Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kıza çarptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Snappy şu ezme işinin levellerini tablo haline getir de şuursuzca ezmeyelim kardeşim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bi kaza sayılmaz ufacık bir çarpma olmuş hemen kaskı çıkarmalıydın yoksa kız görmediği biriyle hastaneye gideceği varsa da gitmez belki aranızda bi kıvılcım bi kıpırtı olabilirdi . Genelde çarpışmalarla başlar bu işler
    hakanens bunu beğendi.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bi kaza sayılmaz ufacık bir çarpma olmuş hemen kaskı çıkarmalıydın yoksa kız görmediği biriyle hastaneye gideceği varsa da gitmez belki aranızda bi kıvılcım bi kıpırtı olabilirdi . Genelde çarpışmalarla başlar bu işler
    Bekar olsaydım bu fırsatı kaçırmazdım ama evli ve bir çocuk babasıyım ama bitmek üzere olan bir evliliğim olduğu için ilerleyen zamanlarda yine bir kıza çarparım olmazsa
    oguzhan6161 bunu beğendi.
    Bir garip yolcu

Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekar olsaydım bu fırsatı kaçırmazdım ama evli ve bir çocuk babasıyım ama bitmek üzere olan bir evliliğim olduğu için ilerleyen zamanlarda yine bir kıza çarparım olmazsa
    herşeyin hayırlısı hayatta her zaman herşey olabilir ben dün noterde alımsatım işi yaparken bi kız gördüm ömrümde hiç öyle bi hise kapılmamıştım kızı görünce elim ayağım birbirine dolandı kimliğimi unutmuşum noterde geri dönüp aldım eve geldim evde kimliğimi nereye koyduysam bulamıyorum o kızı nerde nasıl bulcam bilmiyorum. Muhtemelen bütün günüm çarşıda geçecek ya da notere gidip hayırlı bir iş için diyerek benden sonra noter işlemi yapan adamın ismini alacağım babasının adı soyadından bişeyler bulabilirim belki . Birde çarşıya giren sokağa sandalye koy gün boyu bekle elbet oradan geçer diye düşünüyorum Onun için sen de böyle fırsatları tepme ilerleyen zamanlarda otobüs arkasında bekle baktın güzel bir kız mı geliyor git dibinde fren yap belki bir kıvılcım olabilir
    hakanens ve mehmetenis bunu beğendiler.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    sesli güldüm.. Bide sessiz güldüm. Ayrıca fıkırdadım.

Tamam. Bu tavsiyelerini uygulayacağım. Otobüslerin yanları benden sorulur artık. Sloganım şu olsun. '' bir yolu geçerken her an dibinizde bitebilirim'' ya da ''selam bebek.. Ön çamurluğumda bir geziye ne dersin''

Sanada allah tezelden tekrar noterde birbirinize kavuşmak nasip etsin.
    Sokollu bunu beğendi.

Tamam. Bu tavsiyelerini uygulayacağım. Otobüslerin yanları benden sorulur artık. Sloganım şu olsun. '' bir yolu geçerken her an dibinizde bitebilirim'' ya da ''selam bebek.. Ön çamurluğumda bir geziye ne dersin''

sloganına bayıldım. Ön çamurluğun da önemini burada anlamış olduk. Umarım o kızı bulurum çare yok bulcam

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Hakikaten, düşünsene ya ne romantik tanışma hikayesi.

- Baba baba, annemle nası tanıştınız annatsana!
    - oğlum/kızım bi gün motorla gene böle kaptırmış gidiyodum, yolda anana çarptım! hem motor hem kalbim çarpıldı yani.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Çamurluğa oturmasından önce kız'ın ne yaptığını farkettiniz mi? Cep telefonundan mesaj atıyor veya okuyor olabilir mi?

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    geçmiş olsun kardeşim kıza ve sana bir şey olmadığına sevindim rabbim kimsenin başına vermesin kazasız sürüşler dilerim.
    hakanens bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Aslında mesele bu, ucuz bi motorun olduğu için hemen kaçtı. Şöyle 50-60 bin liralık bi motorla, yada BMW 5.20 ile falan çarpsan, bişeyi olmasa bile hastaneye de giderdiniz sonra gezmeye de
    hakanens bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    herşeyin hayırlısı hayatta her zaman herşey olabilir ben dün noterde alımsatım işi yaparken bi kız gördüm ömrümde hiç öyle bi hise kapılmamıştım kızı görünce elim ayağım birbirine dolandı kimliğimi unutmuşum noterde geri dönüp aldım eve geldim evde kimliğimi nereye koyduysam bulamıyorum o kızı nerde nasıl bulcam bilmiyorum. Muhtemelen bütün günüm çarşıda geçecek ya da notere gidip hayırlı bir iş için diyerek benden sonra noter işlemi yapan adamın ismini alacağım babasının adı soyadından bişeyler bulabilirim belki . Birde çarşıya giren sokağa sandalye koy gün boyu bekle elbet oradan geçer diye düşünüyorum Onun için sen de böyle fırsatları tepme ilerleyen zamanlarda otobüs arkasında bekle baktın güzel bir kız mı geliyor git dibinde fren yap belki bir kıvılcım olabilir
    benzer bir olayda 3 pazar bir kızı beklemişliğim ve gözcübaba dan avcılara kadar takip etmişliğim var. ( milletin takip ettiği kız 2 sokak öteye gider bizimki avcılara kadar gitti.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

benzer bir olayda 3 pazar bir kızı beklemişliğim ve gözcübaba dan avcılara kadar takip etmişliğim var. ( milletin takip ettiği kız 2 sokak öteye gider bizimki avcılara kadar gitti.)

Bu arada abi keçiören etlik taraflarındaydım bu gün. Sürekli üzerime koşan yayalarla sınandım. Neden yola koşuyorlar anlamış değilim.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L

oguzhan6161 ve hakanens bunu beğendiler.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Geçmiş olsun kız belki korkudan tutulmuştur :D
    hakanens bunu beğendi.

Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Bu arada abi keçiören etlik taraflarındaydım bu gün. Sürekli üzerime koşan yayalarla sınandım. Neden yola koşuyorlar anlamış değilim.
    bugün bütün çarşıyı pazarı dolaştım rastlayamadım bulana kadar arıycam çare yok. Noterciyle konuşcam benden önce işlem yapanın ismini istiycem. Bugün alışveriş yapıyordur diye heryere baktım yok. facebookta bu şehirde aramadığım kız kalmadı isim kalmadı. Arama geçmişim abaza gibi kız doldu
    Oldjack bunu beğendi.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Geçmiş olsun benzeri neredeyse benim de başıma geliyordu o günden beri bir aracın arkasından bakınca önündeki aracı göremediğim yerlerde çok dikkatli ve yavaş giderim:

Bağdat caddesinde yolun en sağından gidiyordum, trafik kilit, hızım da aynı sizinki gibi 20 km civarı. Bir dolmuşun (9 kişilik sarı minibüslerden) yanından tam geçerken önde bir gölge belirdi hemen frenlere asılıp durdum çocuklu bir abi çıktı ve dolmuşa bindiler o gün bana ders oldu büyük ihtimalle sizin kazanız da size ders olmuştur
    hakanens bunu beğendi.

Ben ineklere çarpıyordum :D

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı fashion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ineklere çarpıyordum :D
    Olmaz, olmamalı, olamaz!!!! Levelini bil arkadaşım, senin önce tavukla başlaman lazım. Hemen snapyden özür dile, o kadar level up oldu adam, inek onun hakkı

Snapy bak hakkını gasp ediyorlar hemen bir inek bul
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Ya evet normalde dikkat ederim ama nedense otobüsü o an umursamadım başımıza bu olay geldi.

İyi bayramlar diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Kız güzeldi gerçekten allah sahibine bağışlasın ama benim içim en azından yardım teklif ettiğim için rahat ama haksız olduğumuda biliyorum. Kızda tabi panik oldu ama beli etmedi. En azından sinirlenseydi biraz birşeyle deseydi

İyi bayramlar.
    Geçmiş olsun kız şoka girmiştir büyük ihtimal ondan öyle davranmış sana
    hakanens bunu beğendi.
    Faruk YAVUZ

Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    ya bırak şimdi motora bişey olmalarını falan. anlatsana biraz kız nasıldı

Motosikleti
    Kuba CG 100
    gecmiş olsun benimde basıma söyle bir kaza geldi suç karsi tarafta ;
    Ben Dört Yol Agzi ışıklarda Bekliyorum Çİft Şerit Teke Baglanıyor Biz durduk arkamda peder sağımda da bir bmc kamyonet ışık kırmızı yanıyor hala bende sağa doğru meyilliyim kamyonete dogru ulan arkamdan bir firen sesi doğan slx çarptı arkamızdan motor bir yana peder bir yana ben bir yana hemen kalktım peder de bişey yok bende de yok adam durdu ama nasil sinirliyim adamın karisi ve anasi var arabada nasil sövüyorum nasil ama tutamadim kendimi adama bakıyom bana sövsün diye orda dekme yumruk girecem baktım özür diliyor annem kalp hastasıda hastaneye gidiyorduk da dalgınım dedi hemen ben trafige çagıracaktım ama gel gelelim A2 yok D ehliyeti var tır ama A2 yi kazandım almadım bende trafik cagirmadim serefsiz 50 tl cikariyo veriyo benim motorun sinyal lambasi kirildi sasi demiri egrilmis sinyalin ordan ben dedim olmaz motoru sen alacaksin bana aynisindan bi daha alacaksın ....
    adam dedi ben gelirim yanına dedi adresi aldı bizim ama ne gelen var ne giden serefsiz hem canımızla oynadı hemde sözünde durmadi mendegüme liyim dedi ama neresi bilmiyorum aydin tarafta biyerde herhalde gidecem o adami bulayimmi bilmem ki tam dayaklik

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)