Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet ve eğitim hakkinda. Bir bakar misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar ehliyet icin yazilcam sayet kontenjan dolmadiysa 2 gunum kaldi dolduysa bir sonraki sefere artik. Durum şu ki benim motor tecrubem yok, hem motoru ogrenmek hem ehliyetimi almak icin gis akademi gibi bir kursa mi yazilmam gerekiyor ? Bu kurslarda egitim nasil oluyor yani demek istedigim daha once motor kullanmadim. Egitim ve ehliyet almadan da motor almaya cesaret edemem dolayisiyla kendi basima pratik de yapamam gidecegim bu kursta yeterli pratik yapma sansim olur mu? Ve egitimde genel olarak benim gibi caylaklar mi olur( yani 10 kisiden 5 i motoru biliyor diger 5 i bilmiyorsa bi tutarsizlik olur verimli gecmez.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Sürücü kursları öğretmek zorunda zaten; daha doğrusu uygulamalı dersi vermek zorunda. Öğrenip öğrenememek artık kişisel bir şey. Yanılmıyorsam 10 saat civarı uygulamalı ders vermek zorunda kurslar. Kimileri bedavacılık yapıp uygulama dersi vermiyoruz diyebilir; kayıt olmadan önce sor öğren aslını astarını.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Arabada her kurs direksiyon dersi veriyor. Ama motor öyle değil. Bazı kurslar sadece sınav günü 2 tur attırıyor. O yüzden kesinlikle ama kesinlikle net bir şey konuş öyle değerlendir.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Kadıköy Gelişim sürücü kursunu kesinlikle tavsiye ederim. İnternette bulabilirsin bilgilerini.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)