Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır scooter satıp 2.el vitesli almak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Trakyalordu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar eylül ayında scoter almıştım sıfır mondial 125 turkuaz. Ehliyet olmadıgından eylülden beri hiç sürmedim 1-2 tur attım. Motor 50km'de :D VE ehliyete yazıldım falan direksiyon derslerini drift 125 ile görüyoruz. Vitesli motor hevesi sardı birden. Çok daha keyif alıyorum çok daha hissediyorum motor kullandıgımı vitesli motorda scotera nazaran.

Ancak ailem biraz tepki gösterir diye çekiniyorum 2.500 tl verip sıfır aldım scooterı , hiç binmeden 2000tlye verip (verilir mi 200e bilmiyorum?) üstüne gidip 2.el vitesli alırsam tepki olabilir ben de sizlere sormak istedim yine scoterda oldugu gibi anlık bir hevesle iş yapmamak için.

Herkesin pizzacı esprisinden de sıkıldım zaten daha sürmeden. Sizce ne yapmalıyım ? 2 tane motor buldum çok özelliklerden anlayan biri değilim bi bakarsanız.

Ya bu drift tarzı istiyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-temiz-drift-acil-satilik-219628063/detay

Yada böyle bir cruiser/cchopper tarzı.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-son-3-gun-215020165/detay

İri ve yakışıklı birşey istiyorum yani :D

Sizce motorumu 2000tlden satabilir miyim hiçbir arızası falan yok kornası oksitlendi sadece :D Hiç bilmiyorum piyasayı o yüzden soruyorum. Ve düşüncem mantıklı mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Kimse bakmamış bile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dealim daystar 250
    mazeret bulmak istersen her şey için bulursun, bence elindekinin kıymetini bil ve devam et, 1-2 sene kullan derim, hele yağmurda scooter'ın vitesli ye göre üstünlüğünü tat ( ayakların kuru kalması) sonra daha ne kararlar alırsın.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Servise git..
    Al bunu, bana drift ver de..
    Elinden en kolay böyle çıkarırsın.

Trakyalordu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uppp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)