Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

140 tl ye kask kamerası buldum alınırmı incelermisiniz!

Motovento
    REKLAM ALANI
    KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    bu kask kameralarından bende alacagımda bunlar kaskın dışında duruyor bizim sesimiz nasıl gidiyor ? çogu ilanlarda aparatların yanında mikrofon tarzı kaskın içine uzanan bi kablo falan göremedimde ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı KURT-BOZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kask kameralarından bende alacagımda bunlar kaskın dışında duruyor bizim sesimiz nasıl gidiyor ? çogu ilanlarda aparatların yanında mikrofon tarzı kaskın içine uzanan bi kablo falan göremedimde ?
    Kısaca: Sesiniz gitmiyor.
    Uzunca: Kamerayı kaska bağladığınızda mutlaka koruyucu kabıyla birlikte bağlayacaksınız(kameraya bir şey olsun istemiyorsanız) ve koruyucu kabın içine kablo sokamıyorsunuz. KAblo/microfon sokmak isterseniz(ki sjcam sj4000'de böyle bir giriş de yok, ama biraz işçilikle yapabilirsiniz, bakınız youtube) koruyucu kabı da delmek zorundasınız ki bu da özellikle yağmurdan/sudan koruyuculuğu ortadan kaldırmak demek.

Çözüm: ses kayıt için kaskın içine yerleştireceğiniz bir ses kayıt cihazı ya da cep telefonu+kulaklığı kullanın.

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Ben wifili olanini aldim kullaniyorum 1 yildir. Yaklasik 300 tl ye aldim. Simdiki fiyatlarini bilmiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sony - GoPro dan şaşmayacaksın kardeşim

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Tabiki en iyisi gopro ama ilk versiyonu bile turkiye fiyati 400 tl. Temiz kullanirsan sj 4000 idare eder. Tek sikintisi ses. Sarji da 85 dakika gidiyor. Sarj olurkende kayit yapabiliyor. Motovlog yapmayacaksan gayet yeterli. Paran varsa tabiki gopro alirsin.

Alıntı umit_yaman01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kask kamerası arıyorum fakat bütçem kısıtlı bu makina bütçeme uygun ama bi bakarmısınız alınırmı ?
    http://urun.n11.com/outdoor-kameralar/solaner-sl-d802-hd-10m-su-alti-aksiyon-kamera-P24244175
    Selamlar;
    Forumda da bir kaç kişinin kullandığını biliyorum,
    Düşük fiyat aralığında alabileceğin ve kesinlikle sıkıntısız kullanabileceğin Türkiye garantili tek ürün şu an iON Air Pro Lite http://www.providyo.com/Air-Pro-Lite,PR-5499.html
    Bütçeni biraz daha arttırırsan başın ağrımadan kullanabilirsin. Ayrıca kameranın aksesuarlarını her yerde rahatlıkla bulabiliyorsun, D&R Mediamarkt Hepsiburada vs. Bu paralarda şaşma derim paranı çöpe atmamış olursun.
    Biraz daha yüksek bütçe ayırmak istersen farklı model ve markalar da önerebilirim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler