Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

piyasada sahte motul yağlar mi var ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Şuayyip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R 2014
    Motul c2 cinzir yagi almistim daha once kullandiklarim gibi degil yag zamanla katranlasiyor ve motor milinin oldugu kucuk dislinin oradan asagi dogru zift gibi akiyor ve de yagin kutusunun uzerindeki etiket kagitla yapistirilmis o kagidi cikarirsam motul felan yazmiyor yani şöyle kagida basip uzerine yapistirmislar daha oncekiler kutunun uzerine baskiydi[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet var.
    Boş motul kutusuna başka marka yağ koyup kapağın altına "seal" yapistiran bile var.

Özellikle ucz satan yerlere çok ama çok dikkat.

Motosikleti
    CBR250R 2014
    Suan oyleki yag sokucuyle bile cincirden yagi sokemedim

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Bende onceden c2+ kullaniyodum aldigim yer artik motul getirmiyomus, repsol verdiler bana da. Sizin dediginiz gibi akiyo kucuk disliden simsiyah sekilde. Wd40 dayadim bezle fircayla anca temizlendi. Sicaktan oldugunu dusunmustum ama yagdan mi acaba? Bir de kokusu da rezalet garip bi koku cikartiyo motul boyle degildi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Mobilden girdigim icin direk resmi koyamadim da soyle bi goruntusu vardi:

http://www.mediafire.com/view/86wgg5v4kabuzpw

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    İnternetten güvenilir sitelerden almak en temizi...

Motosikleti
    MT-25
    hah onun aynindan motomaxdan aldim.. ayni su an resimdeki gibi... onun da kagidi cikiyordu oyle... heralde kullanim klavuzunu o sekilde yapmislar diye dusundum...

bahsettiginiz gibi katran gibi oluyor. Yagin kendinden oldugunu dusundum ve ozelligi o sekilde heralde dedim zincire yapismasi icin...

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah onun aynindan motomaxdan aldim.. ayni su an resimdeki gibi... onun da kagidi cikiyordu oyle... heralde kullanim klavuzunu o sekilde yapmislar diye dusundum...

bahsettiginiz gibi katran gibi oluyor. Yagin kendinden oldugunu dusundum ve ozelligi o sekilde heralde dedim zincire yapismasi icin...
    Dusundugunuz gibi sahteyse bu yaglar, saticinin da bilgisi olmayabilir diye dusunuyorum. Cunku birden fazla saticida var bu sekilde. Etiketi sokunce altinda baski varmi peki?

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dusundugunuz gibi sahteyse bu yaglar, saticinin da bilgisi olmayabilir diye dusunuyorum. Cunku birden fazla saticida var bu sekilde. Etiketi sokunce altinda baski varmi peki?
    altinda baski yok, icerik ve kullanimla ilgili bilgiler vardi.. bilemiyorum ben kullaniyorum hala

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Forumda zaman zaman 'Şu model, marka motor kullanıyorum, hangi numara yağ kullanmalıyım? ' diyerek motul firmasına mail atıp, cevap alan arkadaşlar vardı. En doğru bilgi için firmaya mail atıp, cevap almak gerekir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    CBR250R 2014
    Altinda hic bisey yok siyah boyali kutu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)