Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50 binde sym wolf alinirmi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Merhaba daha onceden konu acmistim baslangic motoru icin aklimda 125 lik bise alip sonradan 250 alip omurluk kullanmakti ancak seneye universiteye gidecegim icin bir daha motosiklet alma sansim olmayacak mezuniyetime kadar o yuzden 250 lik bir makina almak istiyorum 2. Elde en uygunu sym gibi bajaji dusundum ama bir arkadasim kullanoyo ve hic memnun degil bu yuzden bende sym ye yoneldim bitcem 7000 civari butceme uygun sym wolflarda 50 bin km ye dayanmis motorlar sizce yuksek km li sym wolfu alsam bana sorun cikartirmi

Bu arada ekipmanlarima butce ayirdim ve 7000 liram kaldi sym ye alternatif onerilerini varmidir
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 bin neredeyse yarı ömür demek o motorda.

O paraya 20 25k motorlar bulursun.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakımlısı belki sorun çıkarmaz ama ben 50.000de wolf almam. Pulsar kullanıcısıyım şuan 5000deyim herhangi bir problemle karşılaşmadım.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    41 bin km oldu Wolf kullanıyorum hiç bi sorun çıkarmadı.
    bakımları güzel yapıldıysa sorun çıkarmaz, Sym'nin silindir aşınması diğer motorlara göre çok çok daha az oluyor kullanılan malzeme farklı bi malzeme, 7 bin lira bütçen varsa daha az km yapmış motor bulursun ama.
    bi de pulsara bulaşma.
    ninja h2 ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    o km de bakımları düzgün yapılmış temiz motor zor denk gelir, bir de sadece motoru değil diğer aksam da nispeten daha fazla yorulmuş olur, daha düşük km de almaya bak, pulsardan da memnun olmayan çok nadir çıkıyor o işi de tekrar bi düşün istersen

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    O km'de ben motoru değil süspansiyonu ve hareketli aksamları daha çok düşünürüm açıkcası.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    36500de arkadaşım satıyor. Kıldır kendisi. Temiz bakmıştır motoruna. Evlendiği için satıyor. Daha rahat bir şeyler alacak. Dusunurseniz.

Bu arada bu kmler hiçbirşey. Bende de ninja var. İstediğim fiyat veren okursa satarım. Yoksa seneye 40000 kmde bu konuyu hortlatirim. Bu kmlerin bir şey olmadığını anlatmak için.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    36500de arkadaşım satıyor. Kıldır kendisi. Temiz bakmıştır motoruna. Evlendiği için satıyor. Daha rahat bir şeyler alacak. Dusunurseniz.

Bu arada bu kmler hiçbirşey. Bende de ninja var. İstediğim fiyat veren okursa satarım. Yoksa seneye 40000 kmde bu konuyu hortlatirim. Bu kmlerin bir şey olmadığını anlatmak için.
    Hocam km olarak sıkıntı olmaz elbet. Ben yurtdışında üye olduğum forumun birinde bir ihtiyarla tanıştım Brian diye. Adamın 2003 model Monster 620'si var. 220 bin km'de motoru. Ne motor açılmış ne süspansiyon değişmiş. Hele birde o dönem ki Ducati'lerin ne kadar kırılgan olduğunu düşünürsek vay arkadaş dedirtiyor. Kullanılan yol ve alan çok önemli. Ben Türkiye'de 25000 km'de Ohlins süspansiyon dağıtmış motorda gördüm. Bozuk yolda gitmekten kucağa almış adam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Pulsar çok sıkıntılı döküntü bir motor kesinlikle alma tavsiye etmem sym ondan iyidir pulsarla kıyas yapmaya gerek yok 50cc fazlası var ve torku daha yüksek symnin ama pulsar alırsan paranla rezil olursun.
    abeciMotoru bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    50 binde sim mim alınmaz alınırsa japon alınır git Bi bajaj bayiine boxer [ sıfırı. 3000 tl ] veya discovery al mis mis bajaj kuralkanı bırakıyor kendi giriyor pazara ve servis ve yedek parça olarak ta çok güçlü giriyor

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 binde sim mim alınmaz alınırsa japon alınır git Bi bajaj bayiine boxer [ sıfırı. 3000 tl ] veya discovery al mis mis bajaj kuralkanı bırakıyor kendi giriyor pazara ve servis ve yedek parça olarak ta çok güçlü giriyor
    Kaynak ? 890

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    2014 sıfır wolf alıp kullanmış biri olarak 3 kuruş fazla olsun isterse eski olsun ama japon olsun derim..

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    uzun süre kullanacaksan bulaşma 50bin km olmuş daha ne kadar uzun kullanılacak.

Motosikleti
    henüz yok
    Yorumlarini icin tesekkur ederim sym almaktan vazgeçtim cunku alacagim motoru uzun sure kullanmam gerekiyo aklim cruisera kaysada kafam cok karisik bi kac aydir bekliyorum ne alacamada karar veremedim 7000 liraya kadar ne tavsiye edersiniz pekte 125 ve 150 lik almak istemiyorum cunku cok cabuk herseyden sıkılan biriyim

Su an icin cros haric butun onerilere acigim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)