Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Benzine %10,5 zam geldi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyide bu konu dışı değilki konunun en içi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    abi biz de geçelim lpg ye mis gibi

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    okudunuzmu bılmem ama gecen ay sabahta bi haber cıkmıstı.. 50cc lik bir mobilet ile porchenın son modeli vardı o ülkede(adını unutum)porcheye binen aynı benzin fiyatıyla bızım ulkede mobilete biniyor..cok komık durum valla arkadaslar
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    enflasyon yüzde onlarda diyorlar ama % 40 larda geziyor

ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vala abi artık bu benzin zamının arkası kesilmez ha %5 ha %3 derken fiyatlar uçucağa benziyo bütün şöförlere allah sabır versin
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    içimden geçenleri şimdi buraya yazarsam olay çıkar nokta nokta olarak yazmaya kalksam sayfa yetmez forum şişer ben en iyisimi susayım ama emin olun içimden felaket okuyorum çokta felaket okurum...

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    peh peh ferrarisi olan ne ypsın
    lpg taktırsın. belçikada yaşayan bizim türk taktırmış başına gelenler ise cok komik olmuş....

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Yeni yine yeniden

KoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    ya arkadaslar benim anlamadığım bi konu daha var benziciler arasındada fiyat farkı var 5-10 kurus ta olsa yine fark var. Bazı yerlerde daha büyük farklar çıkıyo. Bunun sebebi nedir her istasyon kafasına göremi ayarlıyo bu fiyat işini ?

bilalpars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberturk Den Duyduguma Gore Her Sabah Saat 8 De 1 Dakikalik Kornaya Basma Eylemi Varmis. Arabistan Da Adamlar Ferrariye Biniyo Biz De Burda Ayni Paraya Moped E Biniyoruz Adamlarin Verigi Parayla Ferrarinin Deposu Doluyo Bizim Burda Ayni Paraya Moped In Deposu Doluyo. Kabahat Bizde Artik Okaklara Cikma Zamani Gelmedimi Sizce.

KoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Bu eylem türkiyedemi yapılıyo kardeş. Eğer öle bişey varsa hemen havalı korna taktırıp yola çıkarım sorun değil. Bune ya her gün zam. Ben motora yetiştiremiyom arabası olan ne yapıyo acaba

sefir67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX 636
    valla bu devlet yakında bilmem neremize sayac takıp soludugumuz oksijenden bile vergi alır

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    ben venezüelladan getircem 1 ton benzin hehe, orda bir jeepi fullüyomuşlar 2 dolara , tabi petrol yataklari var orda , burda beşik bile yok
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı KoD adlı üyeden alıntı
    Bu eylem türkiyedemi yapılıyo kardeş. Eğer öle bişey varsa hemen havalı korna taktırıp yola çıkarım sorun değil. Bune ya her gün zam. Ben motora yetiştiremiyom arabası olan ne yapıyo acaba
    arabası olan bi halt yapmıyo.okadar zama rağmen kimsenin halinden şikayetçi olduğu yok.bu fiyatlara benzin kimseye dokunmuyo demekki trafikte falan en ufak bi azalma yok.iki adımlik yere arabalarıyla gitmekten vazgeçmiyolar.ya millette para gani gani yada artık işi umursamazlığa vuruyolar,iyiden iyie salmışlar kendilerini inceldiği yerden kopsun diye bekliyolar.demekki neymiş.yetmiyo bu zamlar,dahasını bekliyoruz

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rahmetli Özal'ın bir lafı vardı, bu tip durumlar için: "Alışırlar!" derdi. Nitekim de ne kadar zam gelirse gelsin, her şeye ne kadar vergi konursa konsun maalesef bizim millet sadece yağmur bırakmayan bulutlar gibi gümbürdüyor (yani sadece alakasız yerlede kanuşup kendini rahatlatıyor) sonrada alışıyor.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

fbmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yokus asagı istop edin düz yolda elinize alın yokus yukarı arabalara takılın...

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    yabu benzin zamlarına aslında bir dur demek lazım. alem fm de sabahları saat 07:00 da bir radyo programcısı var NİHAT SIRDAR o geçen hafta bu benzin zamları için bir protesto düzenledi her sabah saat 08:00 da bir dakika boyuca korna çalma eylemi bence de böyle bir pretestoya destek vermek lazım.
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Allah cezalarını verecek..Bu ülkeyi hiçbir zaman bizler yönetmedik birlerinin kuklaları yönetti..Onurlu insanlar olmadığı sürece daha çok kazzıklar yeriz..Kemal Unakıtan denilen şahsiyet bana göre ve duyduklarımıza yazılanlara göre Deveyi Hammutuyla birlikte yuttu..Ekonomi yine çöktü şu anda..Kriz katmerli olarak geliyor..Bu olanlar daha işin nanayı bunun birde vayvayı geliyor...Değirmen gitmiş biz şakşakısını arıyoruz...Kriz geliyor değil geeellllddddiiiiiiiii.......

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    benzin zamlarını protesto etmek bence de şart. 8'de trafikte olan var mı? destek ne durumda? Korna çalmak bazı yanlış anlamalara sebep oluyor onun için ayrıca birşeyler daha yapmak lazım.

Nihat Sirdar benzin zamlarını 3-4 gün öncesinden haber verebiliyor. Benim depo 8 litre aldığı için fazla bir önlem alamıyorum zam geldiğinde benzin bitmiş oluyor.

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    ayrıca akaryakıt zamlarını protesto etmek için otomabillerin antenlerine siyah kurdale bağlıyorlar. başımızda kemal abi ve onun gibi yöneticiler olduğu sürece daha bizleri çoooook yolarlar sesimizi çıkarmaz isek.
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler