Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki Address, Yamaha D'elight, Honda Spacy 3 Japondan hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Uzun bir aradan sonra tekrar Scoter alma arifesindeyim. Delişght ve spacy kullandım ve ikisinide çok beğendim. Spacy bana biraz daha seri geldi ama arka tekerlek 10 inch olduğu için kasis ve çukurlarda çok sasıp zıplatıyor ve çokta çirkin ama kaliteli sağlam bir moıdel olduğu söyleniyor. Bu iki ufaklığın dışında Suzuki Address yeni dikkatimi çektive Alanyada bayide inceleme fırsatım oldu ama sanki bana işçiliği biraz ucuz geldi.Çin malı motosikletleri andırıyor desem yanılmış olmam herhalde. Address modelinin kullanıcısıda az olduğu için pek bilgi bulamadım ama sanırım en çok torq üreten ve en kuvvetli modelde Suzuki. Bu üç motorsan birini alacağım sizlerde fikirlerinizi paylaşırsanız karar vermek benim için daha kolay olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    yamaha xenter on numara
    twona bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Bence spacy. Satması kolay seneye aldığın paraya satatsın. Sağlam yansanayide bol. İşçiliği ucuz ve kolay.
    Tip biraz kayık ama bence aralarında en iyisi.
    Delight çok minnoş birmotor ve yansanayi parçası yok.delight Arka jant fiyatını görsen direk spacynin tekerini öpersin
    twona bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    adress bence çok şık delight da öyle. ama spacy i bırakın artık allah aşkına. adamlar sırf yitik ülkeler için üretiyorlar bu motoru. almayın aldırmayın. alem avrupada nelere biniyor spacy fiyatına. uzaktan kumandasız tv ler le aynı teknolojiyi kullanıyor.
    noob ve twona bunu beğendiler.

Motosikleti
    Spacy elenmistir. Delight ve Address uzerineden devam edebiliriz. Bu 2 motorun uretim yerleri nerseidir acaba bunlarda Çin demi uretiliyor?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı bulut59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adress bence çok şık delight da öyle. ama spacy i bırakın artık allah aşkına. adamlar sırf yitik ülkeler için üretiyorlar bu motoru. almayın aldırmayın. alem avrupada nelere biniyor spacy fiyatına. uzaktan kumandasız tv ler le aynı teknolojiyi kullanıyor.
    uzaktan kumandsız tv ile aynı teknoloji derken? kullandığım alfa modelinde stop start, kombine fren sistemi, esp, pgm fl enjeksiyon sistemi var 19 TL ile 220 km gidiyor? tipi kayık derseniz eyvallah gerçekten tipi berbat ama bunun dışındaki tüm faktörlerde diğer modellerden önde olduğunu düşünüyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/test...acy-alpha.html
    twona ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Uzaktan kumandalı tv yi niye kuçumsuyorsun. Oturduğun yerden sesi açıp kapatabilir, programları değiştirebilir, saat ayarı yapabilirsiniz. Üstüne üstlük televizyonda renkli.
    İşin şakası bir yana bu bahsettiğiniz teknolojiler öyle ahım şahım şeyler değil. Sene olmuş 2015 bırakın da bu özellikleri olsun. Zaten gariban işi olmayan motorların çoğunda enjeksiyonu şusu busu var. Honda spacy alfa da olsa beta da olsa parasının motoru değil. Alana saygı duyarım, herkes kendi hesabını kitabını yaparak alıyor ama spacy i istediğiniz kadar süsleyin bence motorun fiyatı ederinden çok.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    en net cevabı sanırsam ben vere bilirim :D2. motosiklet olarak suzuki address kullanıyorum..yine çok yakın bi arkadaşımda 2. motor olara Delight var ve ben diyorumki satıp Delight mı alsam
    Delight şekil itibari ile çok tatlı ama biraz bayanımsı bir hava yok değil..address Delight a göre biraz yanında cılız kalıyor..hatta bu hafta sonu aksilik olmaz ise 2 motosikletin bi kısa videosunu çekeceğiz
    twona bunu beğendi.

Delight abi net şekil desen var serilik var , az yakıyor
    twona bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Soru zor yerden geldi bu sefer Hepsi de sınıfında liderliğe oynar. Ben şahsen bu durumda şekil şemal en güzel olana bakardım. Sırf bu yüzden de delight tercihim olurdu. Çok sevimli duruyo kerata
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EmirhanCoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en net cevabı sanırsam ben vere bilirim :D2. motosiklet olarak suzuki address kullanıyorum..yine çok yakın bi arkadaşımda 2. motor olara Delight var ve ben diyorumki satıp Delight mı alsam
    Delight şekil itibari ile çok tatlı ama biraz bayanımsı bir hava yok değil..address Delight a göre biraz yanında cılız kalıyor..hatta bu hafta sonu aksilik olmaz ise 2 motosikletin bi kısa videosunu çekeceğiz
    Aranan kan bulundu Hocam serilik hız olarak Delight çok geride kalıyormu Address den? Bu motorlarda hız önemli değil tabi ama genelde eşimle bindiğim için motorun seri olmasıda önemli tabi. Bunların dışında Delight ın amartisörleri çok yumuşak Address de bu durum nasıl? Koltuk sertliğide önemli tabi Delight da koltuk gayet konforluydu Address için yorumlarınız nedir? Ayrıca bu 2 motorunda yapım yerini merak ediyorum ikiside Çin malımı? Bunun dışında işçilik olarak siz hangisini daha kaliteli buluyorsunuz? Objektif yorum yapardanız çok sevinirim

abi 2 side japon . adress hakkında bi bilgim yok ama delight üzmez. boy kaç bu arada ?
    twona bunu beğendi.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    alternatif olarak cygnus a da bak dicektim de 7.250 olmuş yuh be. ya yukarda arkadaş alınmış tv dedim diye alfa dan bahsetmiyorum o güzel :p

benim bahsettiğim model bu :

vallahi elin hindularına satmıyor türklere satıyorlar hala bu motoru. al abi adamların bindiği küçük cc scooterlere bi bak anlarsın sende beni.

http://www.honda2wheelersindia.com/products/scooter/
    twona bunu beğendi.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranan kan bulundu Hocam serilik hız olarak Delight çok geride kalıyormu Address den? Bu motorlarda hız önemli değil tabi ama genelde eşimle bindiğim için motorun seri olmasıda önemli tabi. Bunların dışında Delight ın amartisörleri çok yumuşak Address de bu durum nasıl? Koltuk sertliğide önemli tabi Delight da koltuk gayet konforluydu Address için yorumlarınız nedir? Ayrıca bu 2 motorunda yapım yerini merak ediyorum ikiside Çin malımı? Bunun dışında işçilik olarak siz hangisini daha kaliteli buluyorsunuz? Objektif yorum yapardanız çok sevinirim
    hocam delig diyim siz anlayın :D adress delig a göre ilk yorumdada dediğim gibi biraz cılız kalıyor..delig ile yan yana durduğu zaman kusursuz bi şekilde insan direk delig' ı beğeniyor...koltuk delig in çok daha rahat ve adress den birazdaha geniş..delig ın lastik ebatları adress e göre küçük olduğu için yoldaki çekirdek kabuklarını biraz fazla hissediyorsunuz adresin amartisörleri mükemmel ayarlanmış acaba birazmı sertmi diyosunuz sonra biryerden geçiyosunuz aa amartisörleri çok ii ya diyo insan kendi kendine

şimdi dicenki bukadar delig ı övden niye gidip adress aldın :D suzuki almamdaki sebeb 2.motor olarak kullanacağım için ala bileceğim en mantıklı en minik küçük fare gibi sukuteri aldım delig biraz daha kalıplı olduğu için aralarda adres kadar atik olmaz diye düşündüm bir diğer etki ise suzukinin lastiklerinin büyük olmasıydı..lakin delig görüp kullanıp inceleme şansı yakalayana kadar address in internetteki fotoğrafları sizi aldatmasın hocam normal bi 110cc lik sukuterden biraz daha küçük..
    twona bunu beğendi.
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Yamaha nın Şekli yeter güzel motor yapmışlar
    Kız motoruna benziyor diye almayalım mı
    Kızlar pantolon giyiyor bizde kız motoru alalım yaşasın kötülük
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    geçen sene,2.motor olarak bende çok araştırmıştım ve deligh't karar kıldım,doğru karar vermişim..tek kusuru keşke yerden 2 cm.daha yüksek olsaymış..kaldırım inip çıkmak için,bunun haricinde mükemmel bir şehiriçi motoru..
    twona bunu beğendi.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Motosikleti
    Şu an yok.
    Bir süre önce komşumuz D'light aldı. Söylediğine göre bizim yollara uygun değil. Altı çok alçak olduğu için zararına satıp bws almak zorunda kaldı.
    Ben de eşime düşünmüştüm. Artçıyla test esnasında bütün kasislerde altı sürtünce vazgeçtim.
    Bu kategoride bence Alfa alınmalı.
    twona bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Delight tayland üretimi. Ama kalitesi cok iyi.

Bayilerde 2014 sifir km deligt var. 5 bin tl ye kadar alabilirsin.
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    Bayilerde en uygun 5090 tl ye 2014 var. 2. Elleri ilginç şekilde daha pahaliya satiliyor. Sifir almak daha mantikli bu sartlarda.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Kardes bu fiyata deligth aldin aldin. 2014 ler bitince 1000 tl farkla 2015 almak koyar adama. Kacirma.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)