Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Jandarmadan dayak yedim dayım kurtardı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce 3 arkadaş diğer iki motor mondial cg ve drift geziyorduk arkadaşların egzoz açık egzozdu ama fazla ses yapmıyordu tam benim egzozun önünde klips vardı gazı salınca tıırrrr ediyordu saat 2 den beri bitaraflarımız uyuşmuştu arkadaş 2 dk önce evine gitti biz cg ile aynı yoldan gidiyorduk kör sapaga geldik nerden geldiyse jandarma sert bir fren koydu gelin bakalım siz buraya dediler önce kısa bi konuşma yaptılar bu akşam saatinde utanmıyor musunuz bağırtmaya diye başladılar sonra ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim bilmemne evladı gördüm seni az önce düşürdün o şeyi dedi Bitanesi ben hiçbi şey diyemeden sağlam bi tokat yedim arkadaşa bayağı girişti bunlar ben altıma yapacaktım korkudan motorlar çalışıyordu ben 1. Viteste öyle bir kaçmaya kalktım ki hayatımda ilk defa ön kaldırdım bidaha yapamam herhalde direk farları kapattım daldım mısır tarlası içine zar zor ben bi baktım altıma. yapmışım 6-7 dk bekledim ben böyle sonra motordan indim iterek eve döndüm neden ittim bilmiyorum korkudan napayım ben sidikli bir şekilde yattım 5 dk sonra zil caldı ben gene korkudan ölüyorum kafama kadar çektim çarşafı babam kalktı actı kapıyı gelen dayım barışa söyle jandarma çağırıyor demiş ben duyuyordum zaten konuşmayı ben donumu değiştirdim aşağı inerken merdivende babam ne halt yediysen hallet bu sefer gelmeyeceğim dedi ben bi darbede ordan yedim gözlerim yaşlı muhtarlığa gittim dayım uykumu bölmeye hakkın yok dedi bidaha yakallanırsan gelmeyeceğim dedi jandarma güzel bi konuşma yaptı bidaha böyle salakça bi davranış yapmayacağım çok pişmanım cgci arkadaş muhtarlık çıkışı babasından dayak yedi ondan da dayım kurtardı ben bu adamın akkını ödeyemem siz siz olun salakça şeyler yapmayın yazım yanlış varsa kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:29 ----------

Başlık yanlış olmuş dayak yedim dayım kurtardı olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Jandarm da olsa öyle dövmeye kimsenin hakkı yoktur kanunnu var geceleri sessiz dolaşacaksınız diye sokaklarda...bence derhal valiliğe gidip şikayette bulunun kimsenin kimseye böyle davranmaya hakkı yoktur nerde yaşıyoruz?
    mzhastası bunu beğendi.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun yazıcam ama önce bi gülmem geçsin.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Bence bu arkadaş troll inan çok merak ediyorum bu olayı altına kaçırmalar sidikli sidikli yatmalar sonra donu değiştirip kandarmaya gitmeler senin şu motorun resmi varsa bi koyda motoruda görelim senide görelim
    Tige-R bunu beğendi.

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce 3 arkadaş diğer iki motor mondial cg ve drift geziyorduk arkadaşların egzoz açık egzozdu ama fazla ses yapmıyordu tam benim egzozun önünde klips vardı gazı salınca tıırrrr ediyordu saat 2 den beri bitaraflarımız uyuşmuştu arkadaş 2 dk önce evine gitti biz cg ile aynı yoldan gidiyorduk kör sapaga geldik nerden geldiyse jandarma sert bir fren koydu gelin bakalım siz buraya dediler önce kısa bi konuşma yaptılar bu akşam saatinde utanmıyor musunuz bağırtmaya diye başladılar sonra ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim bilmemne evladı gördüm seni az önce düşürdün o şeyi dedi Bitanesi ben hiçbi şey diyemeden sağlam bi tokat yedim arkadaşa bayağı girişti bunlar ben altıma yapacaktım korkudan motorlar çalışıyordu ben 1. Viteste öyle bir kaçmaya kalktım ki hayatımda ilk defa ön kaldırdım bidaha yapamam herhalde direk farları kapattım daldım mısır tarlası içine zar zor ben bi baktım altıma. yapmışım 6-7 dk bekledim ben böyle sonra motordan indim iterek eve döndüm neden ittim bilmiyorum korkudan napayım ben sidikli bir şekilde yattım 5 dk sonra zil caldı ben gene korkudan ölüyorum kafama kadar çektim çarşafı babam kalktı actı kapıyı gelen dayım barışa söyle jandarma çağırıyor demiş ben duyuyordum zaten konuşmayı ben donumu değiştirdim aşağı inerken merdivende babam ne halt yediysen hallet bu sefer gelmeyeceğim dedi ben bi darbede ordan yedim gözlerim yaşlı muhtarlığa gittim dayım uykumu bölmeye hakkın yok dedi bidaha yakallanırsan gelmeyeceğim dedi jandarma güzel bi konuşma yaptı bidaha böyle salakça bi davranış yapmayacağım çok pişmanım cgci arkadaş muhtarlık çıkışı babasından dayak yedi ondan da dayım kurtardı ben bu adamın akkını ödeyemem siz siz olun salakça şeyler yapmayın yazım yanlış varsa kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:29 ----------

Başlık yanlış olmuş dayak yedim dayım kurtardı olacak

jandarma : " sert bir fren koydu gelin bakalım siz buraya dediler önce kısa bi konuşma yaptılar bu akşam saatinde utanmıyor musunuz bağırtmaya diye başladılar "

Snappyx ( genc yazarımız ) " sonra ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim ( ses tonu, ve ilk zeytinyağı haklılık toneleri canlandırabiliyorum )

Babası : " ne halt yediysen hallet bu sefer gelmeyeceğim "

Dikkatli davranıştan ötürü Jandarmayı tebrik ederim , aldatmaya yönelik ayak oyununu sezmiş, herhangi ciddi başka bir unsur olabilirdi.

Sen ve grubun, döt kadar küçük yerleşkelerde gece yarısında kimbilir hangi desibelde cayırtı kopartıyordunuz, Cg ve oynanmış egzz az ses haa?, bilmesek yutacaz.

Bubana ve Dayına selam ederim hörmetler.

Sana gelince . bi daha tarlaya çatağa batağa destursuz dalma, aşağıdaki videodaki dedeler ile karşılaşırsın maazallah.

Başlığıda Admin/Moderatör yardımı ile düzelt, en doğrusu " Jandarma kibarca uyardı " olur , provakatör gibi başlık atılmaz bu durumda, yerden göğe kadar haksızsın.
    Acil112, bulut59 ve dejavoo bunu beğendiler.

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim bilmemne evladı gördüm seni az önce düşürdün o şeyi dedi
    Çaktırmadan olmamış yani.

Yaşadıkların ibretlik, her defasında bir dahaki sefere daha dikkatli olacağını söyleyip daha çılgın şeyler yapıyorsun. Etme.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Selçuk erdemin bir karikatürü geldi aklıma. Tam aydınlanacağım bir Gülme geliyor.
    Ah be çocuk ne kadar iyi niyetli ve safsın sen.....

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ezdiğin hayvanların bedeli sanırım
    Enes Bakır bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Ne tür bir manyaksın çözemedim. istanbul grubu ile toplanıp seninle tanışmaya geleceğiz
    kukuleta, srkn.ks, Maslak ve 19 diğerleri bunu beğendiler..

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne tür bir manyaksın çözemedim. istanbul grubu ile toplanıp seninle tanışmaya geleceğiz
    Aynı fikirdeyim bulmasıda kolay Çorlu-vakıflar muhtara gidicez geçen gece jandarmadan kaçıp dayısının size getirdiği barışı arıyoruz dicez nasılsa motoruda küçük kaçmazda enseleriz ifşa edeiz
    srkn.ks, banno1957 ve dundanbiri bunu beğendiler.

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Alıntı kukuleta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyim bulmasıda kolay Çorlu-vakıflar muhtara gidicez geçen gece jandarmadan kaçıp dayısının size getirdiği barışı arıyoruz dicez nasılsa motoruda küçük kaçmazda enseleriz ifşa edeiz
    Beni de alın . Bir güzel tanışalım
    srkn.ks bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda 650F
    Gidin emniyete darp raporu çıkartıp savcılığa başvuru yapın bukadar basit. sonra onlar düşünsün.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu olay gerçekten yaşandıysa tabi.
    000000 bunu beğendi.
    112ciyiz

srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende gelicem
    haberleşelim gidelimm

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Erotik hikayeler gibi olmuş. Kurgu çok zayıf. Mısır tarlasında bırak motor sürmeyi koşmaya zorlanırsın.

Amerikan polisi gibi arkandan sıkmadıklarına dua et.
    EfeXTR bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun yazıcam ama önce bi gülmem geçsin.
    aynen gülmem geçsin geçmiş olsun diyeceğim....troll desen değil nasıl değişik bişesin sen
    MotoNoob bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Elleri dert görmesin
    dejavoo bunu beğendi.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Kısa sure once Jandarma olarak askeri gorevimi tamamladım. Yetki olmamasına ragmen gayet guzel doverler abi. Hak bile iddia edemezsin.Heleki su hassas gunlerde. Ama soyle de bir durum var, Jandarma vatandasa yetki kullanma meraklısı yada vatandasa eziyet olayım mantıgında bir olusum degil. Ellerinden geldigi kadar da saygılı davranırlar insanlara. Ancak hakedilen bazı durumlar olusabiliyor zaman zaman.Sen de ona denk gelmis olabilirsin

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    ben mısır tarlasını merak ediyorum karanlıkta kimbilir ne canlar gitti

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben polis görünce gaz kesiyorum motorun sesinden hızlı gittiğim anlaşılmasın diye, sen jandarmanın dibinde aragazla zırıltı yapıyosun 2 tane de benim yerime vursaymış tekme tokat.
    EfeXTR ve ilkerabi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)