Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Manavgat Motosiklet Festivali Kana Bulandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Manavgat motosiklet Festivali'ne katılan ANADOLU Kaplan’ları motosiklet grubu üyesi motosikletçiler ile otomobilde bulunan 3 kişi arasında yaşanan tartışmada 3 motosikletçi yaralandı.
    Edinilen bilgiye göre saat 04.00 sıralarında Side mahallesinde antik Side içerisinde 34 ES 9706 plakalı otomobilde bulunan O.E B.Ç ve A.R ile festivale katılan Anadolu Kaplan’ları motosiklet grubu üyeleri arasında yol verme tartışması yaşandı. Motosikletçiler den birisinin otomobilin arka camın kırmasının ardından, otomobilden gelişi güzel ateş açılması sonucu Hayri Yuda Tatlıdil. Ufuk Çakar ve Erdinç Bilgiç isimli motosikletçiler yaralandı. Bilgi Hastanesine kaldırılan Erdinç Bilgiç ile Manavgat Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ufuk Çakar ve Hayım Yuda Tatlıdil ameliyata alındı. Yaralılardan Bilgiç ve Çakarın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Otomobilde bulunan O.E. B.Ç ve A.R jandarma ekiplerine teslim oldular.
    112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Yav arkadaş böyle güzel günleri güzel etkinlikleri böyle adice katleden ve kana bulayan insanları toptan kökünü kurutacaksın ulan cam kırdı diye kurşuna dizmek ne demek be ?

edit: haber detayı arkadaşlar ;

http://www.haberler.com/manavgat-ta-...540310-haberi/

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı byossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş böyle güzel günleri güzel etkinlikleri böyle adice katleden ve kana bulayan insanları toptan kökünü kurutacaksın ulan cam kırdı diye kurşuna dizmek ne demek be ?

edit: haber detayı arkadaşlar ;

http://www.haberler.com/manavgat-ta-...540310-haberi/
    Cam kırmak ne demek peki?
    mgora, aquarist4, hasansonmez ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı TrailBraking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cam kırmak ne demek peki?
    Arkadaşım ben senin camını kırsam bile bu sana beni öldürme hakkını vermez ben burada suçluya suçsuza laf etmiyorum burada ki insanlığa laf ediyorum.

Ayrıyetten her camı kırılan 1 insan öldürseydi nerede kalırdı insanın insanlığı.
    KaanD ve geeklanx bunu beğendiler.
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    desene anadolu kaplanları emaneti görünce evcil kediye dönmüş
    SweentLy, Arda_Karaca ve Mamba09 bunu beğendiler.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Bi iki hayvan eti yemiş yutuba video atar, aynameselesi gibi , ötekiler bşka türlü, ulann ne kadarda hizipleşmeye meyilli milletmişiz yahu yazıklar olsun , ve sonuçları kim nederse desin....

Bela-i deff yarab , uzak olsunlar hertürlü 2 ayaklı 4 ayaklı bedenli bedensizler ,, cinnet toplumu olmuşuz kendimde dahil olmak üzere maazallah.
    efendy06 ve mattiadestro bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    yol vermedi diye cam kırmak olmamış. cam kırdı diye ateş açmak hiç olmamış... tabi iki taraftan da durumu dinlemek gerekir.
    SweentLy, barodi, MotorKafa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı byossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben senin camını kırsam bile bu sana beni öldürme hakkını vermez ben burada suçluya suçsuza laf etmiyorum burada ki insanlığa laf ediyorum.

Ayrıyetten her camı kırılan 1 insan öldürseydi nerede kalırdı insanın insanlığı.
    Camı kırdıkları için ateş etmekte haklılar demedim ki. İki taraf da bana göre birbirinden suçlu. Ben sizin sözünüzden sanki cam kırma olgusunu küçümsediğiniz manasını çıkardım. Ki gerçekten öyle anlaşıyor. Eğer öyle demek istemediyseniz ben yanlış anlamışım demek ki özür dilerim. Ama iki tarafın yaptığı da medeniyet dışı hareketler.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı TrailBraking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Camı kırdıkları için ateş etmekte haklılar demedim ki. İki taraf da bana göre birbirinden suçlu. Ben sizin sözünüzden sanki cam kırma olgusunu küçümsediğiniz manasını çıkardım. Ki gerçekten öyle anlaşıyor. Eğer öyle demek istemediyseniz ben yanlış anlamışım demek ki özür dilerim. Ama iki tarafın yaptığı da medeniyet dışı hareketler.
    Cam kırmak küçük bir şey değildir, ama cam kırdı diye insan öldürmeye teşebbüs etmek çok büyük bir şeydir.
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bu tarz olaylarla cok sık karsilasan ve hem otomobil, hem motosiklet kullanan biri olarak soyluyorum ki buyuk ihtimal otomobil suruculeri suclu. Zaten otomobilde silah bulunduran kisiler dalasmak icin yer arar, turlu turlu itlik yapar. Motosikletci arkadaslar da karsilik verince olay meydana gelmis. En iyisi ne yaparsa yapsin yol verip gitmesini beklemek. Bizler kaybedecek cok seyi olan, aileye onem veren insanlariz. Zaten boyle olmasa ailem motora karsi ne yapmam gerekir gibi basliklari gormezdik. Bu adamlarin ise kaybedecek bir seyi yok, eminim cezaevine de girip cikan vardir aralarinda.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Öncelikle yaralanan arkadaşlara şifa diliyorum. Grup sürüşü sırasında insan bazen yapmayacağı şeyler yapabiliyor. Düşünüyorum hayatta yol verme kavgası yapmam. Hatta trafikte kavga etmemeye özen gösteririm. Adam önüme kırarsa biraz kornaya basar küfür ederim. Uzun süreli tacizde olay kavgaya dönüşebilir ancak. Şimdi olay ne nasıl oldu bilmiyorum ama grup sürüşlerinde insan daha bir agresif oluyor. Bu gerçeği kabullenmek lazım. Belki arkadaş yalnız olsa camı kıracak kadar büyümezdi olay. Belki de otomobil sürücüsü bir sürü motor görünce gıcık olup sıkıştırmıştır falan. Bunlar yaşanan şeyler. Geçenlerde yanımda bir arkadaş ile gidiyorum yanımızdan küçük 4-5 motosikletli bir chopper grubu geçiyor bende baktım falan arkadaş direk tipini s.... a..... k ..... müptezelleri vs... yardırdı. Kır bunların üzerine sıkıştır biraz ip.. lere bak falan diyor bi sıçradım elimden geldiğince bişeyler anlatmaya çalıştım ama, bu profilde bir kitle var Türkiye de malesef. Olayı tam dinlemeden bişey söylemek çok yanlış olur. Kurye çocuğu sıkıştırıp reflekslerin iyiymiş aferin uhahaha diye gülen adam bile gördüm. Bi taraf tanda grup sürüşünde yapmayacağım şeyler yaptığımda oldu.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İnsanların artık memleket şartlarından dolayı iyice psikolojileri bozuldu.Olayın neden başladığı konusunda haklı yada haksız kimse aramıyorum .Söyleyeceğim tek şey artık bir küfür için bile ateş edecek insanlarla dolu memleketimiz.

Belki motorcular haksız ,belki arabadakiler ,lakin olay son derece ciddi bence.En büyük ve üzücü kayıp bir insanın ölmesi ,gerisi teferruat.Geçmiş olsun umarım şifalarını bulurlar.
    aquarist4 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz olaylarla cok sık karsilasan ve hem otomobil, hem motosiklet kullanan biri olarak soyluyorum ki buyuk ihtimal otomobil suruculeri suclu. Zaten otomobilde silah bulunduran kisiler dalasmak icin yer arar, turlu turlu itlik yapar. Motosikletci arkadaslar da karsilik verince olay meydana gelmis. En iyisi ne yaparsa yapsin yol verip gitmesini beklemek. Bizler kaybedecek cok seyi olan, aileye onem veren insanlariz. Zaten boyle olmasa ailem motora karsi ne yapmam gerekir gibi basliklari gormezdik. Bu adamlarin ise kaybedecek bir seyi yok, eminim cezaevine de girip cikan vardir aralarinda.
    Ne demek otomobilinde silah bulunduran kisi her turlu itligi yapar? Herseyi goze almistir? Bende bir silahseverim ve yasal olarak edindigim silahimi sadece arabam degil kanunun izin verdigi heryerde tasiyorum. Ayrica otomobilimdede tabancam harici yine yasal olarak kilifinda ve icine fisek yuklenmemis sekilde yivsi tufekte bunduruyorum ayrica. Ne yani biz it lik mi yapiyoruz? İki tarafta suclu gerci ilk olarak cam kirilmis, belki bicak, sopa kevye ile kirdilar camı? Sahsen ben ailemle gezerken 2-3 motorlu gelip icinde esim ve kucuk kizim bulunan arabanin camini kirsa, direk onlarin canina kast edilecegini dusunur basarim kursunu.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Allah en kısa sürede sağlıklılarına kavuşmayı nasip eylesin de birde şu var diğer motorcular niye lafla sözle uyarıda bulunuyorda bu adamlar cam kırma gereği duyuyor o araba kullanan hayvanlar kendi varlığını silahla kanıtlama isteği duymuşlar konuşamaz onlar beyin yok yani sürekli bir nesne ile bir şeyi kanıtlamak zorunda hissediyorlar bu motorcu arkadaşlar niye onların seviyesine inmiş

Motosikleti
    Mondial Drift
    mümkün artık mexica ya döndük daha bir kaç gün önce adamın biri nerdeyse bacağıma sürterek geçti kornaya bastım el kol yapıp önüme kırdı tek durmama sebebim kendine okadar güveniyorsa o arabadan birşey çıkar diyeydi bu ülkede hak hukuk ve güvenlik yok

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ben niye şaşırmadım , herkes bir taraf seçiyor , ne güzel , empati denen şeyden zerre yok.Tamam otomobil hatalı olsun güzelce tatlı dille uyarırsın.(Çok şeker bir dayım vardır(6 yıl farklı ülkelerde yaşamış gezmediği az ülke olan) İstanbul'dayız Çağlayan alt geçitte bir hatamız oldu , tabelalar yetersiz , bir başka arkadaşı biraz zorda bıraktık , ilerde ışıklarda adam camı açtı , yanına yanaştık bizde camı açtık , benim dayı gayet kibar "kusura bakmayın benim hatam emin olamadım dedi ,adam kısa süreli bir şok geçirdi , ne demek vb güldük )

Birde şunu düşünün gece bir hata yaptınız , üç motor sizi takip ediyor , durdunuz arka camınızı kırdılar, gençsiniz hadi aileniz olmasın arkadaşlarınız var yanınızda , kimse kusura bakmasın inanılmaz sakin bir adamımdır
    yanımda silah olsa bende sıkabilirim ama öfkeden ama korkudan ama savunma iç güdüsü ile.

Ülkenin araba kullanıcısı ne ki biz motor kullanıcıları farklı olalım , yoktur birbirimizden farkımız biz osmanlı bankasıyız derdi babam rahmetli.

Selahattin Duman'ın güzel bir bakış açısı var , isminin başına ünvan vb getiren (dr , avukat , yüksek mimar) kişilere ön yargılı bakarım kendine güveni yok , başka kurumun , başkasının verdiği ünvana ihtiyaç duyuyor dye der, motosiklet gruplarıda böyle , önce birey olup sonrasında bi grupta kendimize yer edinmeliyiz , yoksa sürünün bir parçası olur kendimizi böyle ifade etmeye çalışırız.Sonuç olarak silahla yaşayan silahla ölür.(Buradan Taco abi'mizide Allah'tan rahmet dileyelim konuya güzel örneklerden kendisi)
    ahmetunuver bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motosikletçilerin camı kırması da ayılıktan başka bir şey değil fakat her tartışmada insanların üzerine ateş açanları birileri ölsün veya ölmesin ibret için asacaksın. Şu memlekette idam cezası gelmeden bunların hiçbiri düzelmeyecek.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek otomobilinde silah bulunduran kisi her turlu itligi yapar? Herseyi goze almistir? Bende bir silahseverim ve yasal olarak edindigim silahimi sadece arabam degil kanunun izin verdigi heryerde tasiyorum. Ayrica otomobilimdede tabancam harici yine yasal olarak kilifinda ve icine fisek yuklenmemis sekilde yivsi tufekte bunduruyorum ayrica. Ne yani biz it lik mi yapiyoruz? İki tarafta suclu gerci ilk olarak cam kirilmis, belki bicak, sopa kevye ile kirdilar camı? Sahsen ben ailemle gezerken 2-3 motorlu gelip icinde esim ve kucuk kizim bulunan arabanin camini kirsa, direk onlarin canina kast edilecegini dusunur basarim kursunu.
    Bence dikkatli ol. Olay bu kadar basit degil hayat da bir bilgisayar oyunu degil. Su anada kadar yaklasik 5 6 cinayet ifadesi aldim hepsinin ortak ozelligi aglayacak kadar pisman olmalariydi. Esim ve kizim varken diyorsun sen iceri girdiginda esin ve kizin ne olacak? Hadi haksiz tahrikten ceza indirimi aldin diyelim adam oldurmenin cezasi muebbet iyi hal falan filan 24 yila dusuyor bi de haksiz tahrik ekle 20 yil olsun deger mi sence? Itlik yaparlar derken şahinci ve sucu meslek edinmis tayfayi kastettigimi anlayamamissin. Gecenin dordunce 3 erkek arabalariyla gezerken yanlarinda silah oldugu halde motorcu grupla sikinti yasiyorsa burda art niyet vardir. Ben bireysel silahlanmaya karsiyim. Silah derken sadece tabanca tufek kastetmiyorum bicak, sopa, levye her turlusuna karsiyim. Bu sadece sizin icin degil tum vatandaslar icin gecerli. Bilegine guveniyorsan cikar kavga edersin diyelim ki olay adli makama yansidi ufak bir ceza alirsin. 6 ay civari bu da ya ertelenir ya paraya cevrilir zaten. Ama ülke ülke degil ki iyice teksasa donmus. 10 yasindaki cocugun elinde kelebek var. Trafikte yol verme meselesi nedeniyle islenmis tonla cinayet var. Hadi bunu gec yan baktin diye cinayet isleyen adam var. Saka gibi bir ulkede yasiyoruz yahu. Bir arkadasim yakin zamanda avusturalyaya gitti. 30 km bisiklet kullandim bir kere ölum tehlikesi atlatmadim diyor. Adamlarda insaniyet var, medeniyet var, ama onlarin eminim ki araclarinda silah ve benzeri bir alet bulamazsiniz. Yani diyecegim o ki siz yine de dikkatli olun. Yazimda bahsettigim kaybedecegi seyi olmayan kisi tanima size ithafen yapilmadi. Zaten direkt olarak karim ve kizim yanimdayken demeniz kaybedeceginiz en buyuk seyin onlar oldugunu gosteriyor. Dirisi 5 para etmeyen adam icin aman diyeyim, silahtan uzak durun. He dersen ki bizi kim koruyacak, polis mi? Polis kendini korumaktan aciz. Ama bildigim bir sey var o da karsima gelen cinayet isleyen sahislarda silah veya bicak olmasa suan cezaevinde degil evlerinde olacaklardi.

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Umurumda bile değil.adam gibi yorum yazın o zaman.. "Saygı göster, saygı gör. "

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Seni önce döver sonra youtube'a koyarım zihniyetinin icraatı. Cam kırarak zihniyetlerini ortaya koymuşlar işte, çetin ceviz birine rastlayınca da silahla yaralanmışlar. 2 çocuk babası efendi birine rastlasalar adamı döveceklerdi belki, arabada ailesi falan olsa da fark etmezdi.
    mgora bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)