Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Diyecek Laf Bulamıyorum Bunlara ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    başından beri zaten ne yaptığını bilmiyor,sol şeritte ilerlerken en sağa kadar sinyalsiz döndü ve sağa sinyalini vermiş olan motorcuyuda altına alıyordu..en önemliside BENZİNLİKTEN geçiş diye bir olay yok motorcu ışığa ilerliyor sağa dönüş için ama araç benzinliği kullanıyor ve bunu yaparkende dikkatsizlik hat safhada

!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Usercom, alitezz, Karalı ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ders no 28 : Benzinlik giris cikislari asiri risk icerir, suclu motor... bitti
    essegesse, MotorKafa ve Acil112 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Araba sürücülerinin açısından bakarsak motor yanına yanaşan koca arabayı görmüyor deseler haklılar aslında Dümdüz yolda giden motorun önünü kesip fren yapmamış, zaten sağa dönen motorun önünden biraz sert dönmüş. Arabalar arası yakınlaşmalar bu tarz dönüşlerde sıklıkla yaşanır. Motorcunun da dikkat etmesi lazım. Karşılıklı hoşgörü ile aşılabilecek şeyler bunlar.

Doçkinderi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Loading....
    Giriş yaparken sinyal mi verilir ? Sinyali girdikten sonra verseymiş, çok erken davranmış
    Kasksız motorcuya selam verilmez , genelde sela verilir.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcu da sağa dönecek, öncesinde 2 sapak olmasına rağmen erkenden sinyal açmış. Benzınlıkten önce sağa girecekmiş izlenimi veriyor.
    112ciyiz

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Hala aramızda trafikte görünmez olduğunu varsaymadan motosiklet kullananlar var.
    efendy06 bunu beğendi.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    ne yani araç mı suçluymuş burada

Başlık da cuk oturmuş. Diyecek laf yok çünkü herifin bi hatası yok. Benzinciye gireceği o kadar aşikar ki arabanın. Onun önünden geçme isteği büyük fantazi olmuş. Gerçekten diyecek laf yok

arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yani araç mı suçluymuş burada

Başlık da cuk oturmuş. Diyecek laf yok çünkü herifin bi hatası yok. Benzinciye gireceği o kadar aşikar ki arabanın. Onun önünden geçme isteği büyük fantazi olmuş. Gerçekten diyecek laf yok
    bravo

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Gerçekleri kabul etmemiz bizim lehimize. Hem motosiklet hem otomobil kullanıcısı olarak, bazen videodakine benzer durumları yaşıyorum. Bazen sıkışan oluyorum bazen sıkıştıran. Yahu aynanın kör noktası var, görünmüyoruz işte, bende otomobil ile giderken görmüyorum. Bir de her zaman deniyor ki şeridine sahip çık, arkadaşta öyle bir şey yok. Dikkat ettim, şeridime sahip çıktığımda daha az rahatsız ediliyorum. Vasıta değilmiş gibi bir kenara sıkıştırdığımda kendimi, açılan boşluğa sığmak isteyen araç sürücüleri illaki oluyor.
    SweentLy bunu beğendi.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ders no 28 : Benzinlik giris cikislari asiri risk icerir, suclu motor... bitti
    Bu dersler nerede yayınlanıyor.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dersler nerede yayınlanıyor.
    Bu ve benzer yuzlerce durum profesyonel egıtımlerde anlatılır, egıtıme gıdılemıyorsa kıtaplardan bulunur
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ve benzer yuzlerce durum profesyonel egıtımlerde anlatılır, egıtıme gıdılemıyorsa kıtaplardan bulunur
    Ders no 28 dediğine göre bi siteden alıntı yaptın sandım. Tabi prof. eğitim iyidir ama internet elimin altında olduğu için düzenli kayıt arıyorum. Bölük pörçük bi ton şey var youtube da.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motosiklet sürücüsü aracın sağına girmekle hata yapıyor.
    Araç sürücüsü sinyali zamanında verse dahi görmesine imkan yok.
    Bu tür basit görünen hatalar hayatınıza mâl olabilir arkadaşlar.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ders no 28 dediğine göre bi siteden alıntı yaptın sandım. Tabi prof. eğitim iyidir ama internet elimin altında olduğu için düzenli kayıt arıyorum. Bölük pörçük bi ton şey var youtube da.
    Ders no 28 evet isin esprisi idi, aslinda ilk 10 un icinde bile olabilir.. Motorcu olarak gecen sene ayni halti ben yedim, musteriden ciktim cok sıkışmışım wc ariyorum tam gaz giderken shell gordum ve lank diye saga kirdim tam o an solumdan irice bir motor gecti hasss dedim eger sagimda olaydi film bittiydi.. yani ben bunu yaptiysam diger suruculer ne yapmaz o yuzden dikkatli ve egitimli olmak sart 2 teker ustunde..

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Simdi farkettim, video Antalya'danmış. Çevre yolunda birkaç nokta var sürücülerin kestirme yol olarak kullandığı, sanayi kavşağından Çallı kavşağına giderken "yan yol"
    Hal kavşağından topçular kavşağı yaklaşımında "yan yol"
    Öğretmenevi kavşaktan, Çallı ya girerken "yan yol ve 2 tane benzinlik
    Özellikle buralarda paranoyak olmak lazım. Herkesle göz göze gelip, fazlaca konum değiştirmemek ve sürekli niyetini belli etmek... Antalya'da motosiklet kullanmak ayrı bir yetenek istiyor.
    Bu arada videolar için kritik yaparken motosikletleri suçlayanlara kızmayın. Gönül ister, her zaman biz haklı olalım, diğer araçlara sövelim sayalım, cephe alalım ama sonuçta küçük bir hata bile yapsak -ki diğer sürücülerin hata yapabileceğini öngorememek de bence motosiklet için hatadır- bedelini ağır ödediğimiz durumlar ortaya çıkarıyor.
    112ciyiz

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    kim halı haksız buna girmeyeceğim ama şu sinyali birden veripde zort diye girenlerin ağzına yumruğu sokmak istiyorum...

Yanlış yapmış benzinliğe girdikten sonra sinyal verseydi olurdu.

Motosikleti
    yamaha r25
    keşke kardeşimiz şeridine sağdık kalaymış

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    araç sağa dönecekse sağ tarafını kontrol edip dönmeliydi..Motorcu en sağ da, olması gereken ise, aracın aynasını kontrol ederek sağındaki motorcuya yol vermesiydi..mantıklı olan da budur..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)