Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KAZA DEĞİL CİNAYET!

Motovento
    REKLAM ALANI
    obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25

Bıktım bu tarz haberleri görmekten cidden içim parçalanıyor artık...
    Dün bir öğretmen kadının üzerine hız yapan taksi yüzünden elektrik direği düşüp öldü.
    Bugün bir motorcu kardeşimizin tek suçu kırmızı ışıkta beklemekti.
    Herkes motorculara bişey söyler ama arabalar göz göre göre cinayet işliyorlar.

Bizim zararımız en azından kendimize...,

Aşırı hızlı olduğu öne sürülen sürücü aracının direksiyon hakimiyetini kaybetti. Refüje çarpıp havalanan otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen araçların üzerine uçtu.

Maltepe sahilyolunda aşırı hız yaptığı iddia edilen bir otomobil kontrolden çıkarak karşı yönde kırmızı ışıkta bekleyen araçların üzerine uçtu. Kazada ışıkta bekleyen bir motosikletin sürücüsü feci şekilde can verdi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29549436.asp

mekanı cennet olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben de haberlerde farkettim şimdi.maltepe sahilyolunda kırmızı ışıkta bekleyen motor sürücüsünü biçmiş bir araba.motor sürücüsü vefat etmiş,Allah rahmet eylesin.sanırım kask falan yokmuş, yazık gerçekten...

Motosikleti
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de haberlerde farkettim şimdi.maltepe sahilyolunda kırmızı ışıkta bekleyen motor sürücüsünü biçmiş bir araba.motor sürücüsü vefat etmiş,Allah rahmet eylesin.sanırım kask falan yokmuş, yazık gerçekten...
    kask olsada farketmezdi üzerine süratle 1000kg lık araba düşmüş.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Allahın belası devletin ne yazık ki hiç bir yaptırımı yok.
    O sahil yolunu hemen her gün kullanıyorum ve sürekli makas atan yanlayan o.çocuklarından kaçarak kullanmak zorunda kalıyorum.
    Saçma sapan olaylara 5 tane ekip otosu gider ama o sahil yolu nedense hiç bir denetime tabi tutulmaz.
    Anca cuma c.tesi geceleri çevirmeye çıkarlar. O da hava güzel olursa.
    Çevirmenin yapıldığı noktalar da hep aynı zaten.
    Kızıltoprak'ta BP'nin yanındaki ışıkların 50 metre ilerisinde olur hep çevirme.
    Çevirmeyi gören alkollü, ehliyetsiz, ruhsatsız sürücüler de benziliğin içinden diğer yöne dönerek çevre yoluna bağlanırlar.

Bu kazalarda o şerefsiz sürücüler kadar devlet de katildir.
    Verdiğimiz vergileri anca cukkalamayı bilirler. Halkın can güvenliğini kim takar sikine!
    snnykt, bektanist, Mengu16 ve 21 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    kırmızı ışıkta geçmek cinayete teşebbüs sayılmalı, hızlı gidip yaralanmasız kaza bile yapsan bu da cinayete teşebbüs sayılmalı.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    araba sürücüsü inşallah ölmezde sakat kalır.
    obarey ve HayırsızOğul bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    KADIKÖYDEN BAŞLIYOR PENDİĞE KADAR BU SAHİL YOLUNU ZORUNDA OLMADIĞINIZ SÜRECE KULLANMAYIN. ÇÜNKÜ ANNESİNİ BELLİ OLMAYAN BÜTÜM APAÇİ ŞE*R***F**S**ZLER BURAYA GELİYOR. YANLIYOR, GAZLIYOR.
    ALLAH RAHMET EYLESİN
    obarey bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı ışıkta geçmek cinayete teşebbüs sayılmalı, hızlı gidip yaralanmasız kaza bile yapsan bu da cinayete teşebbüs sayılmalı.
    sonuna kadar katılıyorum. o kurallar birine zarar gelmemesi için konulmuş. kırmızıdamı geçtin adam öldürmeye teşebbüsten cezalandır. yine atıyorum hız sınırını geçtin birine çarptın adam öldü bu seferde isteyerek adam öldürmekten cezalandır.
    obarey bunu beğendi.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Allah rahmet eylesin , keşke kafasında kaskı olsaydı diyor insan , birde AEA nın programına bir avukat çıkmıştı, kafasında kask olmaması karşı tarafın suçunda ciddi indirime sebep oluyormuş kazalarda.Lütfen kaskları takalım.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba sürücüsü inşallah ölmezde sakat kalır.
    inşallah kötürüm kalır ve geberene dek kendine lanet eder. bu ülkede adalet yok!
    çok mu zor amk sahil yoluna birkaç kamera ve hız kamerası koymak. maksat başka, kazaları azaltmak gibi derdi yok ki devletin.
    barodi bunu beğendi.

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    şimdi bende foruma bu haberi yazmak için girecektim çoktan duyulmuş bile Allah rahmet eylesin ışıkta beklemek bile ölüm sebebi bu ülkede neden insanlar şu araçlarını adam gibi kullanmazlar mahalle aralarını bile pist sanan soysuzlarla dolu ortalık kendi insanımdan soğudum yeminle

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Be hayvan o arabanın kontrolünü kaybedecek. refüje çarpıp hala duramayacak ve arkasından karşı şeride kadar gidecek kadar ne hız yaparsın. git kendini nerede beceriyosan becer de milletin canına kast etme. artık havadan kafamıza düşecek otomobillere de mi tedbir alıcaz.

Vefat eden arkadaşımıza Allah rahmet eylesin diyorum kalanlara da sabırlar diliyorum.
    snnykt ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Africa Twin DCT, Yamaha Vmax 1200, Versys x300
    allah rahmet eylesin...yani 35 yıllık motorcu olarak bu duyduğum ve gördüğüm kaçıncı kaza ve ölüm. yani hani biryerden sonra herşeye potansiyel tehlike olarak bakıyorya insan, bilirsiniz. yeni park eden araba farkedince kapının açılacağını bilmek ve sakınmak gibi ya da kavşaktaki bayan sürücünün erkeklere göre %80 beklemeyeceğini bilmek gibi vs. bu liste çok uzun, ona dikkat et buna dikkat et yetmedi bu sıcakta kask tak, mont giy eldiveni her durup kalktığında çıkar yine giy...
    e herşey tamam da karşıdan 150 km kırmızı ışığa gelen ve tam ışıkta sanki kimi öldüreceğine karar verircesine direksiyonu sola kıran bir SÜRÜCÜ! ye karşı ne önlem alacağız. ne yapılabilirki. motorcunun kaportası derisi maalesef araç sürücülerinin insafına kalmışız hepimiz.kızıp tampon dokundursalar 100 le giderken ya ölürüz ya sakatlanırız, o ise belkide hırsını almanın verdiği keyifle basar gider arkasına bakmadan.:(
    ailesine sabır diliyorum. motor harley gibi. nasılda salına salına gelmiştir motoruyla o nokaya kadar nasılda keyf almıştır. özenmiş bezenmiştir, kromunu parlatmıştır pırıl pırıl göz alsın diye.hale bak yaa..çok üzüldüm.
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Evimin önü.. Allah kahretsin böylelerini..

Motosikleti
    Africa Twin DCT, Yamaha Vmax 1200, Versys x300
    bu olay için konuşmuyorum ama, kuş serisinin %99 u artık çakalların elinde. markaya modelede herhangi bir düşmanlığım yok, ama gerçekleride görmek gerek. yani 2 gün sonra bir apaçinin sürdüğü! doğan yada şahin gibi bile görünmeyen bir araba! nın üzerimden geçmesiyle ölmeyi haketmiyorum, haketmiyoruz. en büyüğünden en küçüğüne en pahalı motordan kurye motorlarına kadar hiç birimiz haketmiyoruz. bunları mutlaka sınıflandırıp belli yaşın altındakilerin kullanımına yasaklamalı. sigortaları zaten çok yüksek. dahada arttırmalı. muayene sürelerini 6 aya indirmeli vs. en azından bunlar silinir piyasadan 3 bini biriktiren hadi hop şahine. hiç birininde ayarı yok. helezonlar kesik vs. biz şurda hava 32 mi olcak 34 müyü tartışıyoruz adamlar bu tenekelerle yanlama makas yapıyor. alıp vermeyeceksin. ben görünce yolumu değiştiriyorum mümkünse. yani işinde gücünde ekmeğinde insanların böyle tipler ve araçlar tarafından yasal bir şekilde katledilmesine artık dayanamıyorum. şimdi bu kaybettiğimiz arkadaşında akşam tv de seyredeceğiz haberini diyecekki şu şu şu nu yapan evli 2 çocuk babası. ya allah kahretsin..

bazı o.ç gazeteler sanki orada bir can gitmemiş gibi haber başlığına "sahilyolu iptal" "kaza sebebiyle yogun trafik oluştu" gibi şeyler yazmışlar.
    GP500-1st ve barodi bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar hayal et 30 yasinda hayalindeki motoru al guzel bir yaz gununde sahilde suruse cik. bi babasi belirsiz gelsin canini alsin.

artik zevk almiyoruz neredeyse bu pisikolojiyle binmekten.

Bu olanlar kabul edilebilir gibi degil cunku.
    pspfreak, aquarist4 ve barodi bunu beğendiler.

Saat 18:25 itibari ile halen vefat ettiğine dair kesin bilgi mevcut değil, haber sitelerinde ağır yaralı olduğu söyleniyor. Bi umut

Not: videoda nabzı atmıyor, nefes almıyordu diyen bi şahıs var, ancak onun cümlelerini pek dikkate almadım. Malum bizim ülkede ölüm haberini vermek, doktor dışında herkesin asli görevi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Haberleri umut ederek okumuşum, oysa gerçekler farklıymış.
    Sevenlerinin başı sağolsun

Motosikleti
    kuba cg-100
    Allah rahmet eylesin trafikde olumun nezaman gelecegi belli degil

Agiz tadiyla binemiyosun su motora. Hergun motora binerkenn bugun basima is gelirmi acaba eve donebilirmiyim dusuncesi bitiriyor insani.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)