Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Satma Siteleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift 2016
    Arkadaşlar merhaba. Motorumu satıyorum. Lakin sahibinden com da bir sene içinde 2 kez ilan açtığım için 1 kerelik ücretsiz hakkım kalmış. O da mart ayında verebiliyorum ilanı ücretsiz yoksa paralı. İlanları silme sebeplerim alacak kişilerin vazgeçmeleri. Neyse arabam coma koydum ilanı. ama sahibinden com gibi çok dönüş olmuyor. Bu iki site haricinde önerebileceğiniz popüler başka bir platform var mıdır en hızlı satabileceğim? Teşekkür ederim arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Letgo, Facebook, Instagram'da Motomania 2. el gibi platformlarda ilanınızı yayınlayabilirsiniz. En kötü, eşinizin, annenizin, babanızın, kardeşinizin vs adına yeni bir sahibinden hesabı açıp ilanınızı yeniden yayınlayabilirsiniz.

Motosikleti
    anladım yeni hesabı denedim ama telefon numaramı yazınca yine aynı uyarıyı veriyor telefon numarasına tanımlamışlar. Motomania nedir bilmiyordum bir bakayım teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    https://www.facebook.com/groups/ikincielmotosikletpazari

Motosikleti
    Honda CBF150
    İnstagram da motomania2.el sayfası bu aralar gözde. Ama artık oraya ilan verebilmek için lösev e 20tl bağış yapmak gerekiyor. Tommygun un da dediği gibi letgo facebookmarket veya kullanmış olduğun motosiklet in facebookta grubu vardır. Örneğin xxxx xxxx 2. El alım satım gibi isimleri olabilir

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.rakibinden.com

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı jessepnkmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım yeni hesabı denedim ama telefon numaramı yazınca yine aynı uyarıyı veriyor telefon numarasına tanımlamışlar. Motomania nedir bilmiyordum bir bakayım teşekkür ederim.
    Tanıdık birinin telefon numarasıyla sahibinden'e yeniden kaydolun, ilanınızı girin, ardından size telefonla ulaşım opsiyonunu seçmeyin, millet size site üzerinden mesaj gönderebilsin, ciddi alıcıya mesaj üzerinden telefonunuzu verirsiniz.

Motosikleti
    aynen bunu neden düşünemedim çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)