Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasik tarz racer deri çeket önerisi? Görüşleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    osurgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.hudsonderi.com/?urun-7123...ck-red-leather

http://www.hudsonderi.com/images/pro...yuk_1_zoom.jpg

http://www.hudsonderi.com/images/pro...yuk_2_zoom.jpg

Şu linkteki gibi, tam chopper olmayan ama çokta modern spor olmayan, klasik modelde tavsiyeleriniz var mı?

Linkteki ürün nasıl kalitesi falan? Bütçe sınırı yok gibi. Kaliteli olsun önceliğim budur.

Link veya marka önerisi verirseniz mutlu olurum.

Bu arada şimdi değil; ama ileride bmw r nine t gibi klasik roadster motor kullanmak istiyorum. Sırf onun için bu tarz modellere yöneldim. Seçtiğim model doğru mu, yani motora yakışır mı? Şuan ise küçük cc nakedla başlayacağım. Görünüş açısından kötü durur mu kişisel görüşlerinizi merak ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Beyler linkteki modeli çok beğendim fakat yanında amerika bayrağı var, hatta indian markalarda var hep. Sizce sokakta gezerken sorun olur mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

arkadaslar yardim eder misiniz?

linkteki urun guvenilir ve koruyucu mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Sıkıntı olmaz.Çin bayragı olmadıgı surece sorun yok

Ceket guzel ancak bundan daha uyguna Dainese 'in cok guzel bir vintage ceketini gormustum.Bulabilirsem linkini yollayayım sana.

https://www.infinitymotorcycles.com/...ivio-large.jpg

Kendime bir ceket aldıktan sonra bir arkadasimin magazasında gorup cok begenmistim.1850tl etiket fiyatı var.
    Darkfriairs bunu beğendi.

güzelmiş hocam, cok tesekkur ederim oncelikle

peki benim verdigim linkteki urün ana derisi mi ve korumalık vs konusunda hicbir yazi bulamadim. Yani gosterdigim urun motorcu ceketi mi koruma acısından?

yoksa sadece gorünüş icin mi?

pek bilgim yok bu konularda

Motosikleti
    4x4
    Alıntı osurgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelmiş hocam, cok tesekkur ederim oncelikle

peki benim verdigim linkteki urün ana derisi mi ve korumalık vs konusunda hicbir yazi bulamadim. Yani gosterdigim urun motorcu ceketi mi koruma acısından?

yoksa sadece gorünüş icin mi?

pek bilgim yok bu konularda
    %100 deri ancak ne derisi bilemem.Dana derisi oldugunu sanmam bu fiyata genelde daha ucuz ceketlerde kullanırlar dana derisini.İnek derisi olma olasılıgı yuksek. Ayrıca sertifikalı korumaları olan bir ceket. Motosiklet ceketi yani Dilersen korumaları cıkarıp deri ceket olarak da kullanabiliyorsun

Additional Features: Removable CE protectors in shoulders and elbows; action back; power stretch side panels; antique silver zippers; Indian Motorcycle® logo across front and back; American flag patch on left sleeve

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %100 deri ancak ne derisi bilemem.Dana derisi oldugunu sanmam bu fiyata genelde daha ucuz ceketlerde kullanırlar dana derisini.İnek derisi olma olasılıgı yuksek. Ayrıca sertifikalı korumaları olan bir ceket. Motosiklet ceketi yani Dilersen korumaları cıkarıp deri ceket olarak da kullanabiliyorsun

Additional Features: Removable CE protectors in shoulders and elbows; action back; power stretch side panels; antique silver zippers; Indian Motorcycle® logo across front and back; American flag patch on left sleeve
    Abi cok sagol, icimi rahatlattin

son bi sorum var, biraz farklı ama

Deri çeket mi tercih etmeliyim yoksa tekstil mi kararsizim?

Yılda sadece birkac ay motor kullanacagım, deri ceket hem usutmemesi hem de terletmedigi en uygun aylar hangileri? Meslegim sebebiyle ne zaman tatil yapmaliyim en iyi motor surusu acısından?

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Deri ceketi tavsiye ederim.

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri ceketi tavsiye ederim.
    ilk mesajımdaki linkteki çeketi mi? kullanıyosanız biraz bilgi verir misiniz? kullanmıyosanızda görüşünüzü açar mısınız?

Motosikleti
    4x4
    Alıntı osurgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi cok sagol, icimi rahatlattin

son bi sorum var, biraz farklı ama

Deri çeket mi tercih etmeliyim yoksa tekstil mi kararsizim?

Yılda sadece birkac ay motor kullanacagım, deri ceket hem usutmemesi hem de terletmedigi en uygun aylar hangileri? Meslegim sebebiyle ne zaman tatil yapmaliyim en iyi motor surusu acısından?
    ilk zamanlar tekstil kullanırdım. Su an bedava bulsam giymem tekstil ceket.Ama bu tercih meselesidir kisiden kisiye degisir tabi. Surus acisindan en rahat zaman dilimi gunesin insanı eritmeye calismadigi zaman dilimidir
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk zamanlar tekstil kullanırdım. Su an bedava bulsam giymem tekstil ceket.Ama bu tercih meselesidir kisiden kisiye degisir tabi. Surus acisindan en rahat zaman dilimi gunesin insanı eritmeye calismadigi zaman dilimidir
    hocam o zaman aliyorum bu modeli, icim rahat.

memnun kalirim insallah, tesekkurler yardim icin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)