Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet güvenliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ailemi motor almaya ikna ettim şimdi sıra ehliyet sonrasında cbr 125 almayı düşünüyorum ama şöyle bir sıkıntım var bizim buralarda ne kapalı garaj nede otopark var. Motor güvenliği için napmama gerekiyor gidipte bir direğe bağlamak istemiyorum veya 2. katta oturuyoruz merdiven çıkartabilir miyim? gerekirse eve sokarım şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    En basit olarak saglam bir direk bu direge yukaridan zinciri baglamak yani yerde olursa destek alip keserler guzel bir disk kilidi iki tane birde ortu yani adoini unuttum branda iste ve en onemlisi kameranin onu kamerasi olN biyere koy eve cikartamazsin rezidans olmadiktan sonra burda bi abi vardi r1 aldi evine cikaryitiyordu ama adam bilmem kacinci katta ve rezidansyta oturuyordu sen merdiven ile cikarticaksin ikinci gun bikarsin birakirsin motoru

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    bir rampa yapılıp apartman içine kitlenebilir. disk kilidi ve alarmı da eklersen elinden geleni yapmış olursun

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO

http://www.novagaraj.com/modeller.html

bunlar işini görebilir. kapalı otopark ın olmadığı bir yere taşınırsam ben alacağım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Cbr alınca yapabilecek bişeyin yok, çok fazla çalınıyor ve bunu kabullenmelisin. Kapalı garajdan bile çalarlar yerini biliyolarsa. Kasko yaptır yaptırılabiliyosa.

Nova çok pahalıya benziyor o sıkıntı diğer dediklerinize bi göz atcam ama çok can sıkıcı bir durum artık kilit milit ne varsa dayıyacam birde çevikler var onların yanına bırakırım artık gerisi allah kerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)