Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İki Motorlu Çarpıştı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İlk motoruna karar aşamasında
    pizzacılar lokantacılar ve özellikle ptt kargosu tasıyan motorcuların hiçbirinde kask görmedım sımdıye kadar ama hepside deli fişek kullanıyolar

kendı canlarını dusunmuyolar bu kadar ucuz demekkı hayatları neyse yınede geçmiş olsun dıyelım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bizim burada cub ve mobiliyete binenler ördek gibi ayaklar açılıp baston yutmuş gibi dimdik oturuş kollar iki taraftan zincirle çekilmiş gibi dümdüz ve sürekli har har harrrrrrrr diye verilen cızırtılı radyodan best FM i bulacakmis gibi verilen aragazı ve yaşları 14 15 16 kasksiz aynasız piclerden surusuyle var .ölselerde üzülmem.
    bulut59 bunu beğendi.

anilozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Bende geçen gün ilerlerken motosikletli birini gördüm.2 kişiler ikisininde kaskı var ama kafalarında değil!!. İkiside ellerine takmış geziyorlar.Korna çalıp kaskımı gösterdim.El kol işareti yapıp terslediler beni.
    Uğraşamıcam diyip devam ettim.Yapıcak bir şey yok malesef..
    arslan0770 bunu beğendi.

arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    laf dinlemeyen kendisinin çok iyi motor kullandığı sanan ergenler fazla trafikte ama işte bir saniyelik hatanın dönüşü olmuyor sonra!
    SweentLy bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    motosiklet kültürüne zarar veren insanlara saygım yok arkadaş. bayiden motosikleti alıyorlar aynaları söküyorlar, led döşüyorlar, egzozu hemen boşaltıyorlar. ben fabrika çıkışı onların egzozu öyle sanıyordum ki egzozu özellikle öyle yapıyorlarmış sonradan öğrendim. tepkilerin hepsi bunlar yüzünden "motosiklet kullanıyorum" dediğimde aldığım tepkiler bu salaklar yüzünden. arkadaş ufacık elektrikli bisikletle kamyonun arasına girenler, ybrsiyle son hız denemeye çalışanlar. fren yapmayı bilmiyorlar, ön kaldırırlar. deliriyorum abicim ya. ben insani olarak düşünemiyorum, geçmiş olsun demedim örneğin. orda nasıl kaza yapıyorsunuz? kaç kilometre hızla düşmüşlerde öyle olmuş yüzleri.
    freewill bunu beğendi.

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Ya yemin ediyorum aklım fikrim almıyor yemin olsun almıyor yahu.. Ben Allahın sıcağında korumalı kotumdan montuma kadar giyinip tişörtüm sucuk gibi olmasına rağmen korkuyorum, adamlar yanımdan beni sollucam diye üstte bi tişört altta şort cayır cayır basıyor.. Önlerine ufacık bir şey çıksa durma ihtimalleri sıfır..

Allah akıl fikir versin..

hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Üstüne biraz daha koyup ybr alacağına, kask alsaymış keşke. Umarım kötü birşeyi yoktur.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Elemanlara geçmiş olsun unutmayın ki herkes bir ananın evladı. Kafa onların kafası takıp takmaması gördüğümüz gibi kendi zararlarına. Prim yapacağım diye insanlıktan çıkmanın alemi yok, ibret alın yeterli. Zaten kuryeler motorcu falan değil, öyle bir sürüş yok.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Kaza yapılan mevki tramvay yolu, iki taraf ta ekipmansız, muhtemelen önleri hariç her yere baktıkları için birbirlerini görmemişlerdir bile.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Kask olayı biraz şehir ve eğitim seviyesiyle alakalı. İzmir şehir merkezinde neredeyse kasksız hiç eleman görmedim desem yeridir.. Yazlıklarda kasksızlar var sadece. Çoğu da 50 yaş üzeri veya 18 yaş altı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)