Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 REDLINE IŞIĞINI DEVİRE GÖRE AYARLAMA NASIL OLUYOR?

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    bilgi amaçlıdır kardeşlerim haberi olmayan varsa faydamız olsun diye bu videoyu çektik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bu adam beni kanser edecek yemin ediyorum açtığı başlıklarla, attığı mesajlarla. Güzel kardeşim her çektiğin videoya bi başlık açmaya son versen nasıl olur? Hani amacın ünlü olmak filansa yanlış yerdesin. Yok çok izleneyim az biraz youtube' dan para akzanayım diyorsan hepten yanlış gelmişsin.

Hepsini geçtim başlığa bak yardım ister gibi yazıyor alemin uyanığı video izletiyor.
    zulu, ogzcngdk ve ELque bunu beğendiler.

Motosikleti
    arkadaş size iyilik yaramıyor mu siz neyin peşindesiniz! bilgisi olmayan varsa diye işimizi gücümüzü bırakıp video çekip düzenleyip paylaşıyoruz yorumlara bak bu nasıl bişeydir

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı arslan0770 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş size iyilik yaramıyor mu siz neyin peşindesiniz! bilgisi olmayan varsa diye işimizi gücümüzü bırakıp video çekip düzenleyip paylaşıyoruz yorumlara bak bu nasıl bişeydir
    Kim çıktı bana yardım et dedi şimdi? Millet google özürlü mü açar arar hepsini geçtim senin bu bahsettiğin olayın konusu da açıldı zamanında hepimiz yardım ettik, youtube da zibilyon adetR25 redline ışığı ayarlama videosu var, senin olayın yardım etme değil kanalına abone toplama!

Motosikleti
    izlediysen biliyorsan niye yorumda bulunuyorsun illa burada birilerine ters yorum yapıp ilgi mi toplamak istiyorsun!!
    konuya vakıfsan bakarsın biliyorum lan ben bunu dersin susarsın,başkasının bilip bilmemesinden sanane!

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    bune kardeşim haklı yanı abone toplamak isteyenlere başka yer bu 1 ikincisi zaten r25 sayfasında herkes birbirine destek çıkar ve o konu içerisinde paylaşırlar senın yaptıgın direk abone toplmaktır buda yanlış

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    izlediysen biliyorsan niye yorumda bulunuyorsun illa burada birilerine ters yorum yapıp ilgi mi toplamak istiyorsun!!
    konuya vakıfsan bakarsın biliyorum lan ben bunu dersin susarsın,başkasının bilip bilmemesinden sanane!
    Bende sana onu diyorum biliyorsan sus birisi yardım isterse yaz sen hem uyanıkça nasıl oluyor? diye soru soruyorsun milleti topluyorsun konuya bakıyoruz haydee saçma sapan bişey. Sen böyle her bildiğini paylaşacaksan buranın adı moto sohbet olmasın arslan0770 ve onun paylaşımları olsun biz de hep senin başlıklara yorum yazalım olur mu?

Motosikleti
    iyilik yapmak istersen bu şekilde yorumlarla karşılaşmak gerçekten pes dedirtiyor artık...neyse lanet olsun ya başlarım bilgisinede faydasınada böyle gereksiz yorumlar yapılan yerde bilgi paylaşanda suç zaten!

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Sadece bu konuya ve ilgili video ya özel olarak yorum yapıyorum;

Ne güzel adam bir video çekmiş bugüne kadar sözlü olarak anlatılan bir işlemi video ile anlatmış. Mutlaka birinin işine yarayacaktır. Bunu r25 altına paylaşsa kaybolur gider.

Diğer Açıdan: evet bir kanal açtı ise takipçi kazanmak isteyecektir. Şu ana kadar çektiği videolar gayet amatörce olduğu için ben takip etmiyorum ama yarın öbür gün daha iyi videolar çekmeyeceği ne malum? Deneyim kazandıkça kendini geliştirir.

Eleştirenlerin de HAKLI Yönleri var. Videoların için bir konu açıp, yayınladıkça konuyu güncellemen daha mantıklı olmaz mı? Hem konu kirliliği olmaz hemde bütün videoların tek yerde olur?

Genel olarak forumun eleştirme mantığı ile alakalı olarak ise (bu konuya eleştiri yazanları kasıt etmiyorum): bu forumda ne yazık ki iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz bir azınlık grup var ki herşeyi eleştirip hakaret etmeyi Şahsi hak Görüyor. Bu zihniyet eleştirinin dozu Ve Şekli anlayışını ne yazık ki bozdu.
    arslan0770 ve YBRMANİA bunu beğendiler.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adam beni kanser edecek yemin ediyorum açtığı başlıklarla, attığı mesajlarla. Güzel kardeşim her çektiğin videoya bi başlık açmaya son versen nasıl olur? Hani amacın ünlü olmak filansa yanlış yerdesin. Yok çok izleneyim az biraz youtube' dan para akzanayım diyorsan hepten yanlış gelmişsin.

Hepsini geçtim başlığa bak yardım ister gibi yazıyor alemin uyanığı video izletiyor.
    +9.999.999

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adam burda ihtiyacı olana bilgi sağlasın yardımcı olsun diye emek vermiş yüklemiş,çekmiş,çabalamış.

Sana da ? eminim ki sen gibi düşünen kişiler azdır burada.senin işine yaramıyor olabilir ilgini çekmiyor olabilir.belki beni veya bir başkasının kafasını karıştıran bir konu idi.ilgilenmiyorsan da lakayıtca cevapler verme bnce
    arslan0770 bunu beğendi.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    eyvallah kardeşim güzel düşüncelerin için.... bununla ilgilenmek bile bir iş motosikleti ayarla-misafir et-videoyu çek-bunun üzerinde düzeltmeler yap-servis et birgün sürüyor,iyi yada kötü burda bişeyler sunmak için çaba içindeyim ortak noktamız motosiklet olduğu için ama nedense haddini aşan dikkat çekmek isteyen kendini bilmezler saçma sapan yorumlar içindeler...çok biliyorsan susarsın illa birşeyler yazmanı gerektiren nedir artist
    YBRMANİA bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bilgi amaçlıdır kardeşlerim haberi olmayan varsa faydamız olsun diye bu videoyu çektik
    https://www.youtube.com/watch?v=5MK7IhFzjrk
    bilmiyordum bunu teşekkürler sayenizde öğrenmiş olduk.
    YBRMANİA bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250
    Olumsuz yorum yapan arkadaşlara bakma sen, video ile anlatman güzel olmuş eline sağlık.
    arslan0770 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olumsuz yorum yapan arkadaşlara bakma sen, video ile anlatman güzel olmuş eline sağlık.
    faydalı olduysa sevindim teşekkürler

Motosiklet.net sayesinde youtuber olmaya çalışıyorsun Yanlız senden günümüz şartlarında iyi bir haberci olur.

arslan0770 ve zulu bunu beğendiler.

Motosikleti
    bakış açısına bak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)