Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trabzondan Soçiye Gemiyle Motoru Götürmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Arkadaşlar herkese hayırlı günler, Trabzondan motoru Soçiye gemiyle götüren tecrübeli arkadaş var mıdır? Yahut Trabzonlu arkadaşlardan destek bekliyorum yolu yordamı ücretleri hakkında bilgilendirirseniz çok makbule geçer. Googledan biraz araştırma yapiyim dedim hiçbişi elde edemedim. Doğru dürüst ne bir site var ne de bilgi varr. Şimdiden teşekkürler
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW 1200 gs ADV
    Anlamadığım altı üstü 570 km yol sürüp neden gitmiyorsun...tatlı su motorcusu

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kreatin37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım altı üstü 570 km yol sürüp neden gitmiyorsun...tatlı su motorcusu
    Anaklia'dan Abhazya'ya geçiş yok, Vladikavkaz'dan Krasnodar'a oradan da Sochi'ye geçilebiliyor. Yani Trabzon-Sochi yaklaşık 1500 km.
    hfz61 ve yiwotxxx bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW 1200 gs ADV
    O zaman soci ye gitmek mantıklı değilmiş zaten

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaklia'dan Abhazya'ya geçiş yok, Vladikavkaz'dan Krasnodar'a oradan da Sochi'ye geçilebiliyor. Yani Trabzon-Sochi yaklaşık 1500 km.
    Alp Başkan Kırımdan Türkiyeye - Türkiyeden Kırıma alternatif yollar hakkında bilgin var mı deniz yolu açısından?

Tatlı su motorcusu diyen vatandaş planım hakkında bi fikrin olmadan eleştirdiğin için kınıyorum. Toplamda 5000 kmyi geçecek bi yolum var.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    250 X-Treme Enduro
    Haftada 2 gün gemi vardı. 12 saat sürüyordu yavaş olan. Gemiler motoru alır, sorun değil. sen bilet satan bi firma bulman lazım.
    telefonda bilgi verirler.
    sheriff87 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Pulsar'ın 5000km gezi yapılacak bi motor olduğunu düşünmüyorum pek. Selesi rahat değil ayrıca motorun titreşimi elden, ayaktan, seleden, her yerden sürücüye vuruyo. Pulsar ile aynı seviyede titrediği halde sürücüye sıfır titreşim hissettiren çinli motorlar mevcut. Bajaj da istese yapardı yapmamış.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp Başkan Kırımdan Türkiyeye - Türkiyeden Kırıma alternatif yollar hakkında bilgin var mı deniz yolu açısından?

Tatlı su motorcusu diyen vatandaş planım hakkında bi fikrin olmadan eleştirdiğin için kınıyorum. Toplamda 5000 kmyi geçecek bi yolum var.
    Sevastopol ve Kerch'e Ro-Ro vardı. Kırım, Rusya'ya geçrikten sonra bi çok firma seferlerini iptal etti. Ama halen haftada bir de olsa sefer yapan bir firma vardı. Zonguldak ve Haydarpaşa olarak çalışıyor. Google'dan aratıp firmaları bulabilirsin, hangi firmanın çalıştığını muhtemelen söylerler.

Direkt Kırım değil de, Ukrayna/Odessa yapabilirsin o da Haydarpaşa ve Zonguldak'tan çalışıyor yine.
    sheriff87 bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ın 5000km gezi yapılacak bi motor olduğunu düşünmüyorum pek. Selesi rahat değil ayrıca motorun titreşimi elden, ayaktan, seleden, her yerden sürücüye vuruyo. Pulsar ile aynı seviyede titrediği halde sürücüye sıfır titreşim hissettiren çinli motorlar mevcut. Bajaj da istese yapardı yapmamış.
    Hacı Dakar rallisine katılmıyorum bayramda millet non-stop 1000+ km yaptı. Bense gezmeye çıkıyorum kafama göre tin tin gidicem. Sele olayına çözüm bulunur. Çok fazlada abanıp titreşimi arttırmamayı düşünüyorum. illa 5000 km olacak hacı olup gelecem değilki duruma göre 15-20 günlük bir gezi diye planlıyorum. Daha önce 160 km yaptım tek parça pek sıkıntı yaşamadım diye seleyi dert etmiyorum çok. Gidonu yükseltiyorum sonrada keyifli keyifli giderim diye düşünüyorum :-))
    Alp başkan teşekkür ederim senin rotan hoşuma gitmişti bi bakalım revizyona açığım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler