Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

denetimler yeniden başladı....

Motovento
    REKLAM ALANI
    FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    saol tşkürler reis yapcak bişi yok gecmiş olsun fena bi tecrübe oldu
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZipZip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History

aman dikkat

Arkadaşlar forumlarda defalarca arkadaşlar "ne olursunuz ehliyetsiz ve eksik evrakla gezmeyelim" diye feryat figan ediyorlar. bende bunlara dahilim. arkadaşlar 300 ytl ye ehliyet alacakken ne olursunuz 1.100 ytl ye ehliyet sahibi olmayın. Bir senedir 3 ayda bir 150 ytl ödemekten gına geldi. bu paraya motosikletinize neler yapabilirsiniz bir düşünün. Aralardan kaçar yırtarım demeyin.Bundan canı yanmışları dinleyin. Bu formda 1 ay sonra bu konudan canı yanmış birkişi olarak duygu ve düşüncelerinizi yazarken bulabilirsiniz kendinizi.
    Hatta bunu yazarkende "neden kimse söylenenleri ciddiye almıyor" diye de düşünüyor olacaksınız. ZıpZıp söylemişti dersiniz. herkese saygılar.
    Öğrenecek Çok Şey Var..!

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Ben askerliğimi Jandarmada Asayiş'te yaptım. Hep rapor hazırlamakla geçirdim günlerimi. Tüm kazalar tasnif ediliyor. Sonuda bir sürü ıvır zıvır bilgi. Ama ne zaman belli kazalarda ciddi bir artış var o zaman o bölüme işini tam yapmıyorsun denir. Askerde ceza büyük ama poliste ne bilmiyorum. Büyük bir ihtimalle trafik şube baya bi fırça yemiş ki onlarda denetimleri arttırıp önmlem alınıyor gibi göstermeye çalışacaklardır. Sonuçta hepsi kayıtlara geçen sayılar. Kazayı önliyemiyorsan yaptığın denetimleri arttırırsın. HEm bu rada bu cezalar bakmayın acaip yekün tutuyor. 600 ytl baya ciddi bir para. Devletede bu paralar vergiden bile çok girdi sağlıyor.

IMF borcunu ehliyetsizler ödüyor işte.

Motosikleti
    Xmax momo
    sokakta bisürü kasksız giden aralardan ölümüne gecen arkadasları cevrisinler adam gibi kaskı kafasında yolunda adam gibi gidene dokunmasınlar yaa trafiği tehlikeye düşüreni her türlü kınıyorum bu motorcu bile diemediğimiz adamlar bizede trafikte kötü gözle bakmalarına sebep oluyorlar...motorcunun cektiği yetmiyormus gibi köprü parası otoparklar cezalar bide denetim geldi gelsin tabii adamlarda haklı bu tür motorcula oldugu sürece akıllı adama rahat yok

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşım bence polisler haklı

özellikle çin motorlarının piyasaya girmesiyle bu ayda 50-100 milyona bakkaldan motor alır gibi motor alınması yüzünden trafikde karınca gibi motorlu doldu bilende bilmeyende kullanıyor kullannsın hep diyoruz motorlu sayısı artsın ama bilinçli artsın bu şekilde değil şu anda trafikde motorcuların %80 nin kaskı dizliği yada ehliyeti yada evraklları eksik bunlar ciddi sorunlara neden olabilir.
    bence trafikde bu çin öotorundaki artışın farkında ve bu bilinçsiz tükeitmin biraz cık frenlemek için bu tip mşeylerde şart.
    bende jinlun var motor 2 milyarda 1 milyarda üstümdeki ıvırzıvırlar ben arkadaşın dediği gibi enayimiyim yanımda herif kasksız korumasız allahbilir ehliyetsiz evraksız gidiyor.

Motosikleti
    Xmax momo
    bencede ztn haklılar ama yolunda gidene efendi gibi gidene dokunmasınlar yanii :( o kadar tehlikeli ve kasksız korumasız gideni tutsun bidahada bırakmasın men etsin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler