bilgi.

1450 grams in size medium (+/-50 grams)
    ride saferide responsiblyride smart

http://www.amazon.com/Airframe-Ghost.../dp/B00EQ2DDZ2

kask bu ise 5 pounds diyor - 2.28 kg falan yapıyor oda.

Motosikleti
    yamaha r25
    güzel kask şimdiden hayırlı olsun ufak bi tavsiye vermemi istersen kaskın aciliyeti yoksa fuarı bekle. ben variantı siyah vizörle 1000 tlye aldım

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Carbon kaskların en önemli özelliklerinden birisi hafif olmasıdır.Neden bu kask böyle ağır.Ayrıca neden bu kaskı tercih ettiniz ?
    Marushin'in çok daha uygun fiyata carbon kaskları var ayrıca daha hafif.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    O komple kutudur herhalde: kask, kılıf, katalog, ıvır-zıvır.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Buradan alıp o kaska 1800-1900 lira vereceğinize NEXX ve Marushin gibi kaskların saf carbon modellerine de bakın. Burada çok pahalıya satıyorlar...

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı spinachristi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kask şimdiden hayırlı olsun ufak bi tavsiye vermemi istersen kaskın aciliyeti yoksa fuarı bekle. ben variantı siyah vizörle 1000 tlye aldım
    Ben de fuardan aynalı vizörle aldım ama dikkat ettiysen fuardaki kasklar 2012 üretim fiyatlar o yüzden uygundu

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Nmax in bayiye düşmesini bekliyorum onu alınca ekipmanida almam lazim , arai rx7 falan bakıyordum ama mont eldiven derken biraz pahaliya çıkılıyor işin içinden fuari bekleyemem şöyle ki alacağım mont revit gt air yazlik ve alpinestars in jaws modeli kış yağmur soğuklar için falan revit 600 tl jaws ceket 1800 tl kaskada 2000 liram çıkıyor anca bende bu modeli görüntü itibariyle ve carbon olmasi itibariyle seçtim arai chaser v serisi yada shark race r carbon da olabilir ama hoşuma gitti değişik renkteki vizorleriyle.Marushin ve nexx carbon modellerine baktım nexx için güzel yorumlar var ama marushin için bazı yorumlarda işçiliğin diğer markalara göre kötü kaldığı söylenmiş beni kuşkuya itti sonuçta bi kere alma hakkım var yarın oburgun tekrar degistiremem.İyi ekipman seçmek istiyorum şubat ayina kadar scooter la belli bi km yapıp trafiği öğrenmek istiyorum ondan sonra allahin izniyle ninja 300 alicam.Monttan kıs şunu al şu kadarını kaska aktar veya 2000 liraya bu kaski al gibi önerilerinize açığım.Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)