Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tabelacıda yazdırdığım yazılar çok kolay sökülüyordu bende kendimce bir teknik gelişt

Motovento
    REKLAM ALANI
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Bu yazıyı kaç defa eksoz korumasının üzerine yapıştırma yaptım 3-4 gün içinde kendiliğinden sökülüp düşüyordu sebebi yazının ince olması eksozun sıcak olması artçının ayağının bazen değmesi vs.vs. sonra düşündüm boya ile nasıl yapabilirim, ve yaptım
    [IMG][/IMG]

Önce bu yazıyı tabelacıda yazdırdım sonra yazının içini çıkardım eksoz korumasına yapıştırdım ve fırça ile beyaz görünen yerleri iyice boyadım ve boya kurumadan gördüğünüz kırmızı yapışkanı sötküm böylece beyaz görünen yerler boya ile yazılmış oldu
    [IMG][/IMG]

Ve sonuç
    polemos, chevy64 ve ketchup bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güzel bir düşünce iyi olmuş gerçekten Elinize sağlık

Motosikleti
    Hayaller PCX 125 Hayatlar Mondial 100 Loyal
    Güzel ama kirlenebilir, sıcaktan eriyebilir, zamanla silinebilir.. Eğer tekrar çıkarsa şöyle yapmayı denemelisin bence; aynı yazı, neşterle yine beyaz kısımlarını çıkar, çıkartmanın boyutlarından biraz daha küçük olarak gazetenin ortasında boşluk kes, yazıyı ortala ve gazeteye yapıştır, bunuda egzoza yapıştır. 600 derece ısıya dayanıklı sprey boya ile boya.. Yarım saat bekle, tekrar geç üzerinden.. kaldırdığında çok daha sağlam ve kalıcı olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)