Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

artçınız bir köpek ise

Motovento
    REKLAM ALANI
    kudra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio X8 200cc
    köpeği olan arkadaşlar onu artçı olarak taşımanın bir yolu var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    mtorda köpek zor taşınır bence.topcase e koy bi delik aç hav alması için..
    B rh +(pozitif)

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir zamanlar eskişlehirde kopek barınagından sahipsiz bir kurt kopegini almıştım uyum sorunu çekti hayvan kısa sure sonra geri goturmek zorunda kalmıştım kocaman kurt kopegi arabamda yoktu mecbur hayvanı motorumun arkasına baglayarak goturmek zorunda kaldım çunki biraz inatçıydı ama motoru devamlı kovalayıp takip ediyordu yavaş yavaş barınaga geldik ama yoldfa bazı teyzelerdende laf işittim eşşek herif kendi motor tepesinde kopegi yurutuyor şeklinde çok utanmıştım

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Sepetli motorla,hele rüzgarlığı varsa rahat taşınır.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    artçıların buluşma noktasına bu sorunu yazabilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15149
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    kopeklere ozel koltukvarsa arkaya baglayabılırısn??
    Yeni yine yeniden

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bu arada videoda süper
    0 Rh (+)
    06 - 09

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    motor scooter ıse 2 bacagınn arasına alabılırısn
    Yeni yine yeniden

ya hakikaten bu konu kafamıu kurcalıyor bende boxer cinsi köpek var dışarıya bile zor çıkarıyorum benim kadar güçlü acaba böyle sıkı sıkı bağlayabileceğimiz türde araçlar varmıdır hatta yanına bağlasakta yürüyüşe çıkarsak ne güzel olur
    Kask tak!

Motosikleti
    piaggio X8 200cc
    yok mu hiç köpeğini motorla bir yerler götürmek isteyin,
    arkadaşlar parlak fikir istemiyorum ki ben denenmiş şeyler istiyorum

AnTiKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm kutra evet ben köpegimle ilgiç ama üpüstüm ve gazilerimiz hiç bitmez ve hem benle saglıklı bir şekilde

antika ne dediğini anlayan varsa bana da anlatır umarım :D

Kudra sana gelince :D köpeğini çok sevdiğinin farkındayım bence en iyisi bi bayan arkadaşımın yaptığı gibi ki onun köpeği ufak cinslerdendi şırt çantası al ve üst tarafı fermuarsız olanlardan yada özel yaptır kesinlikle rüzgar ve su geçirmez kumaştan iç dış dikişli, o öyle taşıyor. Sırtında :D

Motosikleti
    piaggio X8 200cc
    teşekkürler,benimkişde küçük ırk ama biraz hiperaktif,böyle bişey yaparsam büyük ihhtimalle gelen rüzgarı farkedince delirecek ve başıma kadar tırmanmaya çalışacak ve ikimiz birlikte yerlerde olucaz :( yinede önerin içi sağol

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    Alıntı kudra adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar parlak fikir istemiyorum ki ben denenmiş şeyler istiyorum
    şimdi fotosunu bulamayacağım fakat şöyle yapılıyor; köpeğe benzin tankının üzerine portatif bir zemin hazırlanır. diyelim orta sertlikte kauçuk zemin. tutunulabilir ve çok sert olmayan. kask, dizlik ve bebekleri gövdede çapraz kayışla taşımak için yapılan aparatlara benzer bir şeyler daha diktirilir. (gözlük yada kaskının vizörünü gerçekten ciddiye al.) köpeği diktirdiğin taşıyıcıyla gövdene çapraz kayışla tuttur. bu frenaj içindir. ağırlığını taşımak için yaptırma. düştüğünde senden ayrılmalı ve serbest düşmeli. köpek kendi ağırlığını benzin deposuna yükler ve virajlarda senin elle hafifçe yönlendirmelerin sayesinde virajda yatması gerektiğini zamanla kavrar.

açıkçası kendilerine özel yapılan motosikletleri kullandıklarını gördüm. 200+ kelimeyi hemde cümle seviyesinde algılamayı başarıyorlar. ağız yapıları konuşmaya müsait hale getirilecek. çılgın bilim... köpeğin zeki olduğu için deneylerde kullanılan şempanzelerden daha akıllı olduğu bu yıl kanıtlandı. kedileri geç. köpeklerin yanında tam anlamıyla hödük kalırlar. fakat tavırları önyargılı insanları kandırdığından çoğunlukla anlaşılmıyordu. köpekler komandolarla birlikte paraşütle de atlıyorlar. falan filan.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    motor scooter ıse 2 bacagınn arasına alabılırısn
    guzel cvp ya degılse arkaya mı baglıcak koli bandı ıyı olur

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Bende çok istediğim köpeğimle binmek ama büyük cins İrlanda seteri motorum Burgman o yüzden motorun ortasında depo var.Arka selede rahat durmaz hatta binebilse ona bile kask tulum yaptırırım tabi ona bir de burun koruması lazım olacak )
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE Rengi :Kara
    yaw kardeşim köpeğin ne işi var motorda ölmek mi istiyorsun nedir bu köpek aşkı toplum şaşırmış gidiyor allah yardım etsin ..motordan köpek taşınmaz kardeşim

Tifosi12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende pincher var, bilen bilir çok hareketli bi köpektir,, motorla gezdirmem imkansız, ama sapanca gezisinde bide araba getirdim sırf onuda geziye katmak için,, yani onla olmuyo, onsuzda olmuyo
    [B][SIZE="2"][COLOR="Red"]DİDİ[/COLOR][/SIZE][/B]
    "BAĞIMSIZLIK VE HÜRRİYET BENİM KARAKTERİMDİR.."

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    Alıntı Kaptan44 adlı üyeden alıntı
    yaw kardeşim köpeğin ne işi var motorda ölmek mi istiyorsun nedir bu köpek aşkı toplum şaşırmış gidiyor allah yardım etsin ..motordan köpek taşınmaz kardeşim
    bu da doğruda... neyse bende köpek yok zaten. sadece severim. madem yapılacak bildiğim kadarını aktardım. yanlız köpek geri zekalı değil. hızı ve neyin üzerinde olduğunu kavrıyor. sağa-sola atlama yapmıyor. yani senin için tehlike oluşturmuyor. tabi her insanın zeka seviyesi gibi her köpeğin de zeka seviyesi var. ama gerçekte asıl sen onu tehlikeye atıyorsun. eh aynı kaderi paylaşacak...
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler