Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1 saatin içinde yaşanan 3 olay

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Herkesin günlük yaşadığı şeyler. Bunu sadece motor sürerken değil otomobil sürerken de yaşıyoruz. Herkes birşeyleri tolere etmek zorunda. Abartıldığını düşünüyorum. Kimse hatasız değil. Tartışmak için yer aramaya gerek yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Reklam alınır

önceki videosu ile fenomen olmuş Arslan0770'ın konusuna reklam verme ve fenomen olma şansını yakalayın

müracat: Honda caddesi CBR sokak başlangıç motoru apartmanı no 125

şaka bir yana o taksicinin ...
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    ilk video tamam

ikinci video : zaten aradan gitmek gibi bir hakkımız yok! boşuna yapılmış bir atraksiyon
    üçüncü video: yine dert edilecek bir şey yok. adam seni görmüş senin bulunduğun şeride bile girmeye yeltenmemiş...

kafaya kamera takınca fazla alıngan oluyoruz sanırım

arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    tekrar tekrar buraya cümle yazmakla meşgul olamam üstteki yorumlar sizler içinde geçerli sevgili dostlar......
    kamera laf olsun diye de madem antalyanın sıcağında mont-eldiven-dizlik ve kaskta mı laf olsun diye.....biraz objektif bakın konulara

ALLAH akıl fikir versin ne diyeyim

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    iyide arkadaşım varolan bilindik şeyler bunlar 2 teker üstündeysen dikkat etmelisin. videolarda riski göre göre üzerine gidiyorsun gaz kesmeden adamın kıçına girip kornaya asılıyorsun el kol hareketi çekiyorsun. burdaki videolar bence çok abartılı. iyice paronayak olmuşsun.

Burda yakındığın hususla. Bu videoda insanlara saygısızlık eden kişiden bir farkı yok gözümde.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Kameralar çok ucuzladı anlaşılan şöyle 4-5 bin civarı olsa fiyatları çok iyi olacak.

Bu kadar artizlenme motosiklet üzerinde iyi değil, çok kez kavga için kontak kapatıp motordan inen biri olarak söylüyorum böyle motor üzerinde artizlenmenin sonucu en son acil servis olur bi direksiyon kırmalarına bakar. Kaldı ki üç videonun üçünde de herkes özür dilemiş, telefonla konuşan özür dilemiş, taksici yola kafasını senden önce sokmuş atar yapmışsın ben o atarı duysam bir milim kıpırdamazdım, üçüncü videoda ise kornayı duyunca adam utanmasa kanardaki çiçeklerin üstüne çıkacakmış bariz belli görmemiş seni.

İnsanlar motosikletleri göremeyebilir görseler zaten kaza denen şey olmaz sonuçta hepimiz insanız ama sen solun boşken inatla sellektör yapıp o adama yol vermeme niyetindesin bana kalsa sen suçlusun, sen yol verme arkadaki vermesin ee peki o adam yola nasıl çıkacak? Sen taksiciden yol istemeyi biliyorsun ama başkalarına yol vermiyorsun. Hepsini geçtim o süratte atarlı atarlı emir vaki konuşuyorsun bi gün cidden bir piskopat çıkar şu tv lerde gördüklerimizden çevirir direksiyonu işte o zaman cidden youtube fenomeni olursun şoföre atar yapan motosiklet sürücüsünün hazin sonu diye, dikkatli ol, illa kameraya çekecek bela arama.
    Bozüyüksporl, SweentLy ve Mengu16 bunu beğendiler.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Hocam öncelikle geçiş olsun artık bunlarla karşılaşmaya garipte olsa alıştık.
    Senden bir ricam var birde şu şarkının ismini atarmısın ilk videondaki giriş bölümünde kullandığın trap müziği

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)