Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikler alarmı nasıl takılır...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbf 150 . 2013 model
    arkadaslar öncelikle iyi akşamlar hepimizin kadir gecesi mübarek olsun . iki gündür aklıma takılan birsey var malüm istanbulda motorumuzu buhafaza edebilecek bir yerimiz olmayabilir. bende küçük te olsa bi tedbir amaclı alarm takmak istiyorum motoruma.sanırsam iki çeşit alarm varmıs ; akü gücü ile calısan birde 9 v pil ile calısan. internetten baktım pille calısanlar 40 tl falan diğer sistem olan yani akü enerjiisi ile calısanlarda 80 tl falan. sizce hangisini almalıyım. pille calısan alarmın sesi yeterli olurmu ve pilli alarmın montaj işlemi çok basit. diyerinde kablolar falan var.kablolu alarmı takabilen veya taktıran arkadaslarımız varsa yardımcı olabilirler mi. ve aküye baglayacagımız alarm aküye ve motor beynine etki edermi. yardımcı olursanız sevinirim ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Msx 125
    takipteyim alarm taktırmak lazım, nasıl bir şey bakıyorsunuz bizde bilgilenelim ?

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    ben yeni 75 tl'ye taktırdım evdeyken görmediğim yerde kalıyo yataktan basıyorum ses geliyo ondan sonra yatıyorum şirinevlerden aldım tavsiye ederim

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Pilli alarmı tavsiye etmem. Sesi yetersiz kalıyor.
    Raskon bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bütçe varsa spy5000m i herkese tavsiye ederim. Alarm takmak çok zor değil, sele vs sökülüp sağlam bi şekilde elemanları yerleştirin. Motosikletin kontağıyla ilgili bir fonksiyon kullanmayacaksanız doğrudan akünün uçlarına bağlayın. Tesisatı kaliteli ve doğru malzemelerle yapıp motosikleti toplayın, bu kadar.

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    Alıntı bbatuhann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yeni 75 tl'ye taktırdım evdeyken görmediğim yerde kalıyo yataktan basıyorum ses geliyo ondan sonra yatıyorum şirinevlerden aldım tavsiye ederim
    +1 iyimiş

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    N11 de 60tl ye bulabilirsiniz ben aldım 1günde elinize geçer.Uzaktan start stop ozellikli olanları tercih edebilirsin inwels marka iyi bu konuda.
    Kurulum basit toplam 8kablo var.
    kırmızı +
    siyah -
    sarilar sinyal
    mavi start sarı kırmızı kablo kontak çıkışı
    kahverengi 12volt olan yere
    pembe ve gri kontak çıkışı siyah beyaz kabloyu kesip bir ucuna pembe diğer ucuna gri olacak şekilde.
    Biraz zahmetli iş ama gayet güzel.

Motosikleti
    Honda cbf 150 . 2013 model
    Hsk kardeşim yardımın İçin tesekkur ederim. Ama boyle daha ayrıntılı foto şeklinde veya video şeklinde anlatımlı olursa çok ise yarıyacak . Kendim montajını yapmayı dusunuyorum
    hsk bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    1. Motora göre değişiyor
    2. Alarma göre değişiyor.

Bu kadar çok kombinasyonda ortak olan çok nokta olsa da sizin motorun ve alarmın aynısının vidyosunu nerden bulacağız.
    Siz bağlayın, videosunu da yayınlayın olmaz mı?

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Sadece alarm otsun istiyorsan cok kolay.
    kirmiziyla siyahi ayni renk aku kutup baslarina baglayip duzenegi sele altinda uygun yerlere koyup seleyi kapatiyorsun.
    bu kadar basit.

Benim sorum ben dışarıdaki alarma uyanamam uykum ağırdır acaba yanımızdada çalan bi alet felan veriyolar mi uygun yolu bi alarımda :D

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Alıntı TaTTo0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sorum ben dışarıdaki alarma uyanamam uykum ağırdır acaba yanımızdada çalan bi alet felan veriyolar mi uygun yolu bi alarımda :D
    Gidip bir bebek telsizi alıyorsun.Birini motora diğerini de bas ucuna koyuyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Alıntı Raskon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hsk kardeşim yardımın İçin tesekkur ederim. Ama boyle daha ayrıntılı foto şeklinde veya video şeklinde anlatımlı olursa çok ise yarıyacak . Kendim montajını yapmayı dusunuyorum
    Youtube da alarm kurulum video lar mevcut Spy5000 m kurulum yazarsan hem youtube da hemde forumda kurulumu bulabilirsin.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ebayde 7 dolara alarm var beyler gayet kaliteli sağlam gürültülü , teslimat da ekstra 3-4 dolar falan. Bir bakın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)