Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletle Giderken Ufo Gördüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba arkadaşlar, hayatımda ilkkez tanık olduğum ve insanlara anlatmaya çekindiğim, ilkkez burada yazıp içimi dökeceğim bir olay yaşadım. Dün gece saatlerinde saat 01.30,02.00 civarı bomboş köy yollarında evime doğru giderken zifiri karanlık bir yol, bir anda garip renkler görüyorum aynamda. Bir araba geliyor sanıyorum arkamdan devamlı rengarenk ışıklar yansıyor aynama. Duruyorum kenara çekip ve yukarı baktığımda inanılmaz derecede gözlerime inanamadığım şok olduğum bir görüntü görüyorum. Sadece ışık topuna benzer, parıl parıl parlayan ve bana yaklaşık 50 metre uzaklıkta olan bu cismi şaşkınlık, korku dehşet bi yandanda heyecan icinde izliyorum. O anda saklanmak istiyorum hatta yere doğru çömeliyorum. Fakat hayatta böyle bir olaya tanıklık edecek çok az kişi olduğunu düşündüğüm için olayın içine girmek ve o parlayan ışığa yaklaşmak istiyorum. Motoruma binip gitmek istediğimde motorun kontağını çeviriyorum ve hiçbirşekilde çalışmadığını görüyorum. Ben daha önce Discovery Channel gibi kanallarda böyle olaylar yaşayıp, elektronik cihazların gerçekten çalışmadığını söyleyen insanları duymuştum. Ben daha önce asla inanmazdım böyle şeylere fakat o anda inandım. Neyse ben motoru bırakıp o ışığa doğru ilerliyorum. Kaskım kafamda, ne olur ne olmaz diye çıkartmıyorum. yaklaşıyorum ve ışık bi anda sönüyor, ortadan kaybolmuyor yalnız, sadece ışığı sönüyor. Hala daha orada bişeyler olduğunun farkındayım. ilerliyorum, korkmama rağmen, ellerim tir tir titriyor. Bir bakıyorumki o zifiri karanlık içerisinde neredeyse bir yolu uçağı boyutlarında fakat yuvarlak, karanlıkta gözüme gri görünen garip bir araç. Artık aramızda 20 adım kadar bir mesafe var, ben yavaş yavaş ilerliyorum adeta büyülenmişim. Yere konmuş ve bir giriş kapısı bulunuyor. Yada ben onu kapı gibi bişey sandım, ve gidip "tak tak" diye elimle vurdum. "Alooo Kimsiniz lan siz!" diye bağırmaya başladım. "kimsiniz olum, yiyorsa çıksanıza dışarı" diye bağırmaya devam ettim ve hemen elime gelen bir taş aldım, taşla o yuvarlak alete vurmaya başladım, sonra gözüme daha güzel bir cisim göründü, bir sopa! Sopayı aldığım gibi girişmeye devam ettim. Sonra kapı açıldı ve 3 tane adam çıktı dışarı. Meğer o gördüğüm şey ufo değilmiş, bir evmiş. Hayatımda öyle ev görmedim ben, adamlar deişik deişik ışıklar yakmış sadece. Herneyse 3 kişi çıktı " napıyorsun lan sen" diye üzerime yürüdüler, birisinin elinde av tüfeği vardı. Bende belimden ruhsatsız tabancamı çıkardım, ve havaya ateş ettim. "akıllı olun ulen" diye bağıra bağıra ateş ediyordum ki şarjörüm bitti. O anda biri üzerime atladı ve elimden silahı aldı, Bu arada kask hala kafamda olduğu için herkese kafa atmaya başladım. Av tüfekli adam havaya ateş etti ve arkadaşı ona "Malmısın adamı vursana niye havaya sıkıyon" diye bağırıyordu. Ben fırsattan istifade koşa koşa kaçtım dağ tepe taş dinlemeden yukarı doğru koşmaya başladım. Bunlar sanırım jandarmayı aramış, jandarma geldi. Gelen jandarma elinde tüfekli adamı görünce ona silah doğrulttu ve silahını birak diye bağırdı. Elinde silah olan kişi "sizi arayan bendim" diyordu. Ben olayları tepeden izlerken jandarma sanıyorumki yanlışlıkla olsa gerek, tetiğe dokundu ve eli silahlı adamın beyninin patladığını gözlerimle gördüm. Arkadaşları ahıt yakıyordu resmen "ahey ahey gitti gül gibi oğlan" diye diye ağlamaya başladılar. Bu sırada ben olayları izliyordum adeta donakalmıştım. Sonra bir ses duydum, "Hayatım Kalk Akşam Yemeğine Oturcaz" diye. Kendime gelmem biraz zaman aldı ama herşeyin rüya olduğunu algıladığımda yüzümde iğrenç bir tebessüm vardı.
    uugguurr86 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    ne kullanıyorsan bana da bulalım hacı
    Vortex54 bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    bunu kim okur be abi
    Vortex54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Henüz YOK
    Bu foruma bu kadar troll çok fazla
    Vortex54 ve MetinK. bunu beğendiler.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Okumayın parti yapılan ev içerir CSB
    Vortex54 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okumayın parti yapılan ev içerir CSB
    Hayrola, insanlara neden okumamasını söylüyorsun? Sen okumazsın olur biter. Yaşadığım birşeyi paylaştım yanlış olan birşeymi var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Oda bi şey mi ben halay çektim uzaylılarla

sagat ve Vortex54 bunu beğendiler.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    bonzai virali.
    Vortex54 ve EfeXTR bunu beğendiler.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Snappy zannettim başligi görünce.bi uzayli ezmedigi kalmisti

Konuyu acan arkadaş kaskını bi beden büyüğü değiştir bence
    Ahmtmngrsy, Karalı, Ros1n2 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tiner mi çekiyorsunuz, hap mı alıyorsunuz? Mal mısınız oğlum siz? Biri tavuk ezdim der, biri rüyasını anlatır... Birini engelliyorum biri çıkıyor. Bi bitmediniz...
    Vortex54 bunu beğendi.
    112ciyiz

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yok artık aq nasıl biyer oldu burası ya
    hayrolsun inş
    Vortex54 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı Vortex54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, hayatımda ilkkez tanık olduğum ve insanlara anlatmaya çekindiğim, ilkkez burada yazıp içimi dökeceğim bir olay yaşadım. Dün gece saatlerinde saat 01.30,02.00 civarı bomboş köy yollarında evime doğru giderken zifiri karanlık bir yol, bir anda garip renkler görüyorum aynamda. Bir araba geliyor sanıyorum arkamdan devamlı rengarenk ışıklar yansıyor aynama. Duruyorum kenara çekip ve yukarı baktığımda inanılmaz derecede gözlerime inanamadığım şok olduğum bir görüntü görüyorum. Sadece ışık topuna benzer, parıl parıl parlayan ve bana yaklaşık 50 metre uzaklıkta olan bu cismi şaşkınlık, korku dehşet bi yandanda heyecan icinde izliyorum. O anda saklanmak istiyorum hatta yere doğru çömeliyorum. Fakat hayatta böyle bir olaya tanıklık edecek çok az kişi olduğunu düşündüğüm için olayın içine girmek ve o parlayan ışığa yaklaşmak istiyorum. Motoruma binip gitmek istediğimde motorun kontağını çeviriyorum ve hiçbirşekilde çalışmadığını görüyorum. Ben daha önce Discovery Channel gibi kanallarda böyle olaylar yaşayıp, elektronik cihazların gerçekten çalışmadığını söyleyen insanları duymuştum. Ben daha önce asla inanmazdım böyle şeylere fakat o anda inandım. Neyse ben motoru bırakıp o ışığa doğru ilerliyorum. Kaskım kafamda, ne olur ne olmaz diye çıkartmıyorum. yaklaşıyorum ve ışık bi anda sönüyor, ortadan kaybolmuyor yalnız, sadece ışığı sönüyor. Hala daha orada bişeyler olduğunun farkındayım. ilerliyorum, korkmama rağmen, ellerim tir tir titriyor. Bir bakıyorumki o zifiri karanlık içerisinde neredeyse bir yolu uçağı boyutlarında fakat yuvarlak, karanlıkta gözüme gri görünen garip bir araç. Artık aramızda 20 adım kadar bir mesafe var, ben yavaş yavaş ilerliyorum adeta büyülenmişim. Yere konmuş ve bir giriş kapısı bulunuyor. Yada ben onu kapı gibi bişey sandım, ve gidip "tak tak" diye elimle vurdum. "Alooo Kimsiniz lan siz!" diye bağırmaya başladım. "kimsiniz olum, yiyorsa çıksanıza dışarı" diye bağırmaya devam ettim ve hemen elime gelen bir taş aldım, taşla o yuvarlak alete vurmaya başladım, sonra gözüme daha güzel bir cisim göründü, bir sopa! Sopayı aldığım gibi girişmeye devam ettim. Sonra kapı açıldı ve 3 tane adam çıktı dışarı. Meğer o gördüğüm şey ufo değilmiş, bir evmiş. Hayatımda öyle ev görmedim ben, adamlar deişik deişik ışıklar yakmış sadece. Herneyse 3 kişi çıktı " napıyorsun lan sen" diye üzerime yürüdüler, birisinin elinde av tüfeği vardı. Bende belimden ruhsatsız tabancamı çıkardım, ve havaya ateş ettim. "akıllı olun ulen" diye bağıra bağıra ateş ediyordum ki şarjörüm bitti. O anda biri üzerime atladı ve elimden silahı aldı, Bu arada kask hala kafamda olduğu için herkese kafa atmaya başladım. Av tüfekli adam havaya ateş etti ve arkadaşı ona "Malmısın adamı vursana niye havaya sıkıyon" diye bağırıyordu. Ben fırsattan istifade koşa koşa kaçtım dağ tepe taş dinlemeden yukarı doğru koşmaya başladım. Bunlar sanırım jandarmayı aramış, jandarma geldi. Gelen jandarma elinde tüfekli adamı görünce ona silah doğrulttu ve silahını birak diye bağırdı. Elinde silah olan kişi "sizi arayan bendim" diyordu. Ben olayları tepeden izlerken jandarma sanıyorumki yanlışlıkla olsa gerek, tetiğe dokundu ve eli silahlı adamın beyninin patladığını gözlerimle gördüm. Arkadaşları ahıt yakıyordu resmen "ahey ahey gitti gül gibi oğlan" diye diye ağlamaya başladılar. Bu sırada ben olayları izliyordum adeta donakalmıştım. Sonra bir ses duydum, "Hayatım Kalk Akşam Yemeğine Oturcaz" diye. Kendime gelmem biraz zaman aldı ama herşeyin rüya olduğunu algıladığımda yüzümde iğrenç bir tebessüm vardı.
    Hocam malı nereden alıyorsunuz sağlam kafa yapmış

size tavsiyem yapıştırıcıyı amacı doğrultusunda kullanmanız

ayrıca ülkemizde karadeniz marmara ve ege'de troll ile avlanma yasaktır ve cezası ağırdır

http://www.baliksevdam.com/konu/her-...6-donemi.6809/
    Vortex54 bunu beğendi.

Motosikleti
    4. motor Honda
    vay arkadaş..
    Vortex54 bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8

Usercom ve Vortex54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Snappy'nin dayısı da foruma gelmiş
    Vortex54 bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    İlk üç ve son cümleyi okuduğum için fazla zamanım ziyan olmadı..
    Vortex54 bunu beğendi.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    yazın motor üstünde sinek ilaçlama araçlarının arkasından gidincede oluyor bu bir kaç kere başıma geldi
    MotoNoob, Vortex54 ve ilkerabi bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    2015 troll fuarı sponsorları açıkladı trollere karşı en güçlü savunma silahı cool story bro'dur
    Vortex54 bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Maddi durumum yoktu okuyamadım kardeş... Zengin olsam yine de okumazdım ya la... neyin kafası bu anlayamadım gitti
    Vortex54 bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Herkesin aksine ben keyif alarak okudum rüyana sağlık
    Vortex54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)