Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk görüşte aşka inanır mısın? VFR 800 içerir!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    vfr 1200 i gördüm floryada birinde var tesise gidip geliyor orda çalışan personel. vallahi beğenemedim. scooter a benziyordu iri yapılı scoter sanki görünüş olarak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada en yenisi 2009 model şimdi ben bu motoru aldığımda 7 senelik motor olacak, üstüne 50.000km ye yakın yol bitirmiş olacak yani cidden ikinci el piyasası bile fena 25.000 tl civarı fiyat ortalaması var an itibariyle, hani tek çekincem o yoksa cidden göz kapalı alınacak bir motora benziyor.
    Gereksiz pahalı abi vfr-800'ler. Şu anda piyasasını bilmiyorum ama benim aradığım dönemde yani 2 yıl önce 15-20 arası gidip geliyordu fiyatlar. Alınabilecek durumda olanlarsa 18'den başlıyordu. Tıpkı dragstar, shadow, intruder, africa twin ve daha nicesi gibi. Bence 2009'lara bütçen yetiyorsa al derim. Bugün 25'e alırsın 2 sene sonra 30'a satarsın.
    Resmen gayrimenkul piyasası gibi oldu motor piyasası. Değer kaybetmeyi bir kenara bırak, olduğu yerde bile saymıyor. Sürekli artışta
    Bune bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereksiz pahalı abi vfr-800'ler. Şu anda piyasasını bilmiyorum ama benim aradığım dönemde yani 2 yıl önce 15-20 arası gidip geliyordu fiyatlar. Alınabilecek durumda olanlarsa 18'den başlıyordu. Tıpkı dragstar, shadow, intruder, africa twin ve daha nicesi gibi. Bence 2009'lara bütçen yetiyorsa al derim. Bugün 25'e alırsın 2 sene sonra 30'a satarsın.
    Resmen gayrimenkul piyasası gibi oldu motor piyasası. Değer kaybetmeyi bir kenara bırak, olduğu yerde bile saymıyor. Sürekli artışta
    Bu sene zor krediler ancak yılbaşında bitiyor, gerçi çok bişey kalmadı 6 ay sonra başlarım motor aramaya ama şunu da öğrendim kesinlikle nisan ayından sonra motosiklet alınmaz kış gelene kadar beklemek en iyisi zira millet yaz ayında fiyatlara kafadan 2 bin lira ekliyor.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene zor krediler ancak yılbaşında bitiyor, gerçi çok bişey kalmadı 6 ay sonra başlarım motor aramaya ama şunu da öğrendim kesinlikle nisan ayından sonra motosiklet alınmaz kış gelene kadar beklemek en iyisi zira millet yaz ayında fiyatlara kafadan 2 bin lira ekliyor.
    Fiyatlara sadece ekleme oluyor. Gerileme görmedim ben hiç bir zaman.
    Yaz gelince artıyor. Kış gelince aynı kalıyor. Bir daha ki yaza fiyatlar tekrar yükseliyor.
    Yoksa nasıl bu kadar artsın fiyatlar
    Umarım kavuşursun istediğin motora
    Motosikletli Kaplumbağa...

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Eğer tecrüben yoksa bu makineyi kullanamazsın arkadaşım.He kullanırsın ama bir hafta sonra buradan konu başlığı açar modoretör arkadaşlar konu açar vfr ki arkadaşımızı kaybettik diye.Şakaya gelecek makineler değil bunlar.Kullansanda hakkını veremezsin,zevk alamazsın,hep riske atarsın kendini.Bir ara motor daha kullan yada paraya kıyıp iyi bir eğitim al makinenin tadını çıkart.hayırlı olsun

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Bizim mahallede var sedefli beyaza boyatmış, çılgın sesi var.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende bir türlü kafa grenajını sevemedim şu vfr 800 lerin.

Ama 1200 e hastayım.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer tecrüben yoksa bu makineyi kullanamazsın arkadaşım.He kullanırsın ama bir hafta sonra buradan konu başlığı açar modoretör arkadaşlar konu açar vfr ki arkadaşımızı kaybettik diye.Şakaya gelecek makineler değil bunlar.Kullansanda hakkını veremezsin,zevk alamazsın,hep riske atarsın kendini.Bir ara motor daha kullan yada paraya kıyıp iyi bir eğitim al makinenin tadını çıkart.hayırlı olsun
    Yorumun için çok teşekkür ederim zaten iyi bir eğitim tecrübem var gis akademiden, bu yaz bi tekrar daha yapma niyetim var ama maddi açıdan pek mümkün olmayacak gibi ama herşeyden önemlisi çok güzel bir kaç kaza tecrübem var challik dönemimden kalan onlardan güzel bir eğitim yok aslında Uzun yolu da seviyorum bu motoru almak nasip olursa eğer iyi keyif alırımgibime geliyor
    davids bunu beğendi.

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Tespitlerin doğru,eğitim işin Püf noktasını öğretiyor.Geliştirmek insanın elinde olan birşey zamanla öğreniyor.Yani eğitimden çıktıktan sonra rossi plN yoktur herhalde Sırf ego için büyük motor alıp gazlamak mantıklı bir iş gelmiyor.sözüm meclisten dışarı üzerine alınma sakın.Zaten aldığın Eğitimden bilinçli bir Kullanıcı olduğun belli.Yinede şayet alırsan bu motorla bir eğitim al derim çok daha iyi adapte olursun.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tespitlerin doğru,eğitim işin Püf noktasını öğretiyor.Geliştirmek insanın elinde olan birşey zamanla öğreniyor.Yani eğitimden çıktıktan sonra rossi plN yoktur herhalde Sırf ego için büyük motor alıp gazlamak mantıklı bir iş gelmiyor.sözüm meclisten dışarı üzerine alınma sakın.Zaten aldığın Eğitimden bilinçli bir Kullanıcı olduğun belli.Yinede şayet alırsan bu motorla bir eğitim al derim çok daha iyi adapte olursun.

Eğitim sırf farklı motorla değil motor değişse de değişmese de belirli aralıklarla alınması şart bişey bence, ama biraz da hesaplı olsa şu eğitimler keşke, abonman filan mı çıkarttırsak ne yapsak

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)