Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Adalara Nasıl Motorla Gidilir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Adalarda(İstanbul'un ilçesi Prens Adaları) devlete ve orduya ait araçlar haricinde motorlu araç kullanmak yasaktır... Adalar'ın en büyük özelliği budur ve bence iyi ki de öyle. Her gidişimde bisiklet kiralarım ve aslanlar gibi gezerim...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Arkadaşlar madem adalar a gitmek hemde motorla gitmek istiyorsunuz buyrun Bozcaada ya gelin. Muhteşem doğası inanılmaz tabiatı ve sıcak insanlarıyla hem motorunuz hem siz kendinizden geçersiniz...
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    Prens adalarında motor, araba yasak. Ben gittiğimde bir tane scooter gördüm, o da neyin nesi anlamadım. Polis arabası çöp arabası vs var tabi. Ki kullanılıyo bile olsa gezicek yer yok ki. Zaten adanın her tarafında yol da yok. Adaların özelliği o zaten, kafa dinlemeye giden oraya gidiyo.

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Adada oturan bir motorcu olarak size derim ki adaya bir motor eksikti...
    Adaların özelliği trafiğin olmamasıdır.Ha ille ada diyorsanız,bozcada,gökçeada,marmara adası v.s oraları tavsiye edrim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler