Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce uygun zaman nı 1000c R Serisi? Ve Birkaç sorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar 40 bin Km Yol tecrübem var 10 Bin km Si Uzun yol..Şöforlüğüdür.

600cc Artık 1999 Model masraflarından binemez oldum 10 Dk Dursun normel şehir içinde hareret yapıp stop ediyor çok masraflı..

Fiyat aralıgı 20 bin Civarı olur 2004 Model ve üzeri Temiz bir r1 Yüksek ses performansı Ve görüntüye sahip olsun temiz olsun Motoru alma amacım..

Sürekli yol yapmıyorum
    Sadece Sesi ve görüntüsünü sevdiiğinm için alıyorum
    150Km Hızı geçmem yolda bu motorla..
    Hızı hiç sevmiyorum önemli olan benim için konfor ses görüntü..2.Ciside çok seri hızlanması iyi olur.

Sizce uygun mu ? 2008 e Kadar alırım..
    Ama fiyatlar biraz daha beklemeliyim kurban bayramında binmek istiyorum..
    Önümüz deki bahar sezonu girerken de zarar etmiyecek şekilde satmak istiyorum kış girerken tekrar..

Hava şartları burada kışın sadece bu sezon 1 ay don sezonu yaşadık diğer günler tam ideal dir..
    Yani mart-nisan gibi satarım eylül gibi tekrar alırım bilgi verirmisiniz şuan alınır mı sizce

Birde hararet sorunu var mı oluyor mu ?

r6 ya göre fren dir hızlanma ses vs Buna göre nasıl bir araç
    edit 1999 r6 idi yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Forumda seni tanimayan, surusunu bilmeyen insanlara "Uygun zaman mi?" diye soruyorsan demek ki uygun zaman degil.

Kaldi ki bu is icin tam olarak verilebilecek bir kilometre ya da sure yok ki.

Bu evrensel bir sey degil, insanin kisiligine, vucut yapisina, yetenegine hatta zekasina gore bile degisebilir.

Kaldi ki herkes 250 cc ile baslayip 1000 cc ile jubile yapar diye bir kural da yok. Yani neden herkes cc buyutmeyi bir gelisim gostergesi olarak goruyor? Yurt disinda onbinlerce kilometreyi 400cc lik 85 model 90 model motorlarla yapip mutlu mesut hayatina devam eden bir suru insan tanidim. Sanirim bizim ulkedeki sidik yarisi ve asagilik kompleksi ile alakali bur durum (bunu uzerine alinma kendim de dahil herkes icin bir genelleme yaptim ve biliyorsun butun genellemeler yanlistir )

Kendini hazir hissettigin zaman kimseye sorma geregi duymayacagina emin olabilirsin, kaldi ki şahsi fikrimce 10 senelik bir ss alacagina yeni model bir 500 cc ile daha mutlu olabilirsin.

Neden bu kadar uzun yazdim ben de anlamadim kolay gelsin...

Sattım motoru kendimi hazır herşeyi hazır hissediyorum ama kafam uyarsa gene satar 250cc binerim sorun fiyat için motorlar uygunmu piyasa tam takip edemiyorum o yüzden bu konuyu açtım şimdi alıp ocak da satsam Fiyat farkı çok mu iner veya yazın satsam seneye kadar bindiğim aynı fiyat a satabilirmiyim Bilgi verin bende ybr 125 de var çogunluk onu biniyorum Sadece zevk..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)