Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Satılık Regal Raptor Daytona - İlan Yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI
    eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Arkadaşlar ilk motorumu satıyorum, şehiriçinde kullanırım diye tutmak istemiştim ama açıkçası ne kadar zor olsa da yenisini kullanıyorum

İlan linki: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9879924/detay/

Açıklamaları gayet düzgün yazdığımı düşünüyorum, ayrıca sitedeki en ucuz 2014 model motor, kilometresi düşük ve daha da önemlisi donanım olarak oldukça iyi, en azından kesinlikle değişmesi gereken lastikler 1,000TL üzerinde tutuyor. Motorun sıfırı 10,400 olmuş, ben 8900'a aldım masraflar hariç, çanta, lastik, aksesuar vs. maliyeti de 11,500'ü geçmiştir ama keyfimden yaptığım için satarken bunun karşılığını almak gibi bir derdim yok. Bakımları en iyi malzemelerle yapıldı, titiz ötesi bir kullanıcıyımdır. Tüm bunlara rağmen arayanlar ve mesaj atanlar dalga geçmiyorlarsa farklı bir kafa yapısında oluyorlar. Yani komik bile olmayacak takas teklifleri, konuşma şekillerinden yoruldum ve cevap vermiyorum. İlanda nasıl bir hata yapıyorum ki yaklaşık 2 haftadır bu tipler beni buluyor? Neyi değiştirmeliyim ki normal motor arayan insanlar arasın
    www.capitalcitychoppers.org

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    ilandaki mesaj alımını kapatabilirsin.
    gerçek ve ciddi alıcı zaten telefonla sana ulaşacaktır.

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Yaklaşık 2 sene önce bir motor satmıştım ilanı koyduğum gün heralde telefonum 800 kere falan aranmıştır delirmiştim hep boş muhabbetler abuk sabuk takaslar arayanlardan %30 bu marka nasıl motor nasıl bende 3-5 aya alıcam diye motor hakkında sorular soranlar vs.
    İlanına baktım bence ilk yapman gereken telefon nonu kaldır ve en azından biraz rahatla ulaşmak isteyen mesaj yoluyla ulaşsın sana ayrıca motorunda gayet güzel kardeşim en kısa zamanda satman dileği ile..

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    bana iphone 4 ve otomatik kıyma makinası (sucuk aparatlı) üzewrine ne istersin demişlerdi.

Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilandaki mesaj alımını kapatabilirsin.
    gerçek ve ciddi alıcı zaten telefonla sana ulaşacaktır.
    Alıntı Yanagisawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 sene önce bir motor satmıştım ilanı koyduğum gün heralde telefonum 800 kere falan aranmıştır delirmiştim hep boş muhabbetler abuk sabuk takaslar arayanlardan %30 bu marka nasıl motor nasıl bende 3-5 aya alıcam diye motor hakkında sorular soranlar vs.
    İlanına baktım bence ilk yapman gereken telefon nonu kaldır ve en azından biraz rahatla ulaşmak isteyen mesaj yoluyla ulaşsın sana ayrıca motorunda gayet güzel kardeşim en kısa zamanda satman dileği ile..
    Hocam ikisini de düşündüm, alıcı olsam o an müsaitsem aramak, değilsem de mesaj atmak isteyebilirim diye tüm iletişim yollarını açık tutmak istedim İşyerinde olduğum zamanlar beğendiğim ilan olursa en azından durup durmadığını sormak için mesaj attığım olmuştur. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, gerçekten hususi küfür işitmek için arayanlar, mesaj atanlar var ve sabrım taşmak üzere.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana iphone 4 ve otomatik kıyma makinası (sucuk aparatlı) üzewrine ne istersin demişlerdi.
    Onlara alıştım, yani dalga geçiyorlar ama ciddi olanları beni rahatsız ediyor. Adam aramış çok diyosun 5000 veririm yarın Konya'ya getir diyor, teşekkür ederim diyorum tamam mı diye sormaya devam ediyor. Artık suratına kapatıp ararsa açmıyorum

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ilana en alta o dediğiniz dallamalar için ek yapmanız lazım.

mesela büyük harflerle "TAKAS YOKTUR, ÇEK-SENET-YAT-KAT İSTEMİYORUM, AYNI GÜN NOTER SATIŞI YAPILACAKTIR, MOTOR SİZE GELMEZ-SİZ MOTORA GELİRSİNİZ, ÖLÜCÜLER ARAMASIN, PAZARLIK MOTOR BAŞINDA AZ BİR MİKTAR İÇİN OLABİLİR, ALICI OLMAYANLAR ARAMASIN" yazarsanız psikopatlardan kurtulursunuz

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    motor güzel ekstralarıda güzel yakın zamanda satarsınız. param olsa ben talip olurdum satılıncaya kadar gereksiz msjlara sabredeceksiniz artık

Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilana en alta o dediğiniz dallamalar için ek yapmanız lazım.

mesela büyük harflerle "TAKAS YOKTUR, ÇEK-SENET-YAT-KAT İSTEMİYORUM, AYNI GÜN NOTER SATIŞI YAPILACAKTIR, MOTOR SİZE GELMEZ-SİZ MOTORA GELİRSİNİZ, ÖLÜCÜLER ARAMASIN, PAZARLIK MOTOR BAŞINDA AZ BİR MİKTAR İÇİN OLABİLİR, ALICI OLMAYANLAR ARAMASIN" yazarsanız psikopatlardan kurtulursunuz
    Hocam o da çok itici geliyor ama haklısınız sanırım, dünden bugüne 2 adet daha takas teklifi aldım. Her ne kadar ciddiye almıyorum desem de asabımı bozuyor cevap vereyim diyorum bu sefer daha çok uğraşmış olacağım

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor güzel ekstralarıda güzel yakın zamanda satarsınız. param olsa ben talip olurdum satılıncaya kadar gereksiz msjlara sabredeceksiniz artık
    Teşekkür ederim, dediğiniz gibi sabır sabır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler