Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

küçük cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar 2 dakika önce bir arkadaşımızın açtığı konuya baktım ^^kuba ravan yeni çıkmış^^ merak ettim biraz göz gezdirdim... gördüklerim beni çok üzdü çoğu motosiklet kullanıcısı dalga geçer tarzda yorum yapmış...yok makinanın torku yüksekmiş yok uçacakmış vb vb... bunlar kendilerinin nerelerde olduğunu veya nerelerden geldiklerini anlamamışlar...benim kısa da olsa motosiklet maceramda öğrendiğim motosikletin küçük veya büyük cc olması değil motosiklet sürmenin hazzını ruhunu yakalamanın, birbirine saygının önemli olduğudur...çok arkadaşla tanıştım 1000 cc , 800 cc kullanıp şu an 125 cc ile yollarına devam eden... bir sürü faktörü var küçük cc kullanmanın...1000 cc de kullansak 100 cc de kullansak honda,yamaha da kullansak bajaj kuba da kullansak hepimiz hemen hemen aynı problemlerle sorunlarla karşılaşmıyormuyuz ? lütfen artık aşalım bunları...
    brnkrc, hakanens, polemos ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    Klasik Türkiye dostum. Yollarda bisiklet sürenler bile bana hep sempatik gelmiştir Ve yol kenarında beklerken ''bi sorun mu var iyi misin ? '' diye duranların çoğunluğu da küçük cc dir ne yazık kı.
    brnkrc bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bunları kullananlarla dalga geçilmiyor ki zaten. Kuba, mondial vs. (çinli diye geçen) markalarla dalga geçiliyor. Sebebi de internet sitelerine çocuk etkilemeye çalışır gibi abuk subuk şeyler yazmaları, ki ben de kuba sürüş sistemi gibi bir sistem geliştirmeyen honda, yamaha gibi markaları kınıyorum :D :D
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 600
    150 lik scooterim var. Yolda gördüğüm motorculara selam veriyorum, şimdiye kadar sadece 1 kişi karşılık verdi.!

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Birde yüksek cc kullanıp düşük cc kullananları 'ezik' yerine koyanlar var ya...

arkadaşlar size bir sorum olacak sizce yeni model diye gösterilen kuba razor 100 nasıl aslında xcg ile arasında bi fark yok gibi bide önerir misiniz
    bide ajax 150 nasıl yeni çıktı heralde 2.700 bütçem var motor almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    en son kullandığım motorlar nc 700 ve cbf 600 dü.Çocuk olduktan sonra zaman bulamadığım için sattım. şuan ybr 125 veya cbf 150 bakıyorum.Hem ekonomik olsun hemde günlük kullanmaya daha elverişli olduğu için.Malesef egosu yüksek bir milletiz.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Görgüsüz cahil ve sonradan görme insan türüdür bunlar
    Fazla dikkate almamakla beraber onları kendi dünyalarına bırakmak en iyisidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)