Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Marushin 999 RS2 Karbon Fiber Kask 1100 Gr - İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    3 gün önce oldukça hararetli geçen sipariş verdiğimi söylediğim bir konu açmıştım, ürün geldi. Konunun linki burada

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-bakalim.html

yukarıdaki linkte balyoz ve kamyon testleri aldığı puanlar videolar mevcut. Ürün gelir gelmez test ettim

Ürün Sharp 5 yıldız Motorrad test 26/30 Arai, Schubert, Shark a çok pis dalmış

Gayet temiz kutulu geldi, jelatinleri söktüm içinde burun aparatı da çıktı takmadım, kutuyu elime aldığımda bir tuhaf oldum o kadar hafiftiki, kaskın içi pofidik oldukça rahat, bana tam oldu şansıma hiçbir baskı ağrıtma sıkma yapmadı, yanaklar yukarı kalkı tam oturdu. Caberg Vox kaskımda L idi bu da L oldu ama ondan daha sıkı içi, zamanla onun gibi bolalacak..

Bir kere arkadaşlar çok ama çok konforlu, görüş açısı müthiş geniş, vizor hareketi tam rijit kademeli, yahu kafamda varlığı yokluğu belli değil motor sürerken bir tuhaf hissettim 1450 gr caberg kamera tutacağı interkom aparatlarla 1750 gr eziyet çekiyormuşum..

100 km hıza çıkabildim ses seviyesi çok konforlu birader, caberg de vizor kapattığım an çok bunalıyordum bir parmak açık geziyordum bunda şırank diye kapatıp yola devam et, ön ve tavan havalandırma çok iyi, şu an verdiğim paraya değidiğini söyleyebilirim, ilk izlenimlerim ve kısa bir sürüş keyfi ile ürün tavsiye olunur.

Merak ettiğiniz şeyleri sorun arkadaşlar...

polemos, potasyum ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    O paraya o kosk olonor mo yoo oroi, shobort, boll alonor o poroyo yoooo.
    Ben şimdiden yazayımda sonradan yazacak olan marka hastalarının önü açılsın.

Herşeyden önce kaskı Tekay gibi bi yerden aldığın için asla pişman olmayacaksın onu söyleyeyim. Özellikle Eray Bey kasklarıyla ilgili her türlü sorunda birebir iletişime geçip çözüm sunuyor direk, bi insanın malının arkasında olması kadar güven verici başka bişey yok. Bende çok beğendim bu kaskı almayı da çok isterdim ama bildiğin batığım R25 canıma okudu benzini bile borçla alıyorum bakalım seneye inşallah diyeceğim ama önce kardeşlerini de bi eskitmek lazım.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Hayırlı olsun ben de 888 i biraz daha kullanıp 999 almak istiyorum asfalt kullanımı için. Eğer olursa yanına bir de carbon fiber motocross kaskı alıcam o çok efsane bişey 400-500 gram civarında kafada varlığı yokluğu bir. 150 160km/s sabit hızlarda konforunu ölçebilip bi yorum yapabilirseniz eğer çok hayra geçecek
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Daha önceki topiklerdede yazdım 3 değişik marka kaskım var ama favorim Marushin yeni aldığım 999rs kaskımı 1 kere kullanabildim.800 tl.ye 1700-2200 tl lik kasklardaki konforu ve korumayı sağlıyor dizayn ve kask desenlerinin güzelliğide cabası ayrıca bu Marushinlerin Türkiye distribütörü Eray beyde malının arkasında duran iyi bir esnaf..ben herkese tavsiye ediyorum çünkü kendim kullandım ve kullanıyorum..
    06 EB 8036
    09 R 5520

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya o kosk olonor mo yoo oroi, shobort, boll alonor o poroyo yoooo.
    Ben şimdiden yazayımda sonradan yazacak olan marka hastalarının önü açılsın.

Herşeyden önce kaskı Tekay gibi bi yerden aldığın için asla pişman olmayacaksın onu söyleyeyim. Özellikle Eray Bey kasklarıyla ilgili her türlü sorunda birebir iletişime geçip çözüm sunuyor direk, bi insanın malının arkasında olması kadar güven verici başka bişey yok. Bende çok beğendim bu kaskı almayı da çok isterdim ama bildiğin batığım R25 canıma okudu benzini bile borçla alıyorum bakalım seneye inşallah diyeceğim ama önce kardeşlerini de bi eskitmek lazım.

http://oi61.tinypic.com/211p4lk.jpg
    Arai varken bunu almam

Ayrıca hayırlı olsun, allah asfalta değdirmesin kaskınızı.. Güle güle kullanın..

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Arai 1200 (1100 degil) gr karbon fiber kac popel ?

İlk başta hayırlı uğurlu olsun Rabbim mübarek cuma gününde kaza bela vermesin kimseye.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7726220/detay/
    Şuan kullandığım kask ls2 ff351. Pardon kask demişim. Her neyse geçenlerde bu ilandaki marushin'i gördüm araştırdım usta 5 yıldız almış sonra carbon 540 lira (ağzı yüzü düz) dedim "ulan alayım mı acaba altından ne çıkacak" sordum ilan sahibine buyrun cevabı;

şimdi birkaç (gereksiz) sorum olucaktı.
    1. Senin kaskınla bunun arasında ki fark nedir?
    2. Bu kask alınır mı?
    3. Ls2'de kafa bedenim L adam bir anlamda xl'ın olabileceğini söylemiş sence olurmu ?
    Herşey için teşekkürler Tekeriz düz bassın

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arai 1200 (1100 degil) gr karbon fiber kac popel ?
    Ben Yaşar'a takıldım, Hayirli olsun, güle güle kullanın.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Yaşar'a takıldım, Hayirli olsun, güle güle kullanın.
    Eyvallah, bu arada arai karbon fibere baktım 8bin tl gördüm kapadım sayfayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başta hayırlı uğurlu olsun Rabbim mübarek cuma gününde kaza bela vermesin kimseye.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7726220/detay/
    Şuan kullandığım kask ls2 ff351. Pardon kask demişim. Her neyse geçenlerde bu ilandaki marushin'i gördüm araştırdım usta 5 yıldız almış sonra carbon 540 lira (ağzı yüzü düz) dedim "ulan alayım mı acaba altından ne çıkacak" sordum ilan sahibine buyrun cevabı;
    http://www.hizliresimyukle.com/image.../03/1c0774.jpg
    şimdi birkaç (gereksiz) sorum olucaktı.
    1. Senin kaskınla bunun arasında ki fark nedir?
    2. Bu kask alınır mı?
    3. Ls2'de kafa bedenim L adam bir anlamda xl'ın olabileceğini söylemiş sence olurmu ?
    Herşey için teşekkürler Tekeriz düz bassın
    2014 üretimi benimki.
    İlandaki ile aynı renkleri farklı
    LS2 yi bilemeyeceğim... Telefondaki bayan Caberg lere göre daha geniş kalıbı var demişti...
    Yalnız 180euroluk ilankar eski üretim tarihli ve hafif defolu dikkat edin...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    vay anasını kaskın fiyatını görünce dudagım ucukladı :D
    aynı kaskı bende almıştım 3 sene önce sag salim kullanıyorum =)
    türk parasıyla aldıgım fiyatın üzerine 300 tl zam gelmiş
    bu arada kask fiyatına göre alınacak en iyi kasktır.
    ls 2 venom gibi yogurt kasesi kaskları kullanmayın paranızı kaptırmayın

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Marushin kasklarına baktım neden bu kadar ucuz olduğuna anlam veremedim. Tekay'da polikarbonat hiç kaskları yok. 900-450 lira arasında değişiyor fiyatları. Karbon bir kaskı 900 liraya ls2 ve marushin'de gördüm. Kaskın iyi olduğunu söylüyorsunuz neden bu kadar ucuz?

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Kaskı güle güle ve kazasız belasız kullanırsınız umarım. Bu fiyattaki en iyi kask demiyelimde en iyilerden birisi desek doğru olur. O fiyat seviyesinde Nexx ve Held markaları da carbon kask satmakta.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Ben kask işinden anlamam; fakat işin içine mutlaka reklam/imaj bedeli de giriyordur.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marushin kasklarına baktım neden bu kadar ucuz olduğuna anlam veremedim. Tekay'da polikarbonat hiç kaskları yok. 900-450 lira arasında değişiyor fiyatları. Karbon bir kaskı 900 liraya ls2 ve marushin'de gördüm. Kaskın iyi olduğunu söylüyorsunuz neden bu kadar ucuz?
    aslinda 900 tl ucuz degil, ls2 ler 550-600 civari onlar ucuz , soyle bir ornek vereyim, bizim kizlara bisiklet almak istedik 16 jant cocuk bisikleti, pony marka yada cindy marka oyuncakcilarda satilan bisikletler 450 tl, ama kasa mekanizma 200 tl lik bisikletler ile ayni.. hemde vidasina kadar ayni.. uzerinde cindy bella pony yazdimi olay degisiyor..

Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskı güle güle ve kazasız belasız kullanırsınız umarım. Bu fiyattaki en iyi kask demiyelimde en iyilerden birisi desek doğru olur. O fiyat seviyesinde Nexx ve Held markaları da carbon kask satmakta.
    Held'in kaskına baktım karbon olmasına rağmen 1400 gram. :D Nexx xtr1'di sanırım. Şekli ve desenleri çok hoşuma gitti çok güzel kask ama onda da güneş vizörü var. Ne bileyim karbon kask alıyorum en iyisi olsun diye üstünde vizör için boşluk var, çok saçma. :D

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslinda 900 tl ucuz degil, ls2 ler 550-600 civari onlar ucuz , soyle bir ornek vereyim, bizim kizlara bisiklet almak istedik 16 jant cocuk bisikleti, pony marka yada cindy marka oyuncakcilarda satilan bisikletler 450 tl, ama kasa mekanizma 200 tl lik bisikletler ile ayni.. hemde vidasina kadar ayni.. uzerinde cindy bella pony yazdimi olay degisiyor..
    Marushin yazdım aklıma. Sizi aylar sonra rahatsız ederim büyük ihtimal fikrinizi tekrardan almak için. Çok uygun ve mantıklı geldi 999. Bu arada hayırlı olsun. Güle güle kullanın çok güzel kask.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bu soruya tekstil ile uğraşanlar çok güzel cevaplar verebilirler Bir ayakkabının üstüne üç çizgi çektiğin an marka değeri denen şey işin içine giriyor, milletin starbucks' a gidip sıraya girip karton bardakta kahve içmesiyle aynı sebep amaç kahve içmek değil onunla selfie çekip yada yer bildirimi yapıp havasını atmak.
    ryangt bunu beğendi.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bu soruya tekstil ile uğraşanlar çok güzel cevaplar verebilirler Bir ayakkabının üstüne üç çizgi çektiğin an marka değeri denen şey işin içine giriyor, milletin starbucks' a gidip sıraya girip karton bardakta kahve içmesiyle aynı sebep amaç kahve içmek değil onunla selfie çekip yada yer bildirimi yapıp havasını atmak.
    Yaşoooo bu ornek patlar babacim starbucks dedigin sey amerikada sabah altida kapisinda 300 metre kuyruk olan bir yer ve benim icin sabah ogle aksam ogun niyetine ictigim birsey.. Gercekten kahve kulturu olan birisinde bagimlilik derecesinde kaliteli kahve satiyorlar ve dunyanin 10 larca farkli ulkesinde ictim ve tad hep aynidir. Konsept aynidir kisaca hersey aynidir o yuzden mumkunse starbucks ornek olmaz.. Mc D cafe 'de karton bardakta kahve icersin ona sozum olmaz ama is karton bardak degil malesef bu noktada sana kahve sozum olsun ;)
    Shamy bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Held'in kaskına baktım karbon olmasına rağmen 1400 gram. :D Nexx xtr1'di sanırım. Şekli ve desenleri çok hoşuma gitti çok güzel kask ama onda da güneş vizörü var. Ne bileyim karbon kask alıyorum en iyisi olsun diye üstünde vizör için boşluk var, çok saçma. :D

Marushin yazdım aklıma. Sizi aylar sonra rahatsız ederim büyük ihtimal fikrinizi tekrardan almak için. Çok uygun ve mantıklı geldi 999. Bu arada hayırlı olsun. Güle güle kullanın çok güzel kask.
    Merhaba Ben Held karbon fiber kaskını kullanıyorum ağırlığı 1450 değil sayfada yanlış yazmışlar kaskın ağırlığı 1250 +- 50 gr bu arada ben beyaz renkli işli olanı kullanıyorum.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşoooo bu ornek patlar babacim starbucks dedigin sey amerikada sabah altida kapisinda 300 metre kuyruk olan bir yer ve benim icin sabah ogle aksam ogun niyetine ictigim birsey.. Gercekten kahve kulturu olan birisinde bagimlilik derecesinde kaliteli kahve satiyorlar ve dunyanin 10 larca farkli ulkesinde ictim ve tad hep aynidir. Konsept aynidir kisaca hersey aynidir o yuzden mumkunse starbucks ornek olmaz.. Mc D cafe 'de karton bardakta kahve icersin ona sozum olmaz ama is karton bardak degil malesef bu noktada sana kahve sozum olsun ;)
    Çay kahve sevmem söylemiştim hatırlarsan ama kahve içeceksek bizden biri olmalı içimizden biri

Motosikleti
    Superlight / 48
    Fakat şöyle de bir durum var. Marka olan çoğu ürün kaliteli oluyor. Marka olmayıp ucuz olan her ürün ise kaliteli olmuyor. Burada ucuz ürünlerden kaliteliyi bulmak önemli olan sanırım.

Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ben Held karbon fiber kaskını kullanıyorum ağırlığı 1450 değil sayfada yanlış yazmışlar kaskın ağırlığı 1250 +- 50 gr bu arada ben beyaz renkli işli olanı kullanıyorum.
    1250 ise kötü değilmiş. Sizin kaskınız galiba bu linkteki. Her şeyi iyi güzel de, güneş vizörüne ısınamıyorum ben.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)