Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Adamın burnunu kırdım.. simdi çok üzülüyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Yaklaşık yarım saat 1 saat önce 1. Köprü anadoludan avrupa girisine dogru emniyet seritinde motorumla giderken yavşağın biri tak diye önüme kırdı.. abi 50 km hiz ile gidiyorum hani böyle büyük emniyet seridi tir mir girecek sekilde .. neyse kornaya basiyorum selektor yapiyorum.. abi 2 secenek vardi ya yavaslayip hafif vuracaktim ya da geriye kalan 1 2 metrelik alandan gececektim ben 2. Tercihi yaptim ordan kayarak temiz bi sekilde gectim.. ama motoru durdurdum adam arabadan indi özür dileyerek söyle böyle diyo ben cinnet geciriyorum.. direk saldirdim abi burnunu kirdim adamin.. adamda böyle yurtici kargoda calisan 35 40 yaslarinda bi adam neyse cevredekiler felan ayirdi etti ben atladim bastim gittim. Ulan ise geldim simdi üzülüyorum amk ne kadar ilkel ve hayvanca bir davranis sergilemisim.. valla cok üzülüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

oo hele bir de kamera görüntüleri falan varsa,biri çektiyse...bak sen o zaman cümbüşe.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Adam araba arızalandı da çektim derse ve şikayetçi de olursa ki aptal değilse olur, ayvayı yedin gibi bi şey!

omer2to - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    olayın içinde olmadığım için bir şey demiyeceğim 30-40 yaşındaki adam gururunu incitmeseydin
    Mengu16 ve 40yapar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam araba arızalandı da çektim derse ve şikayetçi de olursa ki aptal değilse olur, ayvayı yedin gibi bi şey!
    abi öyle değil hani adam hayvanlığının farkındaydı özür mözür diledi zaten yerden hiç kalkamadı benim motor 100 metre aşağıdaydı plaka mlaka alması cok zor diyelim ki aldı sorun yok abi ben böyle bir hayvanlık yaptım cezaya razıyım açıkcası ama şu var abi ÖLÜYORDUM.. bilinçsizce yaptığım birşey ki kavgadan nefret eden bir insanım... 5 yıl sonra ilk kez böyle bi şey oldu.. hayatımdaki kavga çok az denilecek kadar azdır..

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Adam emniyet şeridine niye girmiş o anda? İhtiyaç sebebiyle mi? Sırf sana kıllık olsun diye mi? Ayrıca orası arabalara ait olmadığı kadar biz motorculara da ait değil. Mesela ben arabamla giderken aniden ters bir durum oluşsa aynadan bakıp o an boşsa girerim emniyet şeridine. Çünkü o anda orada seyir halinde olacak araçlar ya sirenleri ışıkları açık ambulans yada polis vb. olmalı. Onlarıda zaten aynamdan görürüm.

Yanlış anlaşılmasın. İstanbul'da yaşayan biri olarak dediğiniz güzergahı hemen hemen hergün kullanıyorum. Bazen dediğiniz gibi durumlar oluyor. Ama art niyet sezmedikçe basar giderim. Sonuçta haklıyken haksız olmakta var.

Bu arada çokta üzülmeyin. Allah korusun size bişey olmamış. İnşallah o adamcağız davacı falan olmaz. Orası sıkıntı çünkü...

Geçmiş olsun.
    Panashira ve halilom bunu beğendiler.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    adamı bulup helallik almalısın ki nereden bulacaksın koca şehirde, bol bol da sadaka ver kardeşim geçmiş olsun mübarek günde kan akmış, olur böyle şeyler sıkma canını.
    Panashira bunu beğendi.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Bizim oralarda bir laf vardır aman dileyene kılıç kalkmaz diyen bir neslin torunlarıyız. Ama maalesef sen bu sözü hiç duymamışsın sanırım ki senden özür dileyen bir insana bu şekilde davranmışsın. Adam muhtemelen aile babası evine ekmek götüren bir adam. Muhtemelen çalışamayacak belki işi ile ilgili problemler olacak vs. vs.
    Cinnet geçirecek kadar delikanlıydınız ve özür dileyen birinin burnunu da kırabildiniz madem neden hemen motora atlayıp kaçtınız?
    Sanırım emniyet şeridinden gitmenin kural ihlali olduğunu ve burda giderek asıl kendinizin suçlu olduğunu unutup birde cinnet geçiriyorsunuz. eğer emniyet şeridindeyken önünüze araç çıkmasını hazmedemeyecekseniz girmeyin o şeride.
    Bence insanlığınızdan utanın. Umarım birgün sizin geçirdiğiniz cinnet gibi birgünde size biri geçirir de aklınız başınıza gelir.

Dileğim siz ve sizin gibilerin neslinin tez zamanda tükenip bu memleketin daha yaşanır bir hale gelmesidir.
    omer2to, Mengu16, zulu ve 26 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim oralarda bir laf vardır ama diyene kılıç kalkmaz diyen bir neslin torunlarıyız. Ama maalesef sen bu sözü hiç duymamışsın sanırım ki senden özür dileyen bir insana bu şekilde davranmışsın. Adam muhtemelen aile babası evine ekmek götüren bir adam. Muhtemelen çalışamayacak belki işi ile ilgili problemler olacak vs. vs.
    Cinnet geçirecek kadar delikanlıydınız ve özür dileyen birinin burnunu da kırabildiniz madem neden hemen motora atlayıp kaçtınız?
    Sanırım emniyet şeridinden gitmenin kural ihlali olduğunu ve burda giderek asıl kendinizin suçlu olduğunu unutup birde cinnet geçiriyorsunuz. eğer emniyet şeridindeyken önünüze araç çıkmasını hazmedemeyecekseniz girmeyin o şeride.
    Bence insanlığınızdan utanın. Umarım birgün sizin geçirdiğiniz cinnet gibi birgünde size biri geçirir de aklınız başınıza gelir.

Dileğim siz ve sizin gibilerin neslinin tez zamanda tükenip bu memleketin daha yaşanır bir hale gelmesidir.
    kardeşim ben bütün kurallara uyan bir insanım ve evet burda haksızım diyorum emniyet şeridi doğru bir karar değil ama trafikte iken kullanıyoruz.. burada delikanlılık peşinde olsaydım üzüldüğüm duyguyu paylaşmazdım.. hepsinden ziyade ben küçük motorumla bile full robocop takacak şekilde güvenli kullanmak için uğraşıyorum.. orada kaçmadım diğer motorcu arkadaşlar bindirdi gittim ve sen o kadar aşağılık bir düşünce ile diyorsun ki; biri vurur bu kadar mı adisin? yazık.. memlekette herkes benim gibi kullansa keşke.. ya tamam ben hayvanım ama sen benden daha çok hayvansın şu davranışın ile..

Öncelikle geçmiş olsun yapacak birşey yok dostum olan oldu.Dün de başımdan benim 2 tane olay geçti.Onları paylaşmak istiyorum.Sabah motorumla Yenibosna'ya gittim bir işim vardı.Kenara çektim kardeşimi bekliyorum.Arkama tır geldi parketti.Sonra yerini mi beğenmedi ne yaptı anlamadım.Bildiğin üstüme üstüme gelmeye başladı.Ben motoru önündeydim.Motorun arkasına geçtim.Tırla aramla 10-15 cm kaldı.O derece.Ana avrat sövdüm.Azcık delikanlıysan in dedim aşağıya.Kapıyı bile açamadı şerefsiz.
    Akşamda işten çıktım.Tam aksaray ışıkların ordayım.bir trafik var motosikletle bile aradan geçemiyorum.Mecburen bekliyorum tabi.Sağ ayağımı yere koydum bekliyorum.Arkadan birşey ayağıma çarptı.Döndüm arkamı araba götüme kadar girmiş.Benim gene nevrim döndü.Kaskın vizörünü açtım.Ona da sövüyorum.Tam motoru durdurdum aşağı iniyordum,trafik açıldı.Devam ettim.Adım gibi eminimki bende bu iki olayda kavga etseydim sonra pişman olacaktım.Ama insan kendi sinirlerine hakim olamayabiliyor.
    Panashira bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    anlattığına göre çokta fazla zor durumda kalmamışsın böyle şeyler için burun kırılmaz.
    xawa, SizofrenMacaPapazi ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı fountain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun yapacak birşey yok dostum olan oldu.Dün de başımdan benim 2 tane olay geçti.Onları paylaşmak istiyorum.Sabah motorumla Yenibosna'ya gittim bir işim vardı.Kenara çektim kardeşimi bekliyorum.Arkama tır geldi parketti.Sonra yerini mi beğenmedi ne yaptı anlamadım.Bildiğin üstüme üstüme gelmeye başladı.Ben motoru önündeydim.Motorun arkasına geçtim.Tırla aramla 10-15 cm kaldı.O derece.Ana avrat sövdüm.Azcık delikanlıysan in dedim aşağıya.Kapıyı bile açamadı şerefsiz.
    Akşamda işten çıktım.Tam aksaray ışıkların ordayım.bir trafik var motosikletle bile aradan geçemiyorum.Mecburen bekliyorum tabi.Sağ ayağımı yere koydum bekliyorum.Arkadan birşey ayağıma çarptı.Döndüm arkamı araba götüme kadar girmiş.Benim gene nevrim döndü.Kaskın vizörünü açtım.Ona da sövüyorum.Tam motoru durdurdum aşağı iniyordum,trafik açıldı.Devam ettim.Adım gibi eminimki bende bu iki olayda kavga etseydim sonra pişman olacaktım.Ama insan kendi sinirlerine hakim olamayabiliyor.

kesinlikle öyle ben gerçekten üzülüyorum bu yaptığım davranıştan ama sanki diğer arkadaşlar melek gibi davranıyor ben bunu atlamak için yazıyorum yani tecrübeli arkadaşlar bilgi versin ki bir daha yapmayalım diye adam bana beddua ediyor kaza yaparsın diye bu kadar şerefsizlik olur mu?

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Alıntı Panashira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben bütün kurallara uyan bir insanım ve evet burda haksızım diyorum emniyet şeridi doğru bir karar değil ama trafikte iken kullanıyoruz.. burada delikanlılık peşinde olsaydım üzüldüğüm duyguyu paylaşmazdım.. hepsinden ziyade ben küçük motorumla bile full robocop takacak şekilde güvenli kullanmak için uğraşıyorum.. orada kaçmadım diğer motorcu arkadaşlar bindirdi gittim ve sen o kadar aşağılık bir düşünce ile diyorsun ki; biri vurur bu kadar mı adisin? yazık.. memlekette herkes benim gibi kullansa keşke.. ya tamam ben hayvanım ama sen benden daha çok hayvansın şu davranışın ile..
    Ben sana yazmakla hayvan olacaksam en adi hayvan olmayı kabul ederim hiç sıkıntı yok. Kabul ettim buraya yazdım diyorsun. Burası günah çıkarma yeri mi.

Şimdi o adam evinde çoluğuna çoluğuna ve eşine ne açıklama yapacak. Adamın çektiği acı üzüntü de cabası. İşine gidememesi belki işi ile sorun yaşayabilme gibi birsürü sorun ile de karşılaşabilir bunlar hep olabilecek ihtimaller.

Senin hatan bir değil ki burada gelip ben düzgün adamım diyince düzgün olasın. Adam sana artislenseydi sende bu yaptığını yapsaydın sana lafım eline sağlık olurdu ama sen özür dileyen bir insana bu kadar şey yaşattın.

Evet evet sen haklısın ben gerçekten hayvanım ki burda sana birşeyler anlatmaya çalışıyorum.

bedduaya gelince ben beddua etmedim ama emin ol şuanda başkaları tarafından aldığın bedduanın haddi hesabı yoktur.
    mehmetenis, kbR ve halilom bunu beğendiler.
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

Alıntı Panashira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle öyle ben gerçekten üzülüyorum bu yaptığım davranıştan ama sanki diğer arkadaşlar melek gibi davranıyor ben bunu atlamak için yazıyorum yani tecrübeli arkadaşlar bilgi versin ki bir daha yapmayalım diye adam bana beddua ediyor kaza yaparsın diye bu kadar şerefsizlik olur mu?
    ara abi yurtiçi kargoyu. anlat durumu,böyleyken böyle oldu de,illaki ulaşırsın adama.ara helalleş...
    Panashira, mattiadestro ve Serdarberke bunu beğendiler.

ebruuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125
    Adam özür dilemişken burnunu kırmak hiç hoş olmamış
    umuterdogdu, Mitoqondri, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Burnunu kirdin sonucu soyluyorum sana.
    Hastaneden rapor alip plakani verirse gecmis olsun adam yaralamadan 2 sene infaz yiceksin (ilk sucunsa) sikayetci olup geri cekerse bile kamu davasi acilacak ve her halukarde ceza yiceksin (ben huzurevinde kitap okuma cezasi almistim)
    Panashira, Mamba09, Mitoqondri ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    CHaTaN rumuzlu arkadaşım bu nasıl bir ifadedir '' Dileğim siz ve sizin gibilerin neslinin tez zamanda tükenip bu memleketin daha yaşanır bir hale gelmesidir'. Arkadaş zaten bu konuyu burda deşifre etmekle ne kadar pişman olduğunu ve yaptığnın kabul edilebilir bir davranış olmadığını dile getirmektedir.Kendisinin yanlışlığını en başta güzel ifade etmen ne kadar güzelse sonunda yaptığın bu beddua o kadar kötü olmuş ALLAH dahi en günahkar kuluna dahi tevbe kapısını kapatmazken birinin yokm olmasını istemek bizim haddimize olmasa gerek
    Panashira bunu beğendi.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Yaptıgı hatanın farkına varıp ozur dileyene her ne sebeple olursa olsun saldırmak hos degil.Bırak saldırmayı af dileyen adamla laf dalasına girmek bile yanlis. Ha ne olur, onune kırar bir de inip ters ters konusur, uzerine yurur, işte ozaman ya kaskla yada eldivenin o korumalı kısmıyla allah yarattı demeden gireceksin
    Ama saka bir yana cidden ayıp etmissin.
    Panashira bunu beğendi.

Son zamanlarda forumda motorcuyum trafikte diğer araç kullanan herkes hatalı görüntü alalım, küfredelim, gerekirse kenera çekip dövelim sendromu başladı... Yurdumun bu "yiğit" halkı özellikle trafikte muhteşem kahramanlara dönüşüyor..

Söze üstadın ruhu şad olsun diyerek "Cahil olanların, merhameti ve lütfu azdır. Mevlâna" diyerek başlıyorum ve çok uzatmıyorum.

2 yıl kadar önce Kanada ve ABD arasındaki sosyolojik farklarla ilgili bir amerikan televizyonu belgesel yayımlamıştı.. Adama Kanadada soruyorlar silahın varmı? yok diyor neden kullanayım ki? Amerikalılar şaşırıyor çünkü yaşam tarzı paranoyak , materyalist ve ne yaparsan yap sen kazan mantığında olduğu için bir süre sonra psikopatik belirtilerle herhangi bir 3. kişiye zarar vermekten başka güdüsü olmayan bir mahlukata dönüşüyor..

Sevgili kardeşim bir hata yapmışsın hata yaptıktan sonra sen hata yapmışsın diye klişe bir söz etmek istemiyorum ama.. Maalesef bu ülkenin sosyal yapısının sen ve senin gibiler içine ettiniz..

Japonlarda kendini savunma sanatı vardır ama o sanatı uygulayanların büyük bölümü ADAM dır...

Güney amerikalı cahil, varlığının ve insan oluşunun farkına varamayan sefil topluluklar gibi sömürülmüş küçük beyinlerimizle haklıyım döverim söverim modundan çıkamadık gitti..

Meraklanmayın bu memleketten anca ABD çakması çıkar KANADA yada İSVEÇ çıkmayacak nasılsa...

O arkadaşa attığın kafa da senin ömrü hayatında kat edemeyeceğin mesafenin imzasıdır.. Sen ve senin gibiler haklılığını adalet kavramını bilmeden savunmaya çalıştıkça 80 milyondan da bi cacık olmaz...

Güzelden değilde çirkin ve kötüden örnek alan nesil kendi cehennemini hızla inşaa ediyor diyorum ben..
    Mengu16, kyagmur, mehmetenis ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda forumda motorcuyum trafikte diğer araç kullanan herkes hatalı görüntü alalım, küfredelim, gerekirse kenera çekip dövelim sendromu başladı... Yurdumun bu "yiğit" halkı özellikle trafikte muhteşem kahramanlara dönüşüyor..

Söze üstadın ruhu şad olsun diyerek "Cahil olanların, merhameti ve lütfu azdır. Mevlâna" diyerek başlıyorum ve çok uzatmıyorum.

2 yıl kadar önce Kanada ve ABD arasındaki sosyolojik farklarla ilgili bir amerikan televizyonu belgesel yayımlamıştı.. Adama Kanadada soruyorlar silahın varmı? yok diyor neden kullanayım ki? Amerikalılar şaşırıyor çünkü yaşam tarzı paranoyak , materyalist ve ne yaparsan yap sen kazan mantığında olduğu için bir süre sonra psikopatik belirtilerle herhangi bir 3. kişiye zarar vermekten başka güdüsü olmayan bir mahlukata dönüşüyor..

Sevgili kardeşim bir hata yapmışsın hata yaptıktan sonra sen hata yapmışsın diye klişe bir söz etmek istemiyorum ama.. Maalesef bu ülkenin sosyal yapısının sen ve senin gibiler içine ettiniz..

Japonlarda kendini savunma sanatı vardır ama o sanatı uygulayanların büyük bölümü ADAM dır...

Güney amerikalı cahil, varlığının ve insan oluşunun farkına varamayan sefil topluluklar gibi sömürülmüş küçük beyinlerimizle haklıyım döverim söverim modundan çıkamadık gitti..

Meraklanmayın bu memleketten anca ABD çakması çıkar KANADA yada İSVEÇ çıkmayacak nasılsa...

O arkadaşa attığın kafa da senin ömrü hayatında kat edemeyeceğin mesafenin imzasıdır.. Sen ve senin gibiler haklılığını adalet kavramını bilmeden savunmaya çalıştıkça 80 milyondan da bi cacık olmaz...

Güzelden değilde çirkin ve kötüden örnek alan nesil kendi cehennemini hızla inşaa ediyor diyorum ben..
    kafa atmadım kask ile vuracak kadar düşük insan değilim... dizim ile vurdum bir kere o da burnuna isabet etti..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)