Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni kask alacağım bütçe 1000e kadar zorlayabilirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4. motor Honda
    Merhaba arkadaşlar,

Kendim Shoei GT-Air kullanıyorum ve hem artçı kaskı olarak kullanacağım hemde desenli kask kullanmak istediğim için 2. bir kask arayışına girdim,

gt-air i almadan önce aradığım kriterler, güvenilirlik, kalitelilik ve güneşliği olmasıydı bu anlamda gt-air bütün beklentilerimi karşıladı memnunum ancak 2. kask olarak gt-air almak istemiyorum daha uygun fiyatlı kask önerebilir misiniz,

Aklımdakiler,

Shark Speed-R 2. version (bu kaskı geçen seferde alıcaktım ama fiyatlar 730 dan 1050 ye çıkmış birde kimisi memnun kimisi o kadar etmez diyor)
    Shark Skwal- LED li kask olarak tanıtılıyor s900 ün yeni versiyonuymuş elime alıp incelemedim fiyat 700 civarı

icon- bu kaskta seçeneklerimin arasında ancak elime aldığımda malzeme kalitesi hissi bana düşük geldi.

AGV K4- Bu kaskıda övenler olmuş ancak İtalyan malı bir soru işareti.

Bunun dışında önerilerinize açığım..
    Teşekkürler,
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İcon airframe iyidir, sağlamdır, ferahtır, ağırdır, vizörü ucuzdur. Agv k4 hafiftir, vizörünün kapanmasını pek beğenmedim eldiven ile zor, benzer sebeplerle havalandırmasını da beğenmedim. Shark güzel rahat bir kask, vizörü çok para, havalandırması fena değil, boyası çok kolay çiziliyor. Bunları kullandım ve subjektif fikirlerimdir. Arai alınız.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Kendim Shoei GT-Air kullanıyorum ve hem artçı kaskı olarak kullanacağım hemde desenli kask kullanmak istediğim için 2. bir kask arayışına girdim,

gt-air i almadan önce aradığım kriterler, güvenilirlik, kalitelilik ve güneşliği olmasıydı bu anlamda gt-air bütün beklentilerimi karşıladı memnunum ancak 2. kask olarak gt-air almak istemiyorum daha uygun fiyatlı kask önerebilir misiniz,

Aklımdakiler,

Shark Speed-R 2. version (bu kaskı geçen seferde alıcaktım ama fiyatlar 730 dan 1050 ye çıkmış birde kimisi memnun kimisi o kadar etmez diyor)
    Shark Skwal- LED li kask olarak tanıtılıyor s900 ün yeni versiyonuymuş elime alıp incelemedim fiyat 700 civarı

icon- bu kaskta seçeneklerimin arasında ancak elime aldığımda malzeme kalitesi hissi bana düşük geldi.

AGV K4- Bu kaskıda övenler olmuş ancak İtalyan malı bir soru işareti.

Bunun dışında önerilerinize açığım..
    Teşekkürler,
    Selam Motomax'a gidip kesinlikle Nexx marka kaskları incelemeni tavsiye ediyorum. Carbon kabukludur kasklar. Bende XR2 modeli var yolda da test ettiğim XR-1100 modelinden ses ve konfor olarak fersah fersah iyi diyebileceğim bir kask.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    1100gr karbon fiber 5 yildiz japan Marushin 999 RS2 kafanda varligi belli olmuyor 899 tl

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Scorpıon exo 2000. Tr de pahalı ama Motoın.de den ucuza alabilirsin

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Dostum sana şöyle anlatayım. 600-1000 lira arasında kask bakıyordum. Gittim saydığın bütün kaskları denedim ve gördümki hepsi kafamda KARPUZ büyüklüğünde duruyor. Sonra gittim Shoei ve Arai denedim çok daha rahat ve insancıl boyutlardaydılar. Haliyle ben bütçemi boşverip ne yapıp edip bu 2 sinden birşey al! dedim kendime.
    Daha sonra Kadıköy de 3-4 mağaza dolaştım ve fiyat aldım. Bütün hepsi neredeyse düz renk fiyatını 1200-1300'e çekti. Şekilli olanlarda 100-150 lira daha pahalı. Karar senin tabi.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    AGV K5 bak bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)