Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

**TEK TEKER ARİF'E SALDIRI**

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motorsiklet
    geçmiş olsun arif dün seni televizyonda izledim ama allah daha beterinden korusun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    öncelikle geçmiş olsun abi.. işte gelde serseri olup böyle lavukların kafasını gözünü dağıtma. bırakın abi böylelerine kibarlık yapıp sözle anlaşmayı. aynen motorun arkasına zincirleyip şehir turu yapıcaksın.. motorcu adam kendini koruduğu için serseri durumuna düşüyo işte..tekrar geçmiş olsun..
    racing racing ve racing.............

SRADkoprusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fitness,bilgisayar,elektronik
    dayak değil abi sen naap biliyomusun onu bindir bi motorun arkasına barışalım diye şöyle sakin giderken birden şahlan düşsün kafası patlasın kaza süsü ver eyer düşünce kafası patlamazsa yanına gitşööyle saçlarından tut kafasını bikaç kere asfalta vur hiç bisey anlaşılmaz... tövbe estafurullah.
    Gsx-R 98

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Site açıldı ne güzel diye sevinirken bu olayı duydum. Çok büyük geçmiş olsun.
    Gazetelerde o kadar çok bu tür haber okuyoruz ki. Bu insanları topluma kazandırmak gerekli dediklerinde aklımdan (belki yanlış olabilir, ya da siz haz etmiyor olabilirsiniz ama) 1 tek şey geçiyor. Bu kadar gelecekle ilgili beklentisi olmayan, kontrolsüz, bıçaklı ve silahlı insanı topluma kazandırmak yerine direkt zehirli iğne ile uyutmak daha doğru olur. Acımasızca gelebilir. Ama inanın basın ve avrupa birliği sayesinde polise neredeyse evinde otur denecek. Kanunlarda 18 yaş sınırına takılıyor. Belki onlarda kötü bir aile yüzünden bu haldeler. Topluma kazandırmak iyi olurdu ama o kadar çoklar ki. Artık çok zor.
    Allah herkesi bu tür insanlardan korusun diyorum.
    Arif sana da sözüm şu. Böyle adamlara dikkat et. Ben de kesinlikle ezik büzük olmama taraftarıyım ama dediğim gibi kanunlar onlardan yana. Adam takar, gelir zarar vermeye kalkar canını sıkar.Adam gibi laftan anlamıyorsa da en güzel çözüm SRADköprüsünün çözümü!
    DBTYSG

Motosikleti
    kanuni tiger
    geçmiş olsun arif abi ağzının payını vermişsin ya helal olsun...

Motosikleti
    Yamaha Virago 535(ti ama sattım)
    Çok çok geçmiş olsun, Allah daha beterinden korumuş... Böyle magandaları şiddetle kınıyoruz
    Bir tane daha senden yok bu dünyada... Unutma!

Motosikleti
    Kymco Agility City
    aman abi uzak durcan öle tiplerden çünkü o ayıların hayattan bi beklentileri yok o yüzden gözlerinin kolayca karartıp ayılık yapabilirler ama senniçoluğun cocuğun sevenlerin var hiç bulaşmıcan o işlere
    yazın benimde ona benzer bi olay gelmişti başıma hatta buraya yazmıstım hatıralyanlar bilir. zar zor sıvıştıydım
    arif abi çok büyük geçmiş olsun
    :bestmt:

iRccAn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw\´s
    arif abi cok geçmiş olsun

Motosikleti
    hiphop/racing
    Ağbicim öncelikle çok büyük geçmiş olsun.herzaman dediğim gibi allah bizleri bizleri sevenlere bağışlasın.inan çok üzüldüm bu olaya.insan belada kaçtıkça daha pis bir sülüğe denk geliyor.umarım ciddi bir şey yoktur.bu arada nisan sonu gibi alanyaya geliyorum.seninle tanışmak benim için bir dönüm noktası olacak hocam.saygılarımla netay ekinci...
    OnLy SpeEd CaN JuDGe Me

TekTekerArif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r1
    arkadaşlar teşekkürler
    bu olay 1 ayı geçti herhangi bi sorun yok kalmadıda.
    bende zaten birşey yok medyatik biri olduğum için gazeteler abartıyor.
    ALLeyezONme sana gelince alanyaya gel benle tanış oda tamamda ama bana bulaşandan hele motorun arkasına binenden pek hayır gelmiyor
    daha çok motor hastalığı sardırırım ona göre

Arif be tarihi bakana kadar korktum yaw yinemi birsey oldu diye,
    iyisindir umarim benide buraya tanittin
    Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa, orada günes batiyor demektir. (Çin Atasözü)

chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gecmıs olsun arif abi, salarlarsa muatap olma elemanla olay çıkmasın sen bu camiaya lazımsın. allah hak ettikleri gibi yapsın.tekrar gecmıs olsun arif abi..

chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oarası dağ başımı teksas mı?o döner bıçagını onun bi tarafına...töbe töbe...

erkutgurun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok gecmis olsun Arif abi. Benimde en korktugum seyler bu tip olaylar, ve bunlarin silahlilari. Istedigin kadar Karate yap, kasli ol, hic farketmiyor. Bir arkadas anlatti: adam arabada giderken aniden onune baska bir araba kirip gecmis. Adamda ona sinirinden sadece uzun farlarini acip kapamis. Ama sadece bu kadar yapmis,ne kufur neda arabadan inme falan. Sonra ondeki araba aniden durmus, icinden diger herif cikip silahi adamin sakagina dayayip direk oldurmus!! Bu millet kudurmus valla. Evden cikinca eve aksam geri donecegimiz mechul

camur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gs500
    arif abicim çok geçmiş olsun kendine çok iyi bak çok kızgınım valla böyle magandalara

akrepbaba1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondatitan
    SANA GEÇMİŞ OLSUN BEN AKREP SENİ GÖRDÜMDE SANA GEÇMİŞOLSUNDİYE BİR CEVAP YAZIN DEDIM BENIM MSN akrep_baba1@hotmail.com

TekTekerArif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r1
    arkadaşlar herbirinizin geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ediyorum.
    merak etmeyin bende ve çocuğum tümayda birşey yok adamın dersinide resimde gördüğünüz gibi güzelce verdim birdahada musallat olmadı ortalıkta da görünmez oldu... böylece bir motor hastası piskopattan (toplum dışı insandan) kurtulmuş oldum...
    bu resimler o gece ki olayın resimleri tabi 2 ay oldu sayılır bu olayın olduğu...

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    Arifim Geçmiş Olsun . Motorulara Yapılan Saldırıları Kınıyorum
    [B] KapTaN 44[/B]

yarışçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda-cg+mz+cbr125+R1
    abi büyük geçmişler olsun.senin ağzından iyi olduğunu duydukya yeter kendine iyi bak abi körfeze bekleriz.

honda cup-güner hatipoğlu 59numara

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Geçmiş olsun Arif abi gene İskenderun a gelirsen seninle tanışmak isterim KİB

___KILIÇ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler