Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kappa kv1 kaskı degiştirip ls2 aldım yorumlar mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen genede şansını dene hocam eğer değiştirmezler ise yapacak bişe yok o kask ile dikkatli gezmek lazım.
    bence degştirmezler o yuzden sansımı denemeyecem kappa kv1 i de zor degıstırdı onundekı yapıskanı attım dıye

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumaz kardeşim uzun süre kullandım bu kaskı ve kaza yaptığımdan ön taraftan vurduğum için birşey olmadı bana

Bu kaskı kullandığım için çok araştırdım FF350 ile farkı YAN taraflarıdır ve çok basit malzemesi var sol ve sağ tarafında.

Bir kişide bu yüzden öldü bir kazada paramparça oluyor sol veya sağdan darbe yediğinde.

O yüzden bunuda değiştirmeni öneririm FF350 bulunmuyor artık ama FF375 bakmanı öneririm gerçek SHARP 4 YILDIZLI ve fiberglass malzemeden üretilme 275 tl internetten alabilirsin kalıbı aynıdır bu kask ile.
    https://www.motoavm.com/ProductDetails/ls2-ff375-shogun-kirmizi-kask/114/1630 burada 165 tl yazıyor bu kask mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Arkadaslar bended ls2 var. Barkinin videosu konulmus ama o reklam. Kendiside diyor. Reklam ile gercegi ayirin diye. Bence en ucuz kask 500 tl civarinda olmali. Malesef bende de yok. Ama ls2 e guvenmeyin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Korkutmayın adamı ben 4 senedir FF351 kullanıyorum ölmedim

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Kask dandik ama oldurmuyor

sronaldik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korkutmayın adamı ben 4 senedir FF351 kullanıyorum ölmedim
    Kaç defa düşüp kafanı bir yere çarptın? Allah korusun tabi ama önce önlemimizi alalım, sonrasını Allah' a bırakalım..kask önemli arkadaşlar paraya acımayın, gerekirse 1 model düşük motor alın ama kaskınız iyi olsun..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)