Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Motosiklet in bayanlar uzerindeki etkisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl bir konudur bu ya

bende tek tekere kız düşüyo mu diye konu accam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bendede ilk motosikletimi aldığım zamanlar o zamanlar facebooktan instagramdan yazan ilgi gösteren birsürü bayan vardı ben ilgiden sıkıldım o birkaç aylık süreçte ondan sonra bir kesildi musluk varya anlatamam. Allahın kulu dönüp bakmıyo :D Neyseki hatun için başlamadım.. Ehh olsaydı tuzu biberi olurdu olmayıncada karnımız doyuyo şükür

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Büyük etkisi var. Ama yanliş anlasilmasin. Büyük cc motor olacak. Güzel kullancaksiniz.
    Arada bir Aralara girip cikip makas ayacaksiniz
    Adranin yasatacaksiniz.
    Iki rus bayan vardi ticari tabiki
    cimamiz oldu tabiki . Sonra motoru gorunce gezdirsene diyip basladik.
    1 yil ücretsiz cimamiz oldu.
    Ben motorla gezdiriyordum.
    Oda bana
    Yani motorun cok ama cok faydsini gordum.
    int ten msj atip Ayni aksami bulusup
    Ertesi gun evde. takilip sonra beraber yasadigim bayanlar oldu.
    yaş 43 bu arada.
    yasanmislik var arkadaslar .
    inanin buyuk cc motosikletle ayarliyamiycaginiz bayan nadir .

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ne hikayeler varmış vay be.. Cima, adranin falan ey iki teker sen nelere kadirsin 1 yıl ücretsiz cima cümlesine çok güldüm kampanya gibi mübarek
    bpak bunu beğendi.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne hikayeler varmış vay be.. Cima, adranin falan ey iki teker sen nelere kadirsin 1 yıl ücretsiz cima cümlesine çok güldüm kampanya gibi mübarek
    Dostum memlekette herkes tren yapmiş haberin olsun. o ona o na . cok acmayim konuyu. bekar yasiyorum evli kadin evine temizlige geleyiimi diyor. Herkesin eli herkesin cebinde. Kimse masum degil emin ol.
    Ne hikayeler varmis diyorsun ya Aç televiyon programlarini palu ailesi mu haa
    mahhalee muhatari imam tupcu sutcu herks elinde geziyo.
    Benim evli bir arkadasim karisini yakin arkadasi ile yakaladi. 4 yildir mahkeme sürüyor.
    sonuç olarak memleket bitmiş herks ne yapacagini bilmiyor.
    Rus kadinlarina natasa diyorduk ama
    Bizim ulke daha beter hale geliyor.
    simdi burada laf atan kisilere sesleniyorum etrafina bir bakin bir tek sanaclilar marjinel degil.
    Heekesin eli herkesin cebinde.
    herkses kadinida erkegide gol gol gol
    koşturuyo.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Memleketin Türkçe'ye hakimiyeti ilkokul iki terk seviyesinde.
    gurcanozturk ve Kbr_ilhn bunu beğendiler.

Övünülen şeylere bakar mısınız, ne hale geldik.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Motosiklete başlayalı 2 sene oldu böyle youtube de sürüsüyle video var bu konu hakkında bende heyecanlandım böyle devamlı kızlar düşecek diye :D lakin bu sebeple başlamadım motora yanlış anlaşılmasın kız arkadaşımla evlerimiz çok uzak bu sebeple almıştım.

İlk motorum RC200 dü. Kimse valla bakmadı bile daha sonra duke 250 r25 cfmoto 400nk en son da dominar kimseden bir tepki bile göremedim. :D

2 ay oldu mt 25 aldım sıfır mavi baya beğendim bende. Bigün galata kulesinin önünden geçiyorum 2 kız beni durdurdu daha öncesinde birisi diğerine bak motor çok güzel dedi ben öyle diyince yavaşladım :D biraz arkanıza oturabilir miyim dedi tabiki dedim. :D

Sonra ki gün bir kız gördüm motorcu ışıklarda kaldıramadı motoru hemen yardım ettim benzini bitmiş atladı arkama benzin aldık geldik motorun yanına sohbet muhabbet fakat sevgilim olduğu için hiçbirisinden numara isteyemedim :D

En son geçen hafta tekrardan iki kız durdurdu fotoğraf çekilmek istediler hayhay dedim. MT25 i sevmeye başladım :D ertesi gün ayrıldım kız arkadaşımdan şimdi eminim tık olmayacak sevgilin varken bin tane fırsat geliyor boştayken kimse gelmiyor hep böyle oluyor :D
    atalayalper ve tommygun bunu beğendiler.

Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete başlayalı 2 sene oldu böyle youtube de sürüsüyle video var bu konu hakkında bende heyecanlandım böyle devamlı kızlar düşecek diye :D lakin bu sebeple başlamadım motora yanlış anlaşılmasın kız arkadaşımla evlerimiz çok uzak bu sebeple almıştım.

İlk motorum RC200 dü. Kimse valla bakmadı bile daha sonra duke 250 r25 cfmoto 400nk en son da dominar kimseden bir tepki bile göremedim. :D

2 ay oldu mt 25 aldım sıfır mavi baya beğendim bende. Bigün galata kulesinin önünden geçiyorum 2 kız beni durdurdu daha öncesinde birisi diğerine bak motor çok güzel dedi ben öyle diyince yavaşladım :D biraz arkanıza oturabilir miyim dedi tabiki dedim. :D

Sonra ki gün bir kız gördüm motorcu ışıklarda kaldıramadı motoru hemen yardım ettim benzini bitmiş atladı arkama benzin aldık geldik motorun yanına sohbet muhabbet fakat sevgilim olduğu için hiçbirisinden numara isteyemedim :D

En son geçen hafta tekrardan iki kız durdurdu fotoğraf çekilmek istediler hayhay dedim. MT25 i sevmeye başladım :D ertesi gün ayrıldım kız arkadaşımdan şimdi eminim tık olmayacak sevgilin varken bin tane fırsat geliyor boştayken kimse gelmiyor hep böyle oluyor :D
    itiraf et yamaha'dan ne kadar prim alıyorsun mt-25 alasım vardı da sayende vazgeçtim. yolda kızlar baksa hanım kaskı matkap ile deler
    Huseyin9595 bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itiraf et yamaha'dan ne kadar prim alıyorsun mt-25 alasım vardı da sayende vazgeçtim. yolda kızlar baksa hanım kaskı matkap ile deler
    ahahhahahaha yemin ederim bende şaşırdım daha önce r25 te kullandım rc200 de onlar bana göre daha güzel fakat nedense bu mt 25 e geçince başıma böyle olaylar gelmeye başladı :D ama dediğim gibi şimdi hayatımda kimse yok ya kesilir hayat böyle :D yenge hanım varsa sıkıntı büyük olur aman :D

Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahhahahaha yemin ederim bende şaşırdım daha önce r25 te kullandım rc200 de onlar bana göre daha güzel fakat nedense bu mt 25 e geçince başıma böyle olaylar gelmeye başladı :D ama dediğim gibi şimdi hayatımda kimse yok ya kesilir hayat böyle :D yenge hanım varsa sıkıntı büyük olur aman :D
    sanırım götü yukarda motorlar kızlar için daha çekici oluyor.
    benim motorun götü aşağıda, yani binen hatun kısa ise her türlü yine kısa kalıyor.

mt25 in yukarda, oturan hatun kendını daha heybetli hissediyordur, kızlarda bunu fark edip halleniyor olabilir

ancak yine de motosiklet ile kız düşürmeyi bağdaşlaştırma olayına karşıyım ; biz bekarken motorumuz yoktu ne sucumuz var
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Tecrübeyle sabit cruiserlar özellikle harleyler ve de tertemiz duran nakedlar daha çok ilgi çekiyor , yarış motorununda takıldığın mekanlara göre kapasitesi yüksek yok olmuyor diyen arkadaş ya sadece yola odaklanıyordur ya da evden dışarı içemeye gezemeye mekanada cafeye vs gitmiyordur.
    atalayalper bunu beğendi.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Geçen 68 model Boneville ile üçüncü nesil kafeye gittim. Motoru herkesin görebileceği bir yere çektim, kontağı kapatmadan önce bir ara gaz verdim, motoru bilenler bilir, açık egzosla ortamı şöyle bir salladım geldiğimden herkes haberdar olsun diye. Kafede bütün masalar dolu, bir masada iki güzel kadın oturuyorlar, büyük bir özgüvenle gözlerinin içine bakıp masalarına oturmak için izin istedim. Verdiler. Muhabettet ettik. Daha derin muhabbet ettik. Birbirimizi tanıdık. Rüzgarı tenlerinde hissetmek isteyip istemediklerini sordum. Heyecanla "evet" dediler.

Tek motor, iki kadın. Birisini seçtim. Motora binmeye yeltendi, ben dur dedim, önce ben, sen arkadan bana sarılacaksın dedim. Üstünde bir kaban var,siyah. Altında mı? Yırtmaçlı uzun bir etek, yırtmacı ta kıçına kadar. Kabanı bir çıkardım, böyle üzerinde parlak kumaştan bir gömlek var. Böyle olmaz, hava sıcak ve nemli, sıkılırsın dedim. Başladım gömleğin düşmelerini çözmeye, böyle pat pat pat... tüyleri diken diken oldu, bir yandan da öpüyfraf... derken telefonun alarmı çaldı, sabah olmuş, hemen kalktım yüzümü yıkadım.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Motosikletin bayanlar üzerinde etkisi yok, iyi motorcunun bayanlar üzerinde etkisi var.
    nedir bu?
    motorcu diye tabir edilen kişiler, keyif adamıdır, genelde sevmek odaklıdır, zevk almayı bilir, kendine güvenir, kararlı olur, gözü karadır, azıcık kırıktır.
    bu karakteristik özellikler hatun kısmına işler.

hadi bakim çıkın yola vutututuuuu yapın, arkadan söven kızları etkiledim sanın :D
    berk_cglr bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin bayanlar üzerinde etkisi yok, iyi motorcunun bayanlar üzerinde etkisi var.
    nedir bu?
    motorcu diye tabir edilen kişiler, keyif adamıdır, genelde sevmek odaklıdır, zevk almayı bilir, kendine güvenir, kararlı olur, gözü karadır, azıcık kırıktır.
    bu karakteristik özellikler hatun kısmına işler.

hadi bakim çıkın yola vutututuuuu yapın, arkadan söven kızları etkiledim sanın :D
    doğru tespit iş motorun böğürmesi vs değil biraz da kişinin kendisindende kaynaklı
    abeciMotoru bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Karşı cinsi etkilemek kısmı sadece vutu vutu yapmakla olmuyor sizin etkileme yönteminiz bu ise yanlış zaten.. Motosikletin sesi insanların dikkatini çeker ve o anda bir algı yaratırsınız işte tam o esnada sesin geldiği yerdeki resme bir saniyeliğine odaklanan kadın bir bütün olarak sizi görür hoşuna da gidebilir giderse bakmaya devam eder, gitmezse de o ses onun için sadece kuru gürültüdür.. Bunların hepsi yaklaşık 1-2 saniye içinde gerçekleşir.

Yapılan araştırmalara göre bir kadının ilk kez gördüğü karşı cinsten hoşlanma / hoşlanmama kararını vermesi en fazla 3 saniye sürüyormuş. 3 saniyeniz var yani işlerin yolunda gidip gitmediğini anlamak için.

Karşı cinsi etkilemek kısmı sadece vutu vutu yapmakla olmuyor sizin etkileme yönteminiz bu ise yanlış zaten.. Motosikletin sesi insanların dikkatini çeker ve o anda bir algı yaratırsınız işte tam o esnada sesin geldiği yerdeki resme bir saniyeliğine odaklanan kadın bir bütün olarak sizi görür hoşuna da gidebilir giderse bakmaya devam eder, gitmezse de o ses onun için sadece kuru gürültüdür.. Bunların hepsi yaklaşık 1-2 saniye içinde gerçekleşir.

Yapılan araştırmalara göre bir kadının ilk kez gördüğü karşı cinsten hoşlanma / hoşlanmama kararını vermesi en fazla 3 saniye sürüyormuş. 3 saniyeniz var yani işlerin yolunda gidip gitmediğini anlamak için.
    teker kaldırıp yanından geçerken kızı arkamıza oturtcaz o zaman

Motosikleti

zıştık o zaman :D

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Yüksek hacimde aşırı olmayan tınısı güzel açık egzoz ile yavaşta gitsen hızlı da gitsen herkes dönüp bakıyor ve gülümsüyor açıkçası bu bir gerçek ama 125-250cc tek silindire her dönüp bakan yüzünü ekşitip ardından küfür ederek bakıyor

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    ilgisi olan kişi erkek veya bayan fark etmiyor, hemen koşup gelip bakıyor ve sohbete başlıyorlar.. ilgisini çekmeyen hatuna hangi motoru götürürsen götür dönüp bakmaz zaten.. yani kişilik ile alakalı bunun cevabı.. fakat başımdan geçen olaylardan sonra öğrendim ki motorun ne olduğu onlar için önemsiz ybr varkende gelip gezdirirmisin diyen olmuştu, büyük makina varkende gezmek isteyen olmuştu. hatta dükkandaki elemanlar sıra yapmışlardı her akşam birini eve bırakıyordum bu arada ergen yada olgun fark etmiyor.. ilgisi olan kendini belli ediyor..

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)