Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet in bayanlar uzerindeki etkisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Efsaneden ibaret sadece

Tam tersi bizim açımızdan geçerli. Motosiklet kullanan bayanların erkekler(daha dogrusu motosıklet kullanan erkekler) üzerindeki etkisi.

Her sabah işe gitmek için servis beklerken onumden gecen skuterlı bı bayan arkadas var misal .

Ekipmanı full çinli bi skuterla işine gücüne giden biri belki ama benım gozumde o bayan ari ırktır, yanımdan gecerken esas duruş selam versem azdır o derece yanı

Yanlış anlaşılmasın abazalık degıl benımkı sadece saygı her seferınde yaz kış motora bınen bı bayana duyulan saygı.
    otopsici ve turbocharge bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayaller genç kızlar hayatlar mahallenin veletleri

Gsx-r 600'ün benim üzerimde çok etkisi var mesela, onu da şeyapayım.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence kızların sadece %5'i motosikletten hoşlanıyor.
    VESPERA bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Bana göre çoğu etkilenmiyor. Sadece genel olarak motosikleti güzel bir alet olarak görüyor fakat kask/ekipman kullanmak.. tehlikesi olması.. artçı seyahatinin zorluğundan dolayı tercih sebebi değil
    VESPERA bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motor ile kızların ilgisini çekemezsin ama ilgisini çektiğin kız varsa da motor seçmez. En ucuzundan en pahalısına her motora artçı olarak binen yada kendisi kullanan kızlar var. Özellikle güney illerde ve ege'de bu durumu çokça görebilirsin.
    VESPERA bunu beğendi.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    kedidir kedi
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    yukarıda yazılmış. 30000tl lik motorla ferrari kadar ılgı cekersınız dıye
    asagıdakı arac benım. ılk agızdan yazıyorum. mv agusta f4 bıle bu kadar etkı yaratamadı. araba>motor arkadaslar,net. bu konuda bır aclıgınız varsa, en dusuk meblaya hangı ılgı cekıcı arabayı alabılırım dıye dusunun. turk kızları genelde(!) pek motordan hoslanmaz.

*dıpnot: evlıyım,2.5 yasında kızım var

VESPERA bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Erkekler üzerinde daha fazla etkisi var. Abi kaçlık bu diye yanaşıyorlar. Aynı soruyu soran bir hatun kişi daha görmedim. Karşı cins üzerinde etki bırakmanın tek yolu çekiciliktir ve kişiden kişiye değişen göreceli bir kavramdır. Arabana motoruna gelecek olandan hayır gelmez. Yanına bir üst model yanaşır hayallerin param Parça olur 😈

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asagıdakı arac benım. ılk agızdan yazıyorum. mv agusta f4 bıle bu kadar etkı yaratamadı. araba>motor arkadaslar,net. bu konuda bır aclıgınız varsa, en dusuk meblaya hangı ılgı cekıcı arabayı alabılırım dıye dusunun. turk kızları genelde(!) pek motordan hoslanmaz.

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...d7&oe=5618B526
    abi kaçlık bu kaç yapıyo
    wolrath bunu beğendi.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...d7&oe=5618B526
    3000 gt mi o..

Bazı araçlar vardır karakteri olan.. 3000gt,nsx,r34 skyline,rx7 gibi.. Adamlar stil sahibi araç ithal etmemeye yemin etmişler sanki.. 3.20d görmekten gına geldi artık..

Konuya dönersek, bu araç ile konuşmadan arabaya kız bindirebiliyor muyuz?

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    Alıntı provaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla kötümsersiniz arkadaşlar, bi kaç hatunu sırf motorun etkisiyle eve atıp güreş tuttuğum olmuştu. Onun haricinde; laf atanlar, beni bırakabilirmisin diyenler, gelip resim çektirenler, arkadaş olmaya çalışanlarda cabası. Üstlerine gitsem onlarlada güreş tutmam işten bile değildi fakat şuan evliyim. Ayırca 30 bin liralık motorla yarattığın karizmayı ancak bir ferrari ile yaratabilirsin, bunuda artı parantez yapayım.
    abi yenge buralardadır
    mondial 150 zc - yuki yıldız 100 -honda spacy 110 - honda cbf - bajaj boxer > sattım yine cbf aldım

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Motosiklet kullanan erkeği bilmem de daha önce motosiklete binen kızların sarhoş gibi indiğini görmüştüm çok derine girmek istemiyorum ama kartal sahilde nargile içmek için yola çıktığım artçım kuytu bir yerde manzara seyredelim teklifiyle inmişti. Onun dışında bir yere kadar apaçiliği kaldırabiliyor. Araba egsozu kadar itici gelmiyor motor sesi. Evet laf atıyorlar. Herkes bakıyormuş giderken, ben yolla ilgilendiğim için bunu daha önce fark edememiştim. Son olarak gtr250 (kızlar japon olmadığını ve 250 cc olduğunu ayırt edemiyor) İle yaşadığım bir facia var ki anlatırken bile şaşırıyorum. Sürekli iş dolayısı ile gittiğim bir yer var. Öğlen gittim motosikleti de önce otoparka bıraktım otoparkçı pahalı bir para isteyince karşı kaldırımda inşaat halindeki binanın kenarında bulunan kaldırıma bıraktım. Akşam 19 00 civarlarında çıktım otoparkçının yanında güzel diyebileceğimiz bir kız gördüm. O otoparkçı çakalın yanında o kız çok enteresan geldi bir kaç saniye gözüm takıldı, motosikletin yanına doğru yürürken. İnşaattan gelen tozlar yüzünden motosikletin her yeri toz olmuş. Elimle seleyi silerken tam küfürü basıyordum ki Otoparkçı yanında kızla bana doğru yürüdü.
    - Bizden ya bu bizim arkadaş dedi benim için.
    - Şunu bir gezdir ya motorunla.
    ben şaşkın ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.
    -..... ?
    Kız konuya girdi.
    - Saat birden beri burada bekliyorum nolur beni gezdirrimisin?
    - kask yok . Vakit yok. Daha uygun bir zamanda.
    - Tamam telefonunu ver o zaman ben seni ara ara arayıp hatırlatayım.
    Daha sonraki aramalarında hep bir şekilde salladım ki 3 4 defa aradı. Whatsapp kullanmayı bırakmam da iyi olmuş. Olayı anladığım kadarı ile kız gelip otoparkçıya motosikletin kimin olduğunu sormuş otoparkçı da bir arkadaşına ait olduğunu bi sorun mu olduğunu sormuş. Oda Motosikletleri çok sevdiğini artçı olarak binmek istediğini söylemiş. Otoparkçı çakalda tabi şimdi gelir anahtarı alır ben seni gezdiririm demiş.Ve ben gelene kadar bekletmiş kızı

Dediğim gibi motosiklet kullanan erkeğin bir çekiciliği yok. Motosikletlerin bir çekiciliği var. Yoksa 26 yıllık hayatımda hiç bir kız sen beni sallarsın diyerek telefonumu istemedi. Kesin eminim yani benlik bişey yok.
    Green Arrow ve ake bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hiiiç umrumda değil kendim için kullanıyorum

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    bende kırmızı vespa var bi kaç kez laf attılar bana. ay çok güzelmiş felan vb. bundan ilerisi daha olmadı.

bir hikaye var,
    adam ferrari alır kadınları etkilemek için...
    kadınlardan çok erkekler içine düşer.
    kadın içinse o sadece kırmızı bir araba... hesabı...

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 gt mi o..

Bazı araçlar vardır karakteri olan.. 3000gt,nsx,r34 skyline,rx7 gibi.. Adamlar stil sahibi araç ithal etmemeye yemin etmişler sanki.. 3.20d görmekten gına geldi artık..

Konuya dönersek, bu araç ile konuşmadan arabaya kız bindirebiliyor muyuz?
    aynen. 95" us spec 3000gt vr4 3000cc v6 twinturbo 320bg 427nm 4x4 4ws vs vs... zamanının otesınde bır araç. Tr de arabalar genelde, 2.elı hızlı mı? 300degıl 200vergı vereyım, 100 de daha az servıs odeyeyım nıyetınde alındıgı ıcın nerede sacma sapan renk-donanım-performans kombınasyonu varsa ulkemıze ıtelıyorlar. yahu klımasız 0 golf ıthal edılıp satıldı bu ulkede, sırf ucuz dıye.

konuya dönersek, konuşmadan ? bir merhaba diyelim yahu eğer erkekte iş yoksa arabaya gelecek hatun da max. o seviyede olur kanımca. he siz konusmasını,oturmasını kalkmasını bılıyorsanız,eliniz yuzunuz fiziginiz de iyiyse araba-motor konusunda ısteklı-arzulu-meraklı bır hatunla illaki zaman ıcınde ıletısıme gecersınız.
    cok cok da sanslı ısenız, guneyde turıstlerı konusmadan bındırebılırsınız ben kucucuk bır apacıyken, c2vts vardı altımda. bayag da yüklü.(perfo-ses sıstemı vs.) marmarıste gırmançi gıbı yol kenarında bagaj acık muzık dınlerken, 2 fin hatun dusmustu. ama dedım ya. şans.
    redlion999 bunu beğendi.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesin eminim yani benlik bişey yok.
    Bu da moral bozucudur be abi
    Oldjack bunu beğendi.
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    aynen. 95" us spec 3000gt vr4 3000cc v6 twinturbo 320bg 427nm 4x4 4ws vs vs... zamanının otesınde bır araç. Tr de arabalar genelde, 2.elı hızlı mı? 300degıl 200vergı vereyım, 100 de daha az servıs odeyeyım nıyetınde alındıgı ıcın nerede sacma sapan renk-donanım-performans kombınasyonu varsa ulkemıze ıtelıyorlar. yahu klımasız 0 golf ıthal edılıp satıldı bu ulkede, sırf ucuz dıye.

konuya dönersek, konuşmadan ? bir merhaba diyelim yahu eğer erkekte iş yoksa arabaya gelecek hatun da max. o seviyede olur kanımca. he siz konusmasını,oturmasını kalkmasını bılıyorsanız,eliniz yuzunuz fiziginiz de iyiyse araba-motor konusunda ısteklı-arzulu-meraklı bır hatunla illaki zaman ıcınde ıletısıme gecersınız.
    cok cok da sanslı ısenız, guneyde turıstlerı konusmadan bındırebılırsınız ben kucucuk bır apacıyken, c2vts vardı altımda. bayag da yüklü.(perfo-ses sıstemı vs.) marmarıste gırmançi gıbı yol kenarında bagaj acık muzık dınlerken, 2 fin hatun dusmustu. ama dedım ya. şans.

Bu video için demiştim konuşmama işini şaka maksatlı

Fizik kısmı baya önemli ama sırf ağzı laf yapıyor diye boz ayıdan hallice abilerimizin güzel ortam yakaladığını gördüm..

En son sırf kız için kasmaya gerek olmadığı kanaatine vardım.. Zamanında beni sarmayan parti ortamlarına da girdim sevmediğim konserlere de gittim sonra bıraktım.. Motorumla gittiğim yerde girerim sakin bir yere alırım biramı..Etrafta muhabbet edilebilecek var ise ederim yoksa doğru yatağa.. Ama türk kızlarından umudu kestim ayarı tutturamıyorlar bir türlü..
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=XbYNAZxcWh4

Bu video için demiştim konuşmama işini şaka maksatlı

Fizik kısmı baya önemli ama sırf ağzı laf yapıyor diye boz ayıdan hallice abilerimizin güzel ortam yakaladığını gördüm..

En son sırf kız için kasmaya gerek olmadığı kanaatine vardım.. Zamanında beni sarmayan parti ortamlarına da girdim sevmediğim konserlere de gittim sonra bıraktım.. Motorumla gittiğim yerde girerim sakin bir yere alırım biramı..Etrafta muhabbet edilebilecek var ise ederim yoksa doğru yatağa.. Ama türk kızlarından umudu kestim ayarı tutturamıyorlar bir türlü..
    ukrayna-rusya arkadaslık sıtelerıne uye olup- 1,2 tur gıt gelden sonra burada bosuna senelerce agız kokusu cektıgını anlarsın

Motosikleti
    4. motor Honda
    wolrath a katılmakla birlikte şunu söyleyebilirim ki, kızlarla ilk bir kaç buluşmada arabalı gidip sonrasında benim motorumda var motorla alayım seni denilince beklenen etki yaratılmış olunuyor

yoksa sürekli motor filan olunca birde mevsimlerden kış ise iş zorlaşıyor, serseri parasız kurye motorcusu gibi şeyler akıllarına geliyor kışın ortasında bu soğukta çamurda motora binebiliyor ancak bundan adam olmaza dönüyor...

Motosikleti
    honda cbf600-pcx125
    üniversitede kızlar teklif ediyormuş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)