Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bitmez dediğim dert yakında biticek (Ehliyet İçerir)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM RC 200
    Yüzde 0 tabiki değilsin, ama 10 mu 30 mu 50 mi olduğunu eğitimde öğrenip, kendini geliştireceksin.Aaa bunu yanlış yapıyormuşum meğer diyeceksin, bundan emin ol. Daha da önemlisi en baştan doğru öğrenmek, ilerde oturmuş alışkanlıklar zor değişiyor. Evet gaziantepte imkan olmayabilir. Kafana koy ben eğitim alacağım diye. Bir şekilde gereken şartlar oluşuyor. İstanbula gelirsen eğitim almaya, akraban tanıdığın yoksa burada, yardımcı oluruz. Ayrıca eğitim sadece hondada yok. Gis Akademi antalyada eğitim veriyor. Sitesinde Antalya eğitim fotoğrafları var. Ankara'da var bunları değerlendirebilirsin. Ehliyetsiz binmemek için gösterdiğin sabır olgunluk belirtisidir,taktiri hakediyor. Tekerin düz bassın.
    Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı EMRE ÇITIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüzde 0 tabiki değilsin, ama 10 mu 30 mu 50 mi olduğunu eğitimde öğrenip, kendini geliştireceksin.Aaa bunu yanlış yapıyormuşum meğer diyeceksin, bundan emin ol. Daha da önemlisi en baştan doğru öğrenmek, ilerde oturmuş alışkanlıklar zor değişiyor. Evet gaziantepte imkan olmayabilir. Kafana koy ben eğitim alacağım diye. Bir şekilde gereken şartlar oluşuyor. İstanbula gelirsen eğitim almaya, akraban tanıdığın yoksa burada, yardımcı oluruz. Ayrıca eğitim sadece hondada yok. Gis Akademi antalyada eğitim veriyor. Sitesinde Antalya eğitim fotoğrafları var. Ankara'da var bunları değerlendirebilirsin. Ehliyetsiz binmemek için gösterdiğin sabır olgunluk belirtisidir,taktiri hakediyor. Tekerin düz bassın.
    Verdiğin eğitim yerlerinin isimleri için teşekkürler. Ben doğrusu sadece honda veriyor zannediyordum. Yolum antalyaya düşme ihtimali var tatilde. Umarım yolum düştüğünde o eğitimlere girebilirim. İstanbul hiç gitmedim ve maalesef akraba arkadaş hiç bir yakınım yoktur, yinede sahip çıkmışsın teşekkür ederim. Tekerin düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun.
    Eyvallah Teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    benden beter de varmış bende mayıs 15 de yazıldım Ağustos 1 de girebildim sınava 4 gün sonra filan dendi bana dosyalar için

Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden beter de varmış bende mayıs 15 de yazıldım Ağustos 1 de girebildim sınava 4 gün sonra filan dendi bana dosyalar için
    Benden kotusu gelsin elini opucem valla :-)

Pazartesi günü bana "Çarşamba günü bir ara sor abisi durumu" demişlerdi. Sabahleyin saat 10 sularında aradım naptınız abi filan diye. Ne güzel cevap verdi biliyor musunuz cuma günü bir ara abisi diyorlar tepemin tası attı akşama geliyorum hazır olucak dedim. ve daha güzel bir cevap verdi "Kursta bir tek sen mi varsın?" Bu sorunun üzerine durur muyum ben yapıştırdım cevabı; "Kursta 9 aydır bekleyen bir tek ben vardım abi akşama geliyorum hazır olucak o dosya!". O zaman laga luga yaptı ben seni öğlen bir ararım dedi. Bakalım arasın. Dananın kuyrugu bu akşam kopacak bakalım. 9 ay bekledik bu kadar gün daha beklerim ama bunları güldürmek istemiyorum.
    Bu arada bunları rezil etmek için sürücü kursunu bir yayınlım.

GAZİANTEP SÜRÜCÜ KURSU; Gaziantep emniyet müdürlüğünün karşı binasının altında Orada adı eski G.antep sürücü kursu odası başkanı Turan var bide sürekli telefonu açtığımda çıkan biri var hanifi diye. KESİNLİKLE GİTMEYİN YOLUNUZ ORAYA DÜŞERSE YOLUNUZU DEĞİŞTİRİN!!!!!

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Hayırlı olsun usta. Tekerin daim olsun kazasız belasız binersin inşallah. Kendi ehliyet sınavım aklıma geldi bende gece sene bu zamanlarda yazılmıştım 3 ayda sınavlar (a2+b) 4. Ayda çıkarttırmıştım fakat 5 sene kaçak binmiştim.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar.

Çok acıklı, hüsranlı bir hikayem var. uzatmadan anlatacak olursak;
    Geçen sene mart ayından sonra motosiklet tutkusu başladı. Babamın başının etini yedim "Motosiklet, motosiklet" diye. Adamcağız dayanamadı ehliyet almadan gitti ybr'yi aldı verdi anahtarını 2014 ekimde. Sonra bekle dur ehliyeti. Ehliyetsiz motosiklet sürmeye de karşıyım o yüzden site içerisinde hariç trafiğe çıkmadım "Bekle Emre!" dedim kendime.

2014 Kasım 28'nde 18 doldurmuş 19'a girdim Aralık 1'de de ehliyete başvurdum. Tabi babamın ısrarından dolayı A2 B birlikte alcaz, bana kalsa B'nin gereği yokta baba bir sefer olucak dediyse BİTTİ! OLUCAK! (Sürücü kursunda da tanıdığa gittik ki yabancı kazanmasın diye ahh ahhh!)

Şimdi tarihlere dikkat;
    2014 Ekim'in 2'sinde Yamaha YBR 0 km garajdaydı,
    2014 Aralık'ın 1'inde Ehliyete başvurdum,
    2015 Mart'ın 22'sinde Yazılı sınava girdim,
    2015 Mayıs'ın 2'sinde B sınıfı için direksiyona sınavına girdim (Tek seferde geçtim çok şükür.)
    2015 Ağustos'un 2'sinde (yani dün) A2 Sınıfı için direksiyona sınavına girdim. (Az önce öğrendim çok şükür onuda tek seferde geçtim)

Şimdi sürücü kursuna "Bundan sonraki süreç nedir abi?" diyorum. Adamın cevabı "Haftaya gel dosyanı alırsın". Ulan ehliyette değil dosya. 3 günde randevuya at 10 gün sonra en az. Sabır taşına dönüşmüş yakın vakitte aklını yitircek bir arkadaşınız yazılarını okuyorsunuz.
    Motosiklet 600 Km'de. Şimdi soranlar olucak "Site etrafında dedin çevre yoluna mı çıktın?" diye. Hemen cevaplayayım. Yakın bir dostumla ehliyeti olduğu için kendisi sürmek şartıyla birlikte 2 kişi binip gezerdik. Yani 600 km'nin 100 km'sini ben yapmış olsam 500 Km motorumu benden başkası kullandı.

Geçen 9 Ay bekledik bir 10 gün daha bekleriz elbet Sabır diyorum kendime ve en çok "Bunda da ayrı bir hayır var Yaradanın bildiği" diyorum.

Okuyan okumayan herkese teşekkürler, İnşAllah hayatta hep gönlünüzdekinin hayırlısı olur Sağlıcakla kalın..
    Ben ehliyeti aldım motor aldıramıyorum ben napim ulen :D

10 günmüş sabrediver o kadar bi zahmet

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler