Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Biz Bu Öküzlerle Aynı trafikte nefes alıyoruz değil mi :pr:

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    karşımızdakini bir idiot olarak düşünmesek su anda hayatta olmazdık zaten o ayrı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki address
    Alıntı arslan0770 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşımızdakini bir idiot olarak düşünmesek su anda hayatta olmazdık zaten o ayrı
    Muhtemelen genelde herkesi aptal olarak gördüğün için, trafikte yapılan her yanlış hareket, çok küçük hatalar vs sana batıyor ve sinirlendiriyor. Çok sıradan küçük olaylar bile sinirlenmene neden oluyor ve sende büyütüp yayınlıyorsun. Bence çok kasma usta trafikte herkese laf atıyorsun dikkat et. Antalya'nın sıcağında giydiğin korumalar kurtarmayabilir seni.

Motosikleti
    arkadaşlar neden burda ben böylee atarlı sinirli bir kişi olarak görünüyorum...hangi videomda bağırmamı küfürümü gördünüz........ben yapılan hataları kişilere söyleyerek uyarımı yaparak yoluma gidiyorum bunun neresi ters...bçyle güzel yorumlarda bulunuyorsunuzda bilmediğiniz yaşamadığınız çok şeylerde var kimsenin içini bilemezsiniz......ben ışıkta bekliyorum ışığın yanmasına 60 saniye var arkamdaki araçta 4 tane kendini bilmez zibidi kornaya bastılar gidonu çevirdim aynadan baktım el kol yapıyorlar önemsemedim,tekrar aynı şeyi yaptılar tekrar baktım aynadan kimse önüme döndüm ardından içlerinden birisi seslendi ve '' kenarda bekle lan motorcu''dedi,motoru stop ettim,kaskı çıkardım(şov peşinde değilim ben çünkü !!!! ) yanına geldim sürücünün yanında bağıran zibidinin elimi kapıya dayadım ve ''erkeksen sen çeksene birader ^^ dedim bana baktı baktı ve kafasını çevirdi çünkü şöyle birşey bekliyordu pardon abi hemen çekiliyorum,eee baktı saçlı sakallı bir adam geliyor çocuk bekliyordu çünkü kendi kafasınca durumun vaziyeti değişti,hiçbir konuşma geçmedi başka bindim motoruma ışık yandı ve yürüdük....yani bu tarz şeyler yaşayıp dururken benim yapılan hatalara kimse sessiz kalmamı beklemesin arkadaşım....keyfine bi dünya para harcayıp kaskımıza kamera,üstümüze mont vs almıyoruz işte hep bu araca binince saygı yoksunu bu insanların vaziyetlerini göstermek için....biraz gerçekci yaklaşın konulara sizden ricam!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Şimdi bu video çekip paylaşmak ve sözüm ona ibreti aleme teşhir etmek isteyen arkadaşların üslubu hiç hoş değil. Tanımadan bilmeden özellikle bu örnekteki gibi havadan sudan bir sebepten ötürü kimse kimseye öküz vs hakaret edemez. Sonra biri iner bunları döver, nitekim oldu da. O yüzden hiç gerek yok böyle artist davranışlara. Trafiğe dikkat çekmek böyle yapılmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Açtığın konu başlığından dolayı olmasın. Kusura bakma ama ben de çok tasvip etmiyorum. Kendince belki doğru bir şey yapıyorsun ama yöntemin yanlış. Madem o kadar iyi motosiklet kullanıyorsun, eğitim veren bir firma kurum altında daha profesyonel bir iş yap. Öyle kafanda kamera ile gezip kayıt altına aldığın ıvır zıvır hatayı bire bin katarak forumlarda anlatmakla olmuyor.

Motosikleti
    Hatalı sürücülerin yaptığı davranışlar, tehlikeli durumlar bitti şimdi başlığa takıntı oldu bravo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Ben tehlikeli bir durum göremiyorum burdaki hata (virajı yanlış almak) hergün binlerce kez hatta şu an bile yapan var. Neyi değiştirir, hiçbirşey. Boşuna geriliyorsunuz. Keyfinize bakın biraz.

Motosikleti
    çok konuşan arkadaşlara bu videom bakın bakalım üslubumda bir yalnış varmı?..kaç kere hata yapıyor ve güzelce uyarımı yapıp gidiyorum

Uslubun cok guzel cok nazik bir sekilde uyarmissin tebrik ederim de sen kimsin?senin gorevin yetkin ne?polismisin mufettis mi?yabanci ulkelerin insanlariyla bizim insanlari bir tutmayin allah askina ya vallahi caniniza yazik olur.sen iyilik yapmak uyarmak istersin yarin bir gun biri arabadan iner bosaltir sarjoru ustune oldugunle kalirsin.uyarmayin muhattap olmayin varsa bir derdin polise sikayet et.herkes boyle aklina geleni yaparsa polise hakime ne gerek?
    Bune bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı umuttuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uslubun cok guzel cok nazik bir sekilde uyarmissin tebrik ederim de sen kimsin?senin gorevin yetkin ne?polismisin mufettis mi?yabanci ulkelerin insanlariyla bizim insanlari bir tutmayin allah askina ya vallahi caniniza yazik olur.sen iyilik yapmak uyarmak istersin yarin bir gun biri arabadan iner bosaltir sarjoru ustune oldugunle kalirsin.uyarmayin muhattap olmayin varsa bir derdin polise sikayet et.herkes boyle aklina geleni yaparsa polise hakime ne gerek?
    Polis mi ne polisi
    umuttuna ve mozgur bunu beğendiler.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Arabadaki eğer kadın değil de bir erkek olsaydı acaba aynı nezaketle yaklaşır mıydı? Hiç sanmıyorum bize de çok konuşan diye hitap ediyorsa eminim orda bir lan-lun başlardı herhalde.

Motosikleti
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabadaki eğer kadın değil de bir erkek olsaydı acaba aynı nezaketle yaklaşır mıydı? Hiç sanmıyorum bize de çok konuşan diye hitap ediyorsa eminim orda bir lan-lun başlardı herhalde.
    samet10 bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Adam şak diye yapıştırıyor videoyu helal olsun
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    bazen bakışlar bile ne demek istediğini anlatır...böyle pis pis sırıtmasına sebep olur

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    bazen bakışlar bile ne demek istediğini anlatır...böyle pis pis sırıtmasına sebep olur
    Bence tırstın.Neredeyse adamdan saatin kaç olduğunu soracaktın

Motosikleti
    yuh totemons yuh

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    yuh totemons yuh

Sana yuh.
    Bayanlara gelincemi erkek kesiliyorsun.Milletin anasına bacısına karısına telefonu kapa demek sanamı kalmış artis.Kafandaki kaskamı güveniyorsun motorculuğunamı?Sanane milletin telefonundan.Neyin kimin maskotu olmak istiyorsun bu videolarla?Amacın nedir?
    Böle önüne gelene yok öküz yok mal,yok yuh şeklide hitaplarını sürdürürsen dökerler dişlerini implant bile tutmaz sonra.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    sıradan bir hiçe saymazlık görüşün çok uygun tehlikeyi rahatça fark edebiliyorsun bunu büyütürsen diğer sorunlarda ne hale gelirsin merak ediyorum ama az daha sabırlı olmak lazım bide bizi hiçkimsenin görmediğini ve yol vermeyeceğini düşünerek sürelim

Motosikleti
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana yuh.
    Bayanlara gelincemi erkek kesiliyorsun.Milletin anasına bacısına karısına telefonu kapa demek sanamı kalmış artis.Kafandaki kaskamı güveniyorsun motorculuğunamı?Sanane milletin telefonundan.Neyin kimin maskotu olmak istiyorsun bu videolarla?Amacın nedir?
    Böle önüne gelene yok öküz yok mal,yok yuh şeklide hitaplarını sürdürürsen dökerler dişlerini implant bile tutmaz sonra.
    benimle bu şekilde konuşma kardeş! ben bayan erkek ayırmıyorum trafikte haddini bilde konuş saygısızlık yapma!

anilozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Ben motosiklette kullanıyorum otomobilde.Otomobil sürerken telefon ile de konuşuyorum.Telefon ile konuşmak benim dikkatimi dağıtmıyor.Ayrıca o ablanın yerinde olsam 'Nerde hayatını tehlikeye attım ?' diye sorardım :=).Cevap olarak verdiğin videoda da silme geçti diye yavaşlatmışsın.Bu hareketi Türkiye deki otomobil sürücülerinin 100 ünden en az 80 i yapar.Yani ben motosiklette henüz tecrübesizim fakat sanki videolarında gördüğüm ani hızlanmalar yapıp arabaları tam yanına alıp kör noktalarına geçiyorsun sonra birden korna basıyorsun gibi gördüm bir kaç yerde.Bunun yerine hafif çaprazında durup dikiz aynasından bizi görüp görmediğini kontrol etmemiz gerekmiyor mu ?
    Konuda başındaki video ise klasik Türkiye trafiğidir.Öyle bir durumda ses etmem geçerim.
    arslan0770 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı anilozerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosiklette kullanıyorum otomobilde.Otomobil sürerken telefon ile de konuşuyorum.Telefon ile konuşmak benim dikkatimi dağıtmıyor.Ayrıca o ablanın yerinde olsam 'Nerde hayatını tehlikeye attım ?' diye sorardım :=).Cevap olarak verdiğin videoda da silme geçti diye yavaşlatmışsın.Bu hareketi Türkiye deki otomobil sürücülerinin 100 ünden en az 80 i yapar.Yani ben motosiklette henüz tecrübesizim fakat sanki videolarında gördüğüm ani hızlanmalar yapıp arabaları tam yanına alıp kör noktalarına geçiyorsun sonra birden korna basıyorsun gibi gördüm bir kaç yerde.Bunun yerine hafif çaprazında durup dikiz aynasından bizi görüp görmediğini kontrol etmemiz gerekmiyor mu ?
    Konuda başındaki video ise klasik Türkiye trafiğidir.Öyle bir durumda ses etmem geçerim.
    bu şekilde yorumlar tabiiki olacak herkesin bakış açısı saygı gösteririm fakat o yukarıdaki arkadaş gibi benimle seninle yada başkasıyla kimse kimseyle seviyesizlik yapıpta eleştiride bulunamaz!bu formda herkes yerini bilecek saygısını takılacak o kadar!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)