Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

14TL ye Airhawk benzeri havali minder (IdeenWelt)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar D400
    Bu ürün tekrar stoklara girmiş sanırım millet. nc700/750x face grubundaki paylaşıma göre 16 tl. Bilgilendireyim dedim.
    Kaçırmayın derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    hemen bakalım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ürün tekrar stoklara girmiş sanırım millet. nc700/750x face grubundaki paylaşıma göre 16 tl. Bilgilendireyim dedim.
    Kaçırmayın derim.
    link atsana bulduysan ben baktım ama bulamadım.

Link bulan paylaşa bilir mi?

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen gittim mağazalarına sordum bu ürün dediler ama fotodakilerden daha büyük gibi geldi fakat fiyatı 75 tl idi

Yatak olanı da var. Onu görmüşsünüzdür.

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Avcılar pelikan avm deki rossmanda mevcut arkadaşlar 8 adet vardı ben 2 adet aldım

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen bakalım :D

link atsana bulduysan ben baktım ama bulamadım.
    Alıntı MertDastan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link bulan paylaşa bilir mi?
    Online alamıyorsunuz arkadaşlar, Hangi Rossman'da vardır/kalmıştır bilgi yok, gidip bakmanız lazım. Ben Ankara'dayım ve Ankara'da Metromall Rossman'da yoktu. Bakmaya devam edeceğim diğerlerine. İstanbul'u hiç bilmiyorum.

Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gittim mağazalarına sordum bu ürün dediler ama fotodakilerden daha büyük gibi geldi fakat fiyatı 75 tl idi
    Sizin bahsettiğiniz 75tl olanı diğer arkadaşın da dediği gibi şişme yatak olanı.

Alternatif ki bence daha rahat ve kullanışlı. N11 girin 6 tl ye şişme yastık alın. Hem üzerinde saten gibi bir şey var kaymıyor terletmiyor. İstediğiniz kalınlıkta şişirin kalın baya. İsterseniz az şişirin. Tercih sizin. Rosmandaki baya ince. 80 kilo üzeri insanlara çok faydalı değil.

Motosikleti
    Yamaha nmax
    Bu ürünü geçen yıl almıştım fakat skooterlara uygun değil kayıyor.

hylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegaso650,transalp650, cbf150,mct250,xtreme max150
    Antalya ışıklar Rossman'da var, burada okuyunca bende aldım. Artçım seleden çok şikayetçi idi, kullandıktan sonra bayağı rahat ettik. Sabitlemenin çaresine bakıyorum şimdi, kenar boşluklarını delmeden lastik dikebilir ve ucuna da kanca takabilirsem onuda hallederim. gerçekten işe yaradı tavsiye ederim. Bu arada 16 tl'ye aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

sele üstü kılıf alırsanız eğer,skooterlarda kılıf altında iyi duruyor. bi görselde denk geldim

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Ben de aldım bundan ama hiç kullanmadım. Seleye nasıl sabitlerim ona karar veremedim. yanına cırt diktirmeyi düşünüyorum öte yandan yüzeyi bayağı kaygan altımda durmaz gibi geliyor. Bu da sürüş sırasında tehlike yaratır. Scoter sile kılıfı alıp altına konabilir ever ama bunların maxisoooter ebata uygunu r varmı acaba?

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı hylaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya ışıklar Rossman'da var, burada okuyunca bende aldım. Artçım seleden çok şikayetçi idi, kullandıktan sonra bayağı rahat ettik. Sabitlemenin çaresine bakıyorum şimdi, kenar boşluklarını delmeden lastik dikebilir ve ucuna da kanca takabilirsem onuda hallederim. gerçekten işe yaradı tavsiye ederim. Bu arada 16 tl'ye aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

sele üstü kılıf alırsanız eğer,skooterlarda kılıf altında iyi duruyor. bi görselde denk geldim
    Antalya ışıklar rossman daki son minderi de ben aldım. Boşa gitmeyin oraya. 16,99 tl. Den aldım. Hylaz a teşekkür bilgi için

Motosikleti
    Versys 650
    Gören eden olursa haber etsin de benim artçı için lazım

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı iboabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gören eden olursa haber etsin de benim artçı için lazım
    Üstad geçenlerde almıştım ben ya. Sonra gittim bir daha aldım. Yine yaklaşık o fiyatlardaydı.
    Ama sonra bir sefer daha uğradığımda yoktu.
    Aldıklarım Ekim yada kasım gibiydi.
    20

Geçen sene sözü edilen üründen almıştım.Cub motosikletime bağlayıp İzmir-didim turu yapıp geldim.Şişirme tapası yanından patlamış.Oysa ilk bağlantıyı yapıp yola çıktığımda bi rahatlık hissi verdi ancak ya ürün arızalıydı,yada dayanıksız.Kendi payıma memnun kalamadım.

Motosikleti
    CB 125E
    Arkadaşlar merhaba Motorsikletime sele yapmayı düşünüyorum malum fiyatlardan dolayı almak değilde yapmak daha mantıklı.
    Bir kaç Rossman mağazasında bu ürünü aradım bulamadım. Alternatif ne olabilir fikriniz var mı? Ya da Rossman'ın internet sitesinde varsa link atar mısınız?
    Bir de şöyle bir ürün buldum sizce ne denli iş görür veya iş görür mü?

https://urun.n11.com/diger/kendinden...yah-P425202823

Site kuralları nasıl işliyor bilmiyorum umarım link paylaşmak sorun olmuyordur.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Geçen deneme tahtası'nın bir videosunda adam şambriyelden kendisi üretmiş üzerine de kılıf diktirmişti, çok hoşuma gitti. Bu da alternatif olabilir çok teşekkürler paylaşım için
    byunt bunu beğendi.

İlla şişme olsun diye bir derdiniz yoksa, sele filesi + koltuk döşeme süngeri ile rahatlığa kavuşabilirsiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben zamanında Rks için uzun yol öncesi Rossmann'dan o şişirme şeyi almıştım ama rahat edemedim. Boş boş duruyor evde şimdilik.

Motosikleti
    CB 125E
    Sipariş verdim denicem bakalım olursa tekrardan yazarım Soğutma olayı hoşuma gitti yazın güzel bir alternatif olabilir

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)