Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza ve sigorta işleri sıkıntılardayım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R125 - R25 - Ninja 300 30. Yıl
    Merhaba dostlar. Yeni profille ilk mesajım hayırlı uğurlu olsun.
    Ben yaklaşık 2 ay önce Yamaha YZF R125 motorumla kaza geçirdim. Ters şeride giren AVM servisine kafadan girdim. Suç 100de 100 karşı tarafta bulundu. Onun sigortası karşılayacakmış(Halk Sigorta). Motorun masrafı 12bin tl çıktı (Parçası bayağı pahalı). Zaten 2. el piyasası 8-9 bin tl diye exper ağır hasar (Pert) raporu olacağını söyledi ve dosyayı halk sigortaya gönderdi. Şu anki evre dosya incelenme aşaması.
    Benim sorum ise:
    Bazı arkadaşlar motorun fiyatının bi kısmını alır bi kısmını motorun kalan parçaları satıldığında alacaksın dediler doğru mudur?
    Eğer öyleyse ben o halde motorun müşterisini belli olmayan bi süre eşek gibi bekleyecek miyim?
    Sigorta bana para teklifiyle geleceğini söyledi. Bu miktara itiraz etme ve yükseltme imkanım nedir?
    Bu sürecin yasal bi zamanı var mı aynı dertten sıkıntılı aylardır bekleyen bir tanıdık vardı ?
    Bu işlerden anlayan biri şu kaza sürecini bana detaylı anlatırsa minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    geçmiş olsun arkadaşım.
    perte giderse sigortacılar sana motosikletin ikinci el değerinin diyelimki 8 bin ise biz bunu 5500 sayarız dicekler ve senden onay alıp perte çıkarcaklar ve sana bu parayı vericekler.
    senin iki seçeneğin var
    birincisi benim makinanın değeri 8 bindir bundan kuruş aşağı olmaz deip satışını vermem ya bu parayı verin yada yaptırıp motorumu teslım edin dicen.
    ikinci seçenekse :bana 5500 tl.verirseniz motosikletimi bana geriye kaça satarsınız diye bi sor ve uygun fiyat verirlese parayı ve motorunu al toplat ve ister bin ister sat.
    ama ekspere kesinlikle boyum eğeme o çakallar mümkün oldukça ucuza kapatmaya çalışıyolar ama herşey sende biter istediğin parayı verene kadar diret alırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    O kadar karamsar olmayın. Motorun 2. El değeri sizin belki de satamayacağınız kadar olabiliyor. Benim bildiğim kadarıyla bu değer bir pazarlık konusu olmuyor, ve değişken değil. Pert raporu onaylandıktan sonra 1 ay içinde paranızın tamamını alırsınız tahmin ediyorum. Otomobil gibi toplayıp satmak mümkün olmayabilir. Büyük ihtimalle hurdaya ayrılır.

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    Oncelikle geçmiş olsun, sizde bisey var mı?
    Sigortanın ödemeyi teklif ettiği bedele sigorta tahkim komisyonuna basvurarak itiraz edebilirsiniz.Basit bir süreci var ve mutlaka itiraz da edin düşük bir fiyat verirler.Motorunuzun daha önce hasar kaydı varmıydı, kaç yaşında bunlar da fiyatta etken.Ama dedigim gibi ilk verdikleri fiyat genelde düşük olur.
    Diğer bir konu araç sürücüsüne mutlaka maddi ve manevi tazminat davası açın.Duruma göre ya uzlaşmada anlaşılırsınız yada davaya devam edersiniz.Ama kesinlikle ve kesinlikle araç sürücüsüne dava açın. Bu söylediğim görsün gününü diye değil, sizin zarar ziyanınız ancak ozaman bir nebze karşılanmış olur.Yoksa sigortanın belirlediği, tahkimin de biraz arttırdığı bir bedele razı gelirsiniz.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım.
    perte giderse sigortacılar sana motosikletin ikinci el değerinin diyelimki 8 bin ise biz bunu 5500 sayarız dicekler ve senden onay alıp perte çıkarcaklar ve sana bu parayı vericekler.
    senin iki seçeneğin var
    birincisi benim makinanın değeri 8 bindir bundan kuruş aşağı olmaz deip satışını vermem ya bu parayı verin yada yaptırıp motorumu teslım edin dicen.
    ikinci seçenekse :bana 5500 tl.verirseniz motosikletimi bana geriye kaça satarsınız diye bi sor ve uygun fiyat verirlese parayı ve motorunu al toplat ve ister bin ister sat.
    ama ekspere kesinlikle boyum eğeme o çakallar mümkün oldukça ucuza kapatmaya çalışıyolar ama herşey sende biter istediğin parayı verene kadar diret alırsın.
    o motoru başkasına satsın dimi aferin helal vallahi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Alıntı ruthsims adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle geçmiş olsun, sizde bisey var mı?
    Sigortanın ödemeyi teklif ettiği bedele sigorta tahkim komisyonuna basvurarak itiraz edebilirsiniz.Basit bir süreci var ve mutlaka itiraz da edin düşük bir fiyat verirler.Motorunuzun daha önce hasar kaydı varmıydı, kaç yaşında bunlar da fiyatta etken.Ama dedigim gibi ilk verdikleri fiyat genelde düşük olur.
    Diğer bir konu araç sürücüsüne mutlaka maddi ve manevi tazminat davası açın.Duruma göre ya uzlaşmada anlaşılırsınız yada davaya devam edersiniz.Ama kesinlikle ve kesinlikle araç sürücüsüne dava açın. Bu söylediğim görsün gününü diye değil, sizin zarar ziyanınız ancak ozaman bir nebze karşılanmış olur.Yoksa sigortanın belirlediği, tahkimin de biraz arttırdığı bir bedele razı gelirsiniz.
    Teşekkür ederim hocam böbrek tarafı tekerleğe çarptığı için hala kemikte ağrı ve topallama var ama iyileşiyorum cana pek gelmeyince malın peşine düştüm
    Konuya gelirsek tahkim komisyonu dediğiniz nedir ? Motorumda daha once hasar kaydı yoktu 5 ay önce almıştım 2012 modeldi 20 bindeydi. Araç sürücüsü taburcu olduğum gün evime geldi ve çok kötü olduğundan dolayı gidip şikayetci olamadım açıkcası. Zaten emniyete sorduğumda senin eline bir para geçmez şikayetçi olursan bu şikayet adamın cezalandırılması için demişti (yani sanırım devlete para cezası ödeyecek) Senin işlerini sigorta halleder demişlerdi.
    Bu arada attığınız link için teşekkür ederim. İnceledim kasko için yazılmış sanırım aynı olay farkeder mi sigortayla da aynı işlemleri inceleyip dilekçeli uzun bi süreç mi atlatacağım? :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım.
    senin iki seçeneğin var
    Teşekkürler cevap için. 1. seçenek gibi istersem direkt olarak cash elime geçebilir mi yani parayı dediğiniz gibi parça pinçik almadan itiraz edip komple 2. el fiyatını almam mümkün olabiliyor mu kesin olarak ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    tazminat davası açabilirsiniz. Çalışıyorsanız işe gidememeniz nedeniyle oluşan kayıptan tutunda, hastane ve sonraki tedavi masrafları, kaza sonrası oluşan psikolojik travmaya kadar tazminat alırsınız. Sigortaya maddi, sürücüye maddi ve manevi tazminat davası açabilirsiniz.Hastaneye gitmek için yaptığınız masrafı belgelemeniz halinde onu da alırsınız. Bunlar nedeniyle dava açın diyorum zaten.

Emin olmamakla birlikte 2 yıl dava açma süreniz var.

Sigorta tahkim komisyonu için google bakın detaylı bilgiler mevcut tüketici hakem heyeti gibi ancak sigorta şirketiyle oluşan anlaşmazlıkları çözer.
    Bu tür olaylara bazıları kaza bazıları ihmal der. Benim gözümde cinayete teşebbüstür.Hasarın büyüklügü olayın ciddiyetini anlatıyor zaten. Üzülmek neyi geri getirir.Hakkınızı arayın kardeşim.

Linki sigorta şirketleri konusunda dikkatli olmanız için attım. Kasko olsun olmasın belirttigim tazminatları alırsınız. Avukata danışın bir an önce.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Gecmis olsun arkadasim iyi olman guzel. Konu cok can sıkıcı ama bir okadar da faydali bir konu. İnsallah gelmez ama basimiza gelirse hangi yolu izleyecegimizi sagolsun tecrubeli arkadaslar paylasiyor.
    SRC ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ruthsims adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tazminat davası açabilirsiniz. Çalışıyorsanız işe gidememeniz nedeniyle oluşan kayıptan tutunda, hastane ve sonraki tedavi masrafları, kaza sonrası oluşan psikolojik travmaya kadar tazminat alırsınız. Sigortaya maddi, sürücüye maddi ve manevi tazminat davası açabilirsiniz.Hastaneye gitmek için yaptığınız masrafı belgelemeniz halinde onu da alırsınız. Bunlar nedeniyle dava açın diyorum zaten.

Emin olmamakla birlikte 2 yıl dava açma süreniz var.

Sigorta tahkim komisyonu için google bakın detaylı bilgiler mevcut tüketici hakem heyeti gibi ancak sigorta şirketiyle oluşan anlaşmazlıkları çözer.
    Bu tür olaylara bazıları kaza bazıları ihmal der. Benim gözümde cinayete teşebbüstür.Hasarın büyüklügü olayın ciddiyetini anlatıyor zaten. Üzülmek neyi geri getirir.Hakkınızı arayın kardeşim.

Linki sigorta şirketleri konusunda dikkatli olmanız için attım. Kasko olsun olmasın belirttigim tazminatları alırsınız. Avukata danışın bir an önce.
    Araştırdım biraz evet şahıs ve sigorta arasındaki anlaşmazlıkları çözen kuruluşlar mevcutmuş. Bilmiyordum bilgi için teşekkür ederim fakat önce bir fiyat vermelerini beklemem gerekiyormuş itiraz edip tahkim komisyonuna başvurmak için. En kısa zamanda bir avukatla görüşmeliyim. Umarım fazla uğraşmadan motosikletin ücretini alıp en kısa sürede gazlamaya başlayabilirim yeni motosikletle..

Öğrenciyim çalışamaz raporum olmadı ama kaskım deforme oldu ve çekiciye 100 tl ödedim servise götürmek için onların fiyatlarını da karşılarlar umarım gerekli faturaları dosyaya koymuştum.

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Hocam gecmis olsun oncelikle.
    Bende yasadigim kazadan sonra kaskim deforme oldu ve bende cekici cagirdim. Motorun butun masraflariyla beraber faturalari ekspere teslim ettim. Onayladilar. Kaskida aldilar. Sizinde butun masraflarinizi karsilayacaklardir diye dusunuyorum.

Yalniz aradan 1 ay gecti, halen odeme yapilmadi. Bende eksperi arayip ne zaman odenecegini sordum. Eksper, dosyayi karsi tarafin sigortasina gonderdigini, onlardan bilgi almami soyledi. Anadolu sigortayi aradim, halen dosya inceleniyormus. Yaklasik 3 haftadir beklemedeyim.
    Acaba bu bekleme surecinin resmi olarak belli bir suresi varmidir yoksa keyiflerinimi bekleyecegiz, bilen varmidir acaba?

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    Şikayetçi olmanızdan yanayım ben şikayetçi olmadım suç karşı taraftaydı şikayetçi olmayınca tavırları hemen değişti artı sigortadan zarar ettim bir sonraki sigortadan fiyat artışına cabası bundan sonra yine başıma gelirse sonuna kadar uğraşacağımdan emin olsunlar
    Birde cana kastetmiş asli kusurlu biri cezasını çekmeli derim buarada sigorta bir bahanesini bulun kusurun yüzde 25 ini elbet sana bulacaktır takip etmende fayda var bana kavşakta yavaşlamaya gibi bir kusur bulmuştu 40 la gidiyordum karşı tarafta 2 tane asli kusur vardı

Motosikleti
    Alıntı m_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gecmis olsun oncelikle.
    Bende yasadigim kazadan sonra kaskim deforme oldu ve bende cekici cagirdim. Motorun butun masraflariyla beraber faturalari ekspere teslim ettim. Onayladilar. Kaskida aldilar. Sizinde butun masraflarinizi karsilayacaklardir diye dusunuyorum.

Yalniz aradan 1 ay gecti, halen odeme yapilmadi. Bende eksperi arayip ne zaman odenecegini sordum. Eksper, dosyayi karsi tarafin sigortasina gonderdigini, onlardan bilgi almami soyledi. Anadolu sigortayi aradim, halen dosya inceleniyormus. Yaklasik 3 haftadir beklemedeyim.
    Acaba bu bekleme surecinin resmi olarak belli bir suresi varmidir yoksa keyiflerinimi bekleyecegiz, bilen varmidir acaba?
    Aynı evredeyim aynılarını atlattım ben de 3. haftadayım 1 ay içinde dönmeleri lazım yoksa dava açabilirsiniz demişlerdi bana kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı sahin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şikayetçi olmanızdan yanayım ben şikayetçi olmadım suç karşı taraftaydı şikayetçi olmayınca tavırları hemen değişti artı sigortadan zarar ettim bir sonraki sigortadan fiyat artışına cabası bundan sonra yine başıma gelirse sonuna kadar uğraşacağımdan emin olsunlar
    Birde cana kastetmiş asli kusurlu biri cezasını çekmeli derim buarada sigorta bir bahanesini bulun kusurun yüzde 25 ini elbet sana bulacaktır takip etmende fayda var bana kavşakta yavaşlamaya gibi bir kusur bulmuştu 40 la gidiyordum karşı tarafta 2 tane asli kusur vardı
    Ben hız limitinin bayağı altında patladım ve karşı taraf 100de 100 suçlu bulundu. Eğer öyle bir şey bulurlarsa avukat bi arkadaş mahkemeye gidip kaza raporunun incelenmesini iste demişti. O belgeyle de verdikleri paraya ve bulurlarsa kusura itiraz edebilirsin demişti. Sonuçta mahkemeden üstün bir belge olamayacağı için istediğim mevlayı alabilirmişim.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Neden sikayetci olmuyorsunuz arkadaslar birakin karsi taraf mahkemeyle ugrassin sadece bir kez durusmaya katilacaksiniz sonra tazminat davasi da acabilirsiniz. Bu gibi olaylarda sikayetci olmayinca karsi taraf hemen uste cikmaya calisiyor. Unutmayin hukuken sikayetten vazgecme hakkiniz vardir ancak sikayetci olmayinca bir daha sikayetci olma hakkiniz yoktur.

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden sikayetci olmuyorsunuz arkadaslar birakin karsi taraf mahkemeyle ugrassin sadece bir kez durusmaya katilacaksiniz sonra tazminat davasi da acabilirsiniz. Bu gibi olaylarda sikayetci olmayinca karsi taraf hemen uste cikmaya calisiyor. Unutmayin hukuken sikayetten vazgecme hakkiniz vardir ancak sikayetci olmayinca bir daha sikayetci olma hakkiniz yoktur.
    Kardeş o konuda açıklama yapmıştım. Uğraşmak istemedim açıkçası adam da hala arayıp soruyor durumlarını öğrendim şikayetçi olmak istemedim benim elime bir şey geçmeyeceği için. Benim için önemli olan paranın hepsini alabilir miyim sorusu yoksa bekleyecek miyim hala kesin bi cevap alamadoğım için konu günceldir arkadaşlar.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı SRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar. Yeni profille ilk mesajım hayırlı uğurlu olsun.
    Ben yaklaşık 2 ay önce Yamaha YZF R125 motorumla kaza geçirdim. Ters şeride giren AVM servisine kafadan girdim. Suç 100de 100 karşı tarafta bulundu. Onun sigortası karşılayacakmış(Halk Sigorta). Motorun masrafı 12bin tl çıktı (Parçası bayağı pahalı). Zaten 2. el piyasası 8-9 bin tl diye exper ağır hasar (Pert) raporu olacağını söyledi ve dosyayı halk sigortaya gönderdi. Şu anki evre dosya incelenme aşaması.
    Benim sorum ise:
    Bazı arkadaşlar motorun fiyatının bi kısmını alır bi kısmını motorun kalan parçaları satıldığında alacaksın dediler doğru mudur?
    Eğer öyleyse ben o halde motorun müşterisini belli olmayan bi süre eşek gibi bekleyecek miyim?
    Sigorta bana para teklifiyle geleceğini söyledi. Bu miktara itiraz etme ve yükseltme imkanım nedir?
    Bu sürecin yasal bi zamanı var mı aynı dertten sıkıntılı aylardır bekleyen bir tanıdık vardı ?
    Bu işlerden anlayan biri şu kaza sürecini bana detaylı anlatırsa minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler..
    Kuzenim geçen ay xEvo ile kaza yaptı, hatalı karşı taraftı, motosikleti servise götürdük, exper geldi gördü, ve çarpmanın etkisi ile şasesi bile yamulmuş motosikletin, görünürde, ön maşa, lastik, disk, sol karenaj ve debriyaj kutusu gözüküyordu, ama servisin çıkarttığı liste oldukça kabarık oldu. Ve pert çıktı motosiklet.. Exper benimle pazarlık yaptı, bu motora şu kadar öderim bu kadar öderim gibi, bende motosikletin 2 aylık olduğunu, 2.000 km'de olduğunu ve motosiklet için ödediğim parayı söyledim, ve bu paranın aşağısını kabul etmem dedim. Durdu düşündü, etmez o kadar dedi, falan filan, nihayetinde biz 11.800 TL 'ye aldık motosikleti 2014 model XEvo250. aldığımızda 1000 km idi, kaza anında 2500.

En sonunda 11.500 TL 'ye anlaştık, 300 tl zarar değildi bizim için... Exper motoru o şekilde satın alacak müşteriyi 1-2 gün içerisinde buldu, ve adama direk satışı vererek 6.000 TL para aldık. Akabinde karşı tarafın sigortası Axa idi. Onlarda satış yapıldıktan sonraki ilk iş gününde geriye kalan 5.500 TL'yi hesabımıza gönderdiler.

Durum bu şekilde ilerledi. Eğer karşı taraf %100 suçlu ise, bütün kontrol sende, motorunun değerinin altında saymaya çalışırlar ise, bana yazılı olarak bildirin demen kafi. Ederinin daha altına kapatmak isterseler, ver avukata mahkeme aç, sigortacılık işleri malesef kaza durumlarında oldukça berbat, hele birde exper kansız ise, çekeceğiniz var, ama ne olursa olsun, haklıysanız hakkınızı savunduğunuz sürece hakkınızı alırsınız.. Bizim işimiz 20 gün içerisinde bitti.. Bilginize.
    ellaksakir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuzenim geçen ay xEvo ile kaza yaptı, hatalı karşı taraftı, motosikleti servise götürdük, exper geldi gördü, ve çarpmanın etkisi ile şasesi bile yamulmuş motosikletin, görünürde, ön maşa, lastik, disk, sol karenaj ve debriyaj kutusu gözüküyordu, ama servisin çıkarttığı liste oldukça kabarık oldu. Ve pert çıktı motosiklet.. Exper benimle pazarlık yaptı, bu motora şu kadar öderim bu kadar öderim gibi, bende motosikletin 2 aylık olduğunu, 2.000 km'de olduğunu ve motosiklet için ödediğim parayı söyledim, ve bu paranın aşağısını kabul etmem dedim. Durdu düşündü, etmez o kadar dedi, falan filan, nihayetinde biz 11.800 TL 'ye aldık motosikleti 2014 model XEvo250. aldığımızda 1000 km idi, kaza anında 2500.

En sonunda 11.500 TL 'ye anlaştık, 300 tl zarar değildi bizim için... Exper motoru o şekilde satın alacak müşteriyi 1-2 gün içerisinde buldu, ve adama direk satışı vererek 6.000 TL para aldık. Akabinde karşı tarafın sigortası Axa idi. Onlarda satış yapıldıktan sonraki ilk iş gününde geriye kalan 5.500 TL'yi hesabımıza gönderdiler.

Durum bu şekilde ilerledi. Eğer karşı taraf %100 suçlu ise, bütün kontrol sende, motorunun değerinin altında saymaya çalışırlar ise, bana yazılı olarak bildirin demen kafi. Ederinin daha altına kapatmak isterseler, ver avukata mahkeme aç, sigortacılık işleri malesef kaza durumlarında oldukça berbat, hele birde exper kansız ise, çekeceğiniz var, ama ne olursa olsun, haklıysanız hakkınızı savunduğunuz sürece hakkınızı alırsınız.. Bizim işimiz 20 gün içerisinde bitti.. Bilginize.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için baya yardımcı oldu kafamdaki sorulara. Fakat benim motor sizin kadar düzgün durumda değil yürümez halde ve parçaları sıfırından daha pahalıya geliyo. onu o halde nasıl satacak alıcı bulacaklar dolayısı ile bana ücret teslim edecekler merak ediyorum. Yani direkt motorun ücretini ödemiyorlar anladığım kadarıyla? Ben 1.5 aydır bekliyorum hala aradığımda incelemede dosya diyorlar. Eğer fiyat uygunsuz gelirse sanırım dediğiniz gibi avukatla görüşücem artık..

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motoru başkasına satsın dimi aferin helal vallahi.
    ister satar ister satmaz nolmuş yani hiç olmazsa kazaalı diye satar ve alan da bilir.
    ama o almaz da perte çıkarsa çakal bi usta alır toplar çiziksiz diye eski sahibine bile satar hemde tramerde hasar gözükmez.
    bilip bilmeden yorum yapmayın bari neler dönüyo bu piyasada aklın durur örensen.
    ben o yüzden ikinci elden kaçınırım hele CC lerden.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bende bir şey sorayım bari konu zenginleşsin sigorta tahkim komisyonunun belirlediği parayı az bulursak ne yapmamız gerekir başına gelen varmı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir şey sorayım bari konu zenginleşsin sigorta tahkim komisyonunun belirlediği parayı az bulursak ne yapmamız gerekir başına gelen varmı
    Henüz hiç bi fikrim yok bu konuda ya nerden nasıl başvurucaz onu araştırıyorum sigorta tahkime

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim olayda boyle bir durum soz konusu olmadi.

Axa sigortanin anlasmali experi geldi, gordu ve servisin verdigi fiyat uzerine yorum getirdi. Ve dedi ki servis pahali fiyat veriyor ben bu motosikleti 5 bin tl yaptiririm dedi,servis 8.500 tl fiyat vermis.

Bende sasesi yamulmus motosiklete binmeyecegimi soyledim, oda kim olsa binmek istemez dedi. Anlasma yoluna gittik. Yani hersey experde bitiyor. Siz sadece motorunuzun ederini duzgun bir sekilde ispat edin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)