Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbuldakileri Uyarıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saat gece ortalama 00:00 itibari ile Bebekte çevirme yapılıyor. Plaka, egzoz, sigorta, muayene, kask vs genel kontrol yapıyorlar.Dün pcxli bir abimiz polise 10 metre kala durmuş plaka takıyordu,bir 600rr sanırım plaka ve egzozdan çevriliydi.Hani sahilde bi gazlayalım derken temkinli olun bilginiz olsun Ekipman tam ve plakanız takılı ise ve efendi efendi geçerseniz çevirmiyorlar orada baya takıldık Polis abinin biriyle muhabbet ettik sonuç bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    geçen cumartesi bebeğe arkadaşıma iftara giderken 1.köprü yolunda son çıkışı gçetikten sonra 3 motosiklet emniyet şeridinden yol alırken emniyet şeridinden ters bi şekilde 2 adet yunus polis gelip önümüzü kesti ben ilk başta emniyet şeridinde kitlicekler derken tek tek yanımıza gelip plakala olup olmadığına bakıp devam edin dedi... plaka konusu artık çok hassaslaştı..plaka takmama mevzusu artık eskidendi denileck şekilde istanbulda bilginize arkadaşlar..

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce trafikte gidiyorum, artçım fikri vurdu tekmeyi girdik kapıdan, dayadım bıçağı alnına, bu sırada fikri sırf psikopatlığına kahveye molotof attı (fikrinin böyle aşırılıkları vardır), sonra arka pencereden deyyüze (d100) çıktık, kapattık sol şeridi, neyse şu an 300 km/s hıza çıktık yazamıyorum, görüşürüz kibbak.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Evet ben de birkaç sefer denk geldim emniyet şeridindekileri durdurup plaka kontrolü yaptıktan sonra gönderiyorlar. Bilginiz olsun

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    sadece plaka değil evrağı da kontrol etmeleri gerekli bir sürü ehliyetsiz arkadaş hala trafikte başına bir şey gelse ya kaçacak yada başları daha büyük belalara girecek.
    metinkilic bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    bende sakaryada hendekteki cevirmeyi söylim 3-4 tane cub u çevirmişlerdi ben dururmuyum :D tabiki durmam zaten onlarla ılgılenıyorlardı :D karsıda bı yol vardı gırdım tam oraya baktım bı yunus otosu :D dedım :D aha yedık nanayı :D baktım üstünde yok bastım işimi hallettim :D bide halk eğitime girdim baktım çat polis geldi aha yedık nanayı dedım adam kayıt yenılemeye gelmiş :D :D ondan once cıktım :D gittim evime :D asdas :D

bugun yada yarın dosyam hazırlanıyor yakalanmıyak bosuna :D yatsın motorlar :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)