Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr Esd Güncel Sigorta Ücreti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkese merhabalar. 2. El 2013 12. Ay çıkışlı dost işi bir motosiklet var. Alırsam ne kadar sigorta öderim tahmini? Yaşım 23 ilk defa araç alacağım ve Denizli'deyim.
    Bir de herkes sordu kardeşim gereksiz konu açma derseniz cevabımı aldiktan sonra konuyu silerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belli bir fiyat söylemek yanlış olur çünkü çok değişkenlik gösteriyor.Demir ve ziraat sigortaya kesin bak en ucuz bunlar fiyat veriyor.
    bkrsnmz bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sigorta şirketlerini gezip sormanız daha doğru olur uygun fiyat veren birine yaptırırsınız. Ben sıfır alırken 200 TL civarı bir ücret ödemiştim.
    bkrsnmz bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sigorta şirketi ruhsatı üstüne almadan kesin birşey diyemem diyor

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Emsal 2013 model 125cc motosiklete dün 45 tl ödedim.
    Benim yaş sizinkinin iki katı ve kazasızlık vs olduğu için böyle, size biraz daha fazla çıkarırlar..
    bkrsnmz bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    kim nerden bilsin ya? sigortacılar bile bişey diyemiyor burdaki adam nerden bilsin?
    ha seni mutlu etmek için ben de herkesin yapacağı gibi sallayayaım 100lira çıkar.
    bu arada konuyu silemezsin nereye siliyon?

Konuyla çok fazla alakası yok ama merak ettiğim bir durum söz konusu yaş olarak 48 yasinda olup A2 ehliyetinin olmamasi sigortada ucuk fiyatlara sebep olur mu yoksa sadece yas mi baz aliniyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ahmet Hayta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla çok fazla alakası yok ama merak ettiğim bir durum söz konusu yaş olarak 48 yasinda olup A2 ehliyetinin olmamasi sigortada ucuk fiyatlara sebep olur mu yoksa sadece yas mi baz aliniyor...
    Bildiğim kadarıyla daha önce sigorta yaptırmış olman kısas noktası. Ehliyet ile alakası yok yani

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim nerden bilsin ya? sigortacılar bile bişey diyemiyor burdaki adam nerden bilsin?
    ha seni mutlu etmek için ben de herkesin yapacağı gibi sallayayaım 100lira çıkar.
    bu arada konuyu silemezsin nereye siliyon?
    Sakin ol şampiyon. Benim gibi olup yaptıran biri vardır belki diye sordum ne celallendin hayırdır
    Silinmediğini de öğrenmiş oldum tşk

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı bkrsnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla daha önce sigorta yaptırmış olman kısas noktası. Ehliyet ile alakası yok yani

Sakin ol şampiyon. Benim gibi olup yaptıran biri vardır belki diye sordum ne celallendin hayırdır
    Silinmediğini de öğrenmiş oldum tşk
    yahu aynı sigorta firması ertesi gün gittiğimde farklı fiyat verirken seninle benim sigortam nasıl bir olur? yahu şu başlıkları bi araştırın onlarca başlık var böyle. hiçbiri de bi sonuca varmıyor. bu başlık mı varacak?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler