Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

FREN KULLANMANIN DİBİNİ GÖRMÜŞ BİR ARKADAŞ MOTORU SUZUKİ İNAZUMA

Motovento
    REKLAM ALANI

Boyle bisey yok serit cizgilerinin gecisine bakilirsa 200 le gidiiyor gibi gorunuyor. Sonra birde 40-50 bu videoyla oynanmis. Arabalar bile bu sekilde duramaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    TEbrik ederim. Ahkam kesen arkadaşların yüzde sekseni bagaja patlamıştı eminim. Sola geçmeme kararı ise ayrıca takdire şayandır.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Freni böyle kullanmak durumunda çok fazla kalıyorsanız trafiği iyi okuyamıyorsunuz demektir.Arkadaş iyi frenlemiş ancak sol şeritten herhangi bir arac sizi solluyorken önünüzdeki araçla aranızdaki mesafeyi koruyamayacak kadar freni sert bir şekilde kullanmak zorunda kalıyorsanız bu sizi iyi bir motosiklet kullanıcısı yapmaya yetmez.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öndeki araba uzayıp gitmeseydi çarpma kaçınılmazdı.
    Videoyu tekrar izledim ve sürekli yol şeritlerine baktım kesinlikle haklısınız, mükemmel bir fren yeteneği yok sadece verilmiş sadakası var Öndeki adam yarım saniye daha beklese uzamasa fotokopisi çıkacakmış öndeki aracın üstünde.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Video biraz hızlı akıyor gibi , çok sürat yok , dikkatsizlik var , şans var , abdestin faydaları var

Asıl alttaki vidoyu izleyin , ben izlerken tırstım , kapadım gözlerimi desem yeridir..

http://www.izlesene.com/video/hayat-...n-fren/7055294

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Allah korumuş. lakin yolun yokuş olması çok iyi avantajı olmuş.

MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Adam Vidyoyu hızlandırmış. Marifetli yeri sadece bu. Millete olmayan yeteneği kakalıyor arkadaş.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar cevapları okudukça şoke oldum ;
    - biri demişki asıl ben frenin kralını yaparım (kendine güvenmek ile kendini beğenmiş olmak arasında ince bir çizgi vardır )
    - biri demişki video 2. saniyeden sonra hızlandırılmış (nerenizle izliyorunuz bimiyorum ki 1. saniyede videoyu durdur ekranda 6. vites 126 km yi okursun)
    - biri demişki inazumaya güvenip böyle fren yapmayın (sanki video başlığına inazumandan mükemmel fren yazdık)
    - biri demişki araba az daha frene bassa idi görürdü ( ya arkadaş hakikaten ciddi olamazsınız siz ya adam motor kullanırken hangi saniye başına ne gelecek bilebilirmi öndeki araba ne zaman frene basacak bilebilirmi ? ne yani videodaki arkadaş arka soldanda araba geliyo öndeki frene bastı dur son ana kadar bekleyim öyle frenleyim mi dedi yani

Adam kral gibi fren yapmış hemde irc lastiklerle yapmış dibine kadar kullanmış irc lastiğe elbette güvenin demiyorum ama keşke bütün kullanıcılar altındaki motorun ve lastiğin limitlerine böyle hakim olsa.

Arkadaşlar olayları böyle değerlendirir kendinizi bu kadar beğenmiş olursanız işiniz zor hemen bir arkadaşımın anısını hatırlatayım yorumları okuyunca aklıma geldi;

altında 600rr olan arkadaş ışıklarda durur yanına bir Cg gelir tabi ara gaz ara gaz derken
    Cg-kapışalım mı der !
    600rr- ciddimisin sen der
    Cg- evet evet bunda 250 lik kafa var seni geçerim der
    600rr-sen hızı seviyorsun galiba gel sen artçım ol der
    Cg-çok sevinir ve atlar 600rr arkasına

çevre yoluna çıkan 600rr Cg'ci arkadaş artçısı iken 200-220 basar 5-10 km ve durdukları yerde motordan kendini aşağı atan Cg kullanıcısı arkadaş geri 600rr ile dönmek istemez ve dolmuşa biner

kendinizi dev aynasında görmeyin !

Motosikleti
    tvs apache
    adam yapmıyor makine yapıyor inazumanın frenine hastayım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)