Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Kadıncağıza Yardımcı Olabilme İmkanımız Var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    sadaka belayı savar ömrü uzatır hadisi şerifi biz motorcular sık sık yapmalıyız aslında 1 tl bile olsa 5 tl olsa sadaka sadakadır büyük küçük belaların def-ine sebebdir Allah şifa versin.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Geçmiş olsun. Ben katılımda bulundum. Az veya çok farketmez katılmamız önemmli olan. Allah katılımcı herkesten razı olsun.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Devletin yapması, sağlaması gereken şey için insanlara avuç açmak zorunda kalmak.... İşin acı kısmı burası...

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bunu düzenli bir organizasyon haline getirip mümkünse her ay 1 ihtiyać sahibi için yapmak gerekli aslında. Yapılan yardımdan tabiiki bir karşılık beklenmez ama fayda sağlanabilir.
    Misalen şuan ki gibi bir mebla bizim aramızda çok rahat toplanacak bir mebla. Kimin ne kadar verdiğinin önemi yok. Ama bu meblayı karşılayarak yaptığımız yardımı atıyorum adminlerin yeterli ilgi alakayı göstermesi karşısında motosiklet.net olarak ilgili medya önünde tüm motorcular adına bu yardımı takdim edebilir.
    Hali hazırda en iyi tabirle serseri olarak tanımlandığımız imajımızdan sıyrılmamız için fırsatlar doğurabilir bu da.

Saygı istiyorsan saygı göster yetmiyor bizim ülkede. Saygı istiyorsan saygı duyulman gerektiğini göstermen gerekiyor.

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    konuyu takibe aldım hesabım uygun olur olmaz katkıda bulunacağım teşekkürler konuyu buraya taşıyıp vesile olduğunuz için

Motosikleti
    arıyorumm
    konu güncel değilmi arkadaşlar? yardım yapabiliyoruz hala değilmi

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    Aynen, hala devam ediyor mu bu yardım ?

+1 - acil şifalar diliyorum.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Evet devam etmekte. Konu güncel. Bi omuz atın hele

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Gunceldir arkadaslar

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu düzenli bir organizasyon haline getirip mümkünse her ay 1 ihtiyać sahibi için yapmak gerekli aslında. Yapılan yardımdan tabiiki bir karşılık beklenmez ama fayda sağlanabilir.
    Misalen şuan ki gibi bir mebla bizim aramızda çok rahat toplanacak bir mebla. Kimin ne kadar verdiğinin önemi yok. Ama bu meblayı karşılayarak yaptığımız yardımı atıyorum adminlerin yeterli ilgi alakayı göstermesi karşısında motosiklet.net olarak ilgili medya önünde tüm motorcular adına bu yardımı takdim edebilir.
    Hali hazırda en iyi tabirle serseri olarak tanımlandığımız imajımızdan sıyrılmamız için fırsatlar doğurabilir bu da.

Saygı istiyorsan saygı göster yetmiyor bizim ülkede. Saygı istiyorsan saygı duyulman gerektiğini göstermen gerekiyor.
    Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Yöneticilerimizin bu konuya ilgi göstereceğinden şüphem yok. Yapılan yardımın gizli kalması daha doğru diye düşünüyorum medyaya yansıtmak kendi düşünceme göre yanlış algılanabilir.Gerçi onca yardım vakfının yardım için evlere kameralar eşliğinde girmesine göz yuman bir ülkeyiz. Her neyse.. En güzeli serseri olarak bilinen imajımızı yıkabiliriz. Bu para aramızda çok çabuk 1 günde tamamlanabilecek bir rakam bence. Şu motoru mu alsam bu motoru mu alsam biri 30.000 tl diğeri 35.000 tl gibi tutarlar havada uçuşuyor , görüyoruz. Hepimiz 1 tl bile olsa katkı yapalım. Devletin yapması gereken şeyleri biz yapıyoruz. Bu yardımı çevremle paylaştığımda aldığım tepki ; "devlet yardım yapmıyor mu" oldu. Olsun varsın devlet yardım elini uzatmayıversin. Biz bize düşeni yapalım. Yorumunuz için çok teşekkür ederim

Alıntı handsome_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu güncel değilmi arkadaşlar? yardım yapabiliyoruz hala değilmi

Yardım hala devam etmektedir. Daha dün valilik kararıyla hesap açılmıştır. Birlikten kuvvet doğar diyerek teşekkürlerimi sunuyorum.

Alıntı AlpayEsmer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen, hala devam ediyor mu bu yardım ?
    Devam ediyor. Yardım sonlandığı anda yönetici arkadaşlarımızdan rica edip konunun kilitlenmesini talep edeceğim.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    hesap sonunda açılmış arkadaşlar. herkes elinden geldiğince birşeyler yaparsa on numara beş yıldız olur
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Toplanan para şuana kadar 338 tl olmuş. Kimse kimseye yardım etmez mi bu ülkede. Ateş düştüğü yeri yakar sözü en çok bizim ülkemize hitap ediyor sanırım . Arkadaşlar abilerim kardeşlerim bu para burada rahatlıkla toplanır emin olun. Eğer biz bu parayı burada aramızda toparlayamıyorsak yazık bize. Elimizden geleni yapalım lütfen.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    2 günde 350 lira ne demek ya,

öğrenci falan demeden yardım etmemiz lazım. En kısa sürede yatırıcam inşallah.

Allah yardımcısı olsun şifalar versin. Herkes az çok demeden elinden geldiği kadar yardım etse de kurtarabilsek keşke.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar merhaba. Oğuzhan kardeşim konuyu yeni bir başlıkta toparlayacak daha düzgün olması amacıyla. Yardımın sevabı büyüktür, inanmıyorsanız bile insanlık için empati yaparak elimizden geldiği kadar yardımcı olalım. 5 lira - 10 lira ne kadar verebiliyorsak yardım edelim. Burda bu kadar gülüyoruz, eğleniyoruz ve bilgileniyoruz. Forum adı altında bir hayra vesile olalım lütfen rica ediyorum sizden... 338 lira toplanmış yazık günah nelere ne kadar saçma paralar veriyoruz. Çevrenizde varsa devlet büyüğü, bu hastalığa çözüm bulabilecek oda olur bürokrasiyi aşma konularında...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    1 paket sigara parası da olsa o kadarı da olsa bi el atın arkadaşlar. 380 lira nedir? Bizden bu mu çıkıyor??? Ayıp yaa

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Pınar YILMAZ için yürüyorum kampanyası başlatıyorum bir depo benzin parasını bağış yapıcam ve bir hafta işe yürüyerek gidip geleceğim pınar anne oğluyla yürüsün diye burdan motorcu kardeşlerime sesleniyorum sizde pınar hanım oğluyla yürüsün diye bir depo benzin fiyatı bağış yapıp yürürmüsünüz?
    oguzhan6161, yunusus ve shivers bunu beğendiler.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Konu site yöneticileri tarafından ana sayfaya sabitlenmeli ki herkes görsün, güncelliğini yitirmesin.
    Sözlük sitelerinde hesabı olan arkadaşlar ya da kullanıcısı yoğun diğer platformlara üye olan arkadaşlar konunun oralara taşınmasına yardımcı olursa kampanya daha çabuk sonuca ulaşır.

Konuya duyarlılık gösteren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. 2 günde toplanan paranın malesef 338 tl olduğunu öğrendim ben yardımımı bugün yapacağım. Bu para aramızda çok kısa sürede toplanır arkadaşlar. Lütfen hassasiyet gösterelim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)