Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DESTEKLEYELİM ! :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosiklet tehlikeli bir araç değildir. Yayaları ve trafiği rahatlatan, modern, çevreci ve medeni bir alternatiftir. Motosiklet kullanmayı tehlikeli hale getiren şey, trafik bilinçsizliği, eğitimsizlik ve mevcut trafik kurallarıyla regülasyonlarında motosikletin umursanmayışı ve adeta yok sayılmasıdır.

4 + üstü tekerlekli araç sahiplerini bilinçlendiren bir kamu spotunun hazırlanması ve yayınlanmasını talep etmekteyiz.

https://www.change.org/p/istanbul-il...C4%B1ls%C4%B1n
    geeklanx ve yüksel66 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Yapilirsa guzel olur da 100 kisi olunca nolucak kabul gorup yapilcak mi gercekten? Yoksa 100 kisi olunca muhattaplara mesaj falan mi gidicek? Otv falan da bu siteden imzalamistik da bi hayrini gormedik...
    Liposcus bunu beğendi.

Aslında haklısın fakat şöyle düşünebilirsin. Basında ve kamoyunda çok gereksiz başlıklarla dolu. Bizler gündemi sürekli taze tutarak, bu durumun peşini bırakmamamız lazım. Yani 1 ayda geçse 5 ayda geçse, 5 aylık çalışmalarımız neticesinde bence, vefat eden arkadaşlarımız ve bu süreç sonrası motorcu arkadaşlarımızın can güvenliğini en aza indirmiş oluruz. Yani ben 100 kişi sağlıyorsam, 100 kişininde dahil olması 100x100 demektir.

Baktık bununla ilgili bir kamu spotu yapılmıyor. Aramızda After Effect programına hakim olan ve Kameracı olan bir arkadaşla aramızda çözer, en etkili medya olan sosyal medya'da yayınlarız. Yani bununla ilgili 1 video demek, binlerce kişiye ulaşmak demektir. Benim mesleğimde bilgisayar mühendisliği, 15 yıldır yazılım ve sosyal medya çalışmaları yapıyorum. Bu konuda da ben yardımcı olurum yeterki bi ucundan tutalım

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    attım imzamı hadi hayırlısı
    Liposcus bunu beğendi.
    Tutkudur Motosiklet

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben bu sitede imzaladığım 2 kampanyanın sonuçlandığını gördüm, biri koton firmasının çocuk giysileri reklamıydı. Diğeri Ankara kızılay karanfil sokakta Dost kitabevi'nin önüne insanlar oturmasın diye yaptırılan çitin kaldırılmasıydı. İmza kampanyası ile çitleri kaldırmak hoştu cidden

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Guncel kalsin, imzaladim

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    imzalamıştım bunu birde ötv yi kaldırın vardı burada onuda imzaladım. daha doğrusu motosikleti ilgilendiren ne varsa imza attım ben

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)