Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet in bayanlar uzerindeki etkisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı Root* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba boyle konulara yorum atinca şu apaci tayfaya gaz mi veriyoruz ? (Mobiletlisinden hayabusali sina kadar) bir apaci yi nasil taniriz bunu anlatmayacagim simdi, hepimiz biliyoruzdur herhalde. Ara sokakta, caddede goruruz onlari motoru redline a falan sokarlar. Veya 10 m ilerleyip ara gaz verip sagina soluna bakinirlar. Kask konusuna girmeyecegim bile . Neyse ama yinede boyle sosyal konuları seviyorum. Motosikletin kızlar uzerinde etkisi var mi ? Şayet tamamlayici etken varsa elbette var. Nedir bu tamamlayici etken ? Ekipman aga. Yazin bunu bir kenara kızlar ÜNIFORMA dan hoslanir. Bu kanitlanmistir. Yasanmistir. Şahit olunmustur. Motorcunun uniformasi da ekipmanidir. Illa bir r6 niniz veya 600 rr inizin olmasi gerekmez ve inanin bana,şayet ona ekipmansiz binip apacilik yapacaksaniz maksadiniz kiz tavlamaksa binmeyin cunku elinizde patlar. Zaten motora kiz tavlamak icin biniyorsa o adam motorcu degildir. He ama motoruna sevdigi icin biner, bir kizla tanismak ister, motorunu kullanir. Bu sıkinti degildir hatta belki en dogrusudur. "Kizim ben boyleyim, hayatim bu alet. İşine gelirse." Demektir. Çünku ya motorun ya ben gibi bir muhabbete girmek hiç hos olmaz herhalde. Reklam gibi algilanmasin ama eminim mt125 in reklamini izlemissinizdir. Şayet izlememisseniz izleyin. Ben o reklamdaki gibi giyiniyorum altimdada mt 125 var hizli bir motor degil ama karizma isimide goruyor ama kizlar motor surdugum icin benden nefret ediyor gibi bir muhabbete denk gelemezsiniz. Inanin o sekilde degil kizi erkeği bile tavlarsiniz . Tabi tavlama sekli de onemli. Gaz acip apacilik yapmayin. Motor bir aractir. Kizlar farkliliktan hoslanir. Farklilik onlarin ilgisini ceker. Yakışıklılık ve stil de ayni sekilde. Mesela yolda yüruyen bir kizin aklindan belli düsünceler gecer. Klasörler vardi anladiniz mi. Bir klasor yolda yuruyen insanlardir. Binlerce insan. Hepsi bir birine benzer. Bide yoldan gecen karizma bir motorcu vardir. Mesela atiyorum mt 125. Ekipman full ve stil mesela bastan asagi siyah deri (illa siyah olmasi gerekmez). Simdi kizin aklinda baska bir klasor daha var "gizemli motorcu" bide vizorunuzde siyah yuzunuzude goremiyor. Yoldan gecen bir erkek onun icin sadece yolcu. Binlerce erkekten biri. Ama siz. Siz o gizemli motorcusunuz. Bide sosyal yeteneginiz var mi ? (Dedigim gibi motor sadece bir aractir. Kizin size atlayacak hali yok. Siz o karizmanizla onun aklinda sadece size özel bir bölum olusturdunuz. Yoldaki o binlerce insani unutacak ama belki sizi ölene kadar hatirlayacak.) Iste bundan sonrasi konusma yetinize, samimiyetinize kalmis. Ama kimse bana demesin ki abi o yoldaki insanlarin şanşı benden daha fazla. Derim ve noktayi koyarim.
    imza,
    motoglock.
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    sadece deri dar ekipmanları giyince vücutta fit ise belki
    Yaşamın Gizini Kendinin İzini Sürmek Güzel...

Motosikleti
    henüz yok
    Biz kendi aramizda kadinlarin daha cok Supersport sevdigini dusunuyoruz ama onlar cruiser lari daha cok seviyor. Hele birde siyah giyindiysen galiba bazilari atlayabilir :D
    Ama su apaci kardeslerimiz kizlarin kendilerinden hoslandigini saniyorlar ama gecen yanimizdan bi apaci gecti. Arkamdaki kizlar benim bile bilmedigim kufurler saydi

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Böyle bir cümle burada yazılır mı ayıp mı olur kusura bakmayın ama ben 32 yaşındayım ve V-Strom DL650'dan beri hep sevgililerim üniversiteden kızlar.. Daha dün Marmaristen döndük yeni tanıştığım birisiyle.. Kafelerin önüne çekip çay içmeye girince aa güzel motormuş, aman tehlikeli dikkat et sen gene de deyip muhabbete giren kızlar var.. Buraları okuyunca şaşırdım, etkisi yok falan yazmış çoğu kişi.. kısmet demek ki

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı teodor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir cümle burada yazılır mı ayıp mı olur kusura bakmayın ama ben 32 yaşındayım ve V-Strom DL650'dan beri hep sevgililerim üniversiteden kızlar.. Daha dün Marmaristen döndük yeni tanıştığım birisiyle.. Kafelerin önüne çekip çay içmeye girince aa güzel motormuş, aman tehlikeli dikkat et sen gene de deyip muhabbete giren kızlar var.. Buraları okuyunca şaşırdım, etkisi yok falan yazmış çoğu kişi.. kısmet demek ki
    Forumdaki bende dahil genç kardeşlerimizi umutlandırdınız Teşekkürler
    teodor bunu beğendi.
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Napalım sahin alıp abartı egzozla yanlaya yanlaya yanlarından mı geçelim? Bu mu? :Dd

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Kizli erkekli etkisi

Ahmtmngrsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Beyler onu bunu bırakın da , motosiklet süren bayanlar çok çekici gelmiyor mu sizede :D
    Sepya bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Alıntı Ahmtmngrsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler onu bunu bırakın da , motosiklet süren bayanlar çok çekici gelmiyor mu sizede :D
    Hayalimdeki kadın, simsiyah saçlar full siyah ekipman birde siyah r1 :D

Motosikleti
    henüz yok
    scooter kullanan bi bayan asiri cekici geliyo ama digerleri isterse lifan kullansin isterse r1 itici geliyo

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Root* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba boyle konulara yorum atinca şu apaci tayfaya gaz mi veriyoruz ? (Mobiletlisinden hayabusali sina kadar) bir apaci yi nasil taniriz bunu anlatmayacagim simdi, hepimiz biliyoruzdur herhalde. Ara sokakta, caddede goruruz onlari motoru redline a falan sokarlar. Veya 10 m ilerleyip ara gaz verip sagina soluna bakinirlar. Kask konusuna girmeyecegim bile . Neyse ama yinede boyle sosyal konuları seviyorum. Motosikletin kızlar uzerinde etkisi var mi ? Şayet tamamlayici etken varsa elbette var. Nedir bu tamamlayici etken ? Ekipman aga. Yazin bunu bir kenara kızlar ÜNIFORMA dan hoslanir. Bu kanitlanmistir. Yasanmistir. Şahit olunmustur. Motorcunun uniformasi da ekipmanidir. Illa bir r6 niniz veya 600 rr inizin olmasi gerekmez ve inanin bana,şayet ona ekipmansiz binip apacilik yapacaksaniz maksadiniz kiz tavlamaksa binmeyin cunku elinizde patlar. Zaten motora kiz tavlamak icin biniyorsa o adam motorcu degildir. He ama motoruna sevdigi icin biner, bir kizla tanismak ister, motorunu kullanir. Bu sıkinti degildir hatta belki en dogrusudur. "Kizim ben boyleyim, hayatim bu alet. İşine gelirse." Demektir. Çünku ya motorun ya ben gibi bir muhabbete girmek hiç hos olmaz herhalde. Reklam gibi algilanmasin ama eminim mt125 in reklamini izlemissinizdir. Şayet izlememisseniz izleyin. Ben o reklamdaki gibi giyiniyorum altimdada mt 125 var hizli bir motor degil ama karizma isimide goruyor ama kizlar motor surdugum icin benden nefret ediyor gibi bir muhabbete denk gelemezsiniz. Inanin o sekilde degil kizi erkeği bile tavlarsiniz . Tabi tavlama sekli de onemli. Gaz acip apacilik yapmayin. Motor bir aractir. Kizlar farkliliktan hoslanir. Farklilik onlarin ilgisini ceker. Yakışıklılık ve stil de ayni sekilde. Mesela yolda yüruyen bir kizin aklindan belli düsünceler gecer. Klasörler vardi anladiniz mi. Bir klasor yolda yuruyen insanlardir. Binlerce insan. Hepsi bir birine benzer. Bide yoldan gecen karizma bir motorcu vardir. Mesela atiyorum mt 125. Ekipman full ve stil mesela bastan asagi siyah deri (illa siyah olmasi gerekmez). Simdi kizin aklinda baska bir klasor daha var "gizemli motorcu" bide vizorunuzde siyah yuzunuzude goremiyor. Yoldan gecen bir erkek onun icin sadece yolcu. Binlerce erkekten biri. Ama siz. Siz o gizemli motorcusunuz. Bide sosyal yeteneginiz var mi ? (Dedigim gibi motor sadece bir aractir. Kizin size atlayacak hali yok. Siz o karizmanizla onun aklinda sadece size özel bir bölum olusturdunuz. Yoldaki o binlerce insani unutacak ama belki sizi ölene kadar hatirlayacak.) Iste bundan sonrasi konusma yetinize, samimiyetinize kalmis. Ama kimse bana demesin ki abi o yoldaki insanlarin şanşı benden daha fazla. Derim ve noktayi koyarim.
    İmzamı atıyorum.

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Motosiklet kolay kolay bayanlar üstünde etki yapmaz, yaptığı zamanlar olmuştur aslında iş motorda değil sürücüsünde bitiyor, yolda giderken durakda otobüs için el kaldıranların birinin önüne durup, tamam hadi geldim dediğin de binende olur, tersleyende

İşi sen bitirirsin, üstüne bununla gezmek ister misin olur ? Dilerse gelir
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

Motosikleti
    -
    Bize anca "Vaaay abi kaçlık bu,kaç basıyor?" diyen cocuklar denk gelir biz dogustan cenabetiz

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    bayanların en çok ilgilendiği motor vespa dır..hele canlı cıvıl cıvıl bir renk ise kedi sever gibi yaklaşırlar,yok ben hiç vespa kullanmadım ama artcilarimdan biliyorum,arkadaş istanbul dan antalya ya üzerinde geldigi koca motorla ilgilenmez kaleiçinde ilk gördüğü vespa ile selfi çekerler

geçenlerde de 3 tekerli tricty i yarım saat test ettim valla benim vstromdan daha çok ilgi çekici göründüğünü iddia edebilirim..amcalar teyzeler,genci yaslisi kafayı çevirip baktı bu ne diye :D

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayanların en çok ilgilendiği motor vespa dır..hele canlı cıvıl cıvıl bir renk ise kedi sever gibi yaklaşırlar,yok ben hiç vespa kullanmadım ama artcilarimdan biliyorum,arkadaş istanbul dan antalya ya üzerinde geldigi koca motorla ilgilenmez kaleiçinde ilk gördüğü vespa ile selfi çekerler

geçenlerde de 3 tekerli tricty i yarım saat test ettim valla benim vstromdan daha çok ilgi çekici göründüğünü iddia edebilirim..amcalar teyzeler,genci yaslisi kafayı çevirip baktı bu ne diye :D
    Tricity garip motor o yuzden bakmislardir :D

ebruuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125
    Motosiklet kullanan bayanın erkekler üzerindeki etkisi başlığı karşı başlık olarak açılmalı

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ebruuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kullanan bayanın erkekler üzerindeki etkisi başlığı karşı başlık olarak açılmalı
    meraba hamfendi
    hakikiteker, HockerFz, Zuzuuw ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6 - 2006
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba hamfendi
    HAHAHAHA :d
    HockerFz bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı ebruuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moturunuz çok güzelmiş baağyan. Tanışakmı :D
    HockerFz bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Motosikleti
    -
    Beyler abazalaşmaya lüzum yok, hamımefendi numaranızı verirseniz alayını uzaklaştırım sizden yani maksat rahatsız olmayın kendim için istiyosam şerefsizim.
    HockerFz ve mertcnkt bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)