Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

hayaller gerçek oluyor - kardeniz turun fikirleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Keşke kışın karar alındıktan sonra araştırmaya başlayıp, gideceğiniz yerleri, konaklama yerlerini belirleseydiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    rota güzel ama otobandan bolu yapılmış olmamış kdz.ereğli görülmez mi?şaka bir yana dikkatli olun güzergahınızdaki çoğu ilde motosiklet klüpleri var sıkıntı olduğunda yardım isteyin çekinmeden.bu arada yağmurluğu av malzemesi satan bir yerden almanızı tavsiye ederim.iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam da planladığım rota. Size katılmayı çok isterdim. Hatta 3-4 gün öncesine kadar acaba katılabilir miyim hesapları yapıyordum.
    Sanıyorum yarın sabah çıkıyorsunuz. Hayırlı yolculuklar diliyorum.
    yarın gece çıkacağız hocam, gece saat 3-4 gibi çıkacağız yani resmen c.tesi günü aslında ama cuma gecesi olduğu için yarının tarihini attım teşekkürler bu arada, eğer uygun olursa mutlaka bekleriz

Alıntı isfa67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rota güzel ama otobandan bolu yapılmış olmamış kdz.ereğli görülmez mi?şaka bir yana dikkatli olun güzergahınızdaki çoğu ilde motosiklet klüpleri var sıkıntı olduğunda yardım isteyin çekinmeden.bu arada yağmurluğu av malzemesi satan bir yerden almanızı tavsiye ederim.iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler.
    ereğliden barına döneceğiz hocam, bizim müdürde ereğliden geçin dedi. o yüzden safranbolu iptal
    yağmurluk meselesini arkadaş halletti. onda 2 tane revit var. kendisi kurye zaten, birini bana veriyor inşallah hayırlısı olacak bakalım. bir sıkıntımız olursa klüplerlede iletişime geçmeyi düşünüyoruz. rota bu fakat, kalacak yerlerimiz konusunda yorulmaya göre hareket edeceğiz. Örneğin yorulursak sinop, yorulmazsak samsun da kalacağız. hızımızda stabil 120-140 arası olacak max.

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke kışın karar alındıktan sonra araştırmaya başlayıp, gideceğiniz yerleri, konaklama yerlerini belirleseydiniz.
    Çadırımız var hocam. aksilik olmaz ise, yağmur gibi çadırda kalacağız. yağmur olursa öğretmen evi gibi birşey bulmayı düşünüyoruz. samsunu geçtikten sonra kalacak ev çok hepsi bizim zaten
    kdiner bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    dönüs rotasinda B ile C arasini erzincan yolu üzerinden degilde kelkit siran alucra sebinkarahisar susehri üzerinden yapmanizi monoton olmamasi acisindan tasiye ederim.
    susehri zara yolunda gemin deresinden gececeksiniz, cok güzel bir yol, fakat zara sivas arasi cok monoton gececektir.

turlarimiz denklesmedi maalesef, yolunuz acik olsun!

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Hadi hayırlı yolculuklar diyeyim o zaman.
    Keşke önceden haberim olsaydı, ben de katılırdım belki :(

Safranbolu - Bartın arasında asfalt eridiği için yola sürekli çakıl dökülüyor. Geçen hafta oralardaydım. Çok dikkatli olun.

Düzeltme: Safranbolu iptal demişsiniz şimdi gördüm Geçen hafta Ereğli'ye de gittim ama oradan Safranbolu'ya dönmüştüm. Ereğli - Bartın karayolu hakkında bilgim yok malesef.

Hayırlı yolculuklar.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Size tavsiyem bu geziyi bu sene yapmamanız yönünde olur. Memlekette savaş var. Bu seyahat güvenli değil.
    İllaki gideceğiz diyorsanız size iyi yolculuklar diliyorum, çok dikkatli olun.

Motosikleti
    Yamaha XV950 Racer - Hero Pleasure Skuter
    Zonguldak sinop arasındaki sahil yolu berbattır. 60km yolu 2-3 saatte alırsınız Mahveder sizi. Sakın o rotayı kullanmayın. Ben kastamonuluyum çok iyi biliyorum oraları. Eğer yolunuz samsun a düşerse arayın sizi misafir ederim bekar evimde.. 0544 540 13 43

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)