Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Çok kararsızım lütfen yol gösterin...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    İyi forumlar abilerim, kardeşlerim. Bir aksilik çıkmaz ise 2 aya kadar bir motor almayı düşünüyorum yaşım 17 ehliyetimide yeni alacağım yalnız çok büyük bir kararsızlık içindeyim daha önceden 1 2 ay drift kullandım yalnız ehliyetle birlikte sağlam, gösterişli, birazcık hızlı en önemliside motoru gerçekten öğrenebileceğim zorlanmayacağım bir motor arıyorum. Kendime göre 4 seçenek belirledim, fiyat aralığım en fazla 6000 TL eğer sizinde tavsiye edeceğiniz motorlar olursa çok sevinirim. Seçtiğim motorların resmini ekledim sizce hangisi daha iyidir ,şimdiden teşekkürler cevaplayan herkese..

NOT:Bu konuda belki bir çok konu açılmıştır fakat 10 konudan 8ini okumuşumdur tam olarak bir cevap bulamadığım ve en önemlisi benzer konuların çok eski tarihli olmasından dolayı bu konuyu açtım..

[url=https://hizliresim.com/0k7WOo]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    kafani karıştırma al apache

Apache:Titreşimli
    YBR: Titreşimsiz, kolay ama çelimsiz
    CB 125 E:Devir saati yok, titreşimsiz, süşpansiyonlar kötü,
    CBR 125:Mükemmel...
    Bunlar benim yorunlarım değildir asla.Forumlarda gördügüm , kullanıcıların yorumları bunlar

Emre09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2005 Cbr alma derim. Çünkü motor birçok apaçinin eline geçti. Bil ki o motorun haşatı çıkmıştır. Çıktı da arkadaşımda vardı. Motor gitmiyor. Parçası pahalı. Ön grenaja 3800 TL istemişler. Bunların dışında sana Bajaj Discover 150F önerebilirim. Eğer 2. El de olabilir diyorsan bütçene uygun 2011-2012 cbr 125'ler var.

Motosikleti
    Null
    apache zorlanmassa titreşim yapmaz kardeste öğrenebilicegim diyo en makulu apache gözüktü

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    aslında apache ile cbr arasında gidip geliyorum manisada birisainde var cbr repsol 16000 de adam garaj motoru dedi gerçektende de baya temiz motor su soğutmalı olmasıda çekiyor beni gerçi apache ile de uzun yol yapılabilir heralde

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Seçenekler arasına Mondial z-one-s 180 i de ekle bence konfor hız tip olarak güzel

http://i.hizliresim.com/5k8Xbz.jpg

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    geçen hafta mondialin mağazasına gittim zone nin üstüne oturdum baya güzel motor ama nedense bana biraz apache replikası gibi geliyor tabi bu benim düşüncem birde arkadaşımın birinde var bu aletten, yarım saat bindikten sonra alt taraftan alevler geldiğini söylüyor bilmem ne kadar doğru belki sadece onun motoruyla ilgili birşeydir

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Senin istediğin özelliklerde apache sana en uygun olanı bence, yine de motosikletin bir gösteriş ve hava atma aracı olmadığını, görüşün böyle olursa eninde sonunda egon yüzünden kaza geçireceğini unutma.

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    elbette gösteriş değil kalite önemlidir haklısınız fakat cbr hep bir adım önde gibi geliyor bana nedense birde 2007 cbr nasıldır bu önemli tabi kronik sorunu vs bir sıkıntısı var mı acaba ?

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    apache : titreşimli ,zor satarsın, ybr kadar saglam değil
    ybr: yokuşta bayılır , gücü az, güvenli ve sağlam
    diğerlerini kullanmadığım için bir sey demeyeceğim

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Kesinlikle apache rtr 150. Cok arastjrdim kullanana sordum titresim fazla degil , tabii ki dort silindirli motordan inmediysen diyor. Mantijkli

Motosikleti
    Null
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle apache rtr 150. Cok arastjrdim kullanana sordum titresim fazla degil , tabii ki dort silindirli motordan inmediysen diyor. Mantijkli
    usta şuradan yola çık cbfden sonra yeni kuryelerin motoru tvs oldu çünkü dayanıklı bu adamda diyoki ben acemiliği atıcam tvs en mantiklisi parça ucuz ve kolay gerekirse güzel modifikasyonda yapar yuzeysel diğer secenek cbr digerleri patates cbrda canı alınmış bulur yanlış mıyım

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-orjinal-km-de-temiz-cbr125r-repsol-207100413/detay/ siz fazlasıyla bilgilisiniz belli ki, belki bu konuda da birkaç yol gösterebilirsiniz bana düşündüğüm cbr bu sizce mantıklı mıdır ?

Motosikleti
    Hyosung GV650
    cbr 125'e sakın bakma çünkü 2005 modelden bahsediyoruz 10 yaşında motor zaten alırsan son sahibi olursun büyük ihtimalle.

tvs, ybr, cb125 bana sorarsan 3üde iyidir hangisi hoşuna gittiyse onu al ben alsam herhal ybr alırdım neden bilmiyorum herhal şekli şemali hoşuma gidiyor (füme olursa tadından yenmez)

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    acaba forumda hala eski kasa cbr 125 kullananlar var mıdır ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı idmanyurdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache : titreşimli ,zor satarsın, ybr kadar saglam değil
    ybr: yokuşta bayılır , gücü az, güvenli ve sağlam
    diğerlerini kullanmadığım için bir sey demeyeceğim
    apache zor mu satılıyor ? neden ki baya tutan bir motor ikinci el piyasasının iyi olması gerekmez mi

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Apache alma bildigim kadariyla vitesi degisikti millet yag yakiyor falanda diyor. Discovery bulabilirsin yada cb125 ideal senin icin.
    Illede benim seklim olsun dersen kanuni phantom al

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache alma bildigim kadariyla vitesi degisikti millet yag yakiyor falanda diyor. Discovery bulabilirsin yada cb125 ideal senin icin.
    Hocam yanlışın var, yağ yakan cbf 150 apache değil. Vitesleride standart 1 aşağıda diğerleri yukarıda geçişler yumuşak. Apache nin titreşimden başka bir sorunu yoktur o da gücü göz önüne alınarak göz ardı edilebilir.

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    apache nin performansı cbr 125e göre kıyasla nedir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni phantom baktım hatta sıfırı olsa onu düşündüm ama 2. el var hep ve 2. el çinli almak istemiyorum pek fazla..

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Kardeşim ilk motorum olcak ve öğreneceğim diyosun. O yüzden yaşlı motor alma derim. Cbr125 kötü motor değil ama eski model olduğu için bi sıkıntısı çıkar, masrafı çıkar falan kafanı ağrıtır gerek yok bence. Görünüş olarak apache fena değil, ben de o yüzden almıştım (ybr den vazgeçip) kesinlikle pişman olmazsın. Öğrendikten sonra da hem de paran olursa satar daha güzelini alırsın. Ama bence sana şu an ideal olanı apache, ybr alsan da pişman olacağını sanmam ama cb kesinlikle alma bana bisiklet gibi geliyo..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)